Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Plują na nas za trzy i pół bomby. Ma być tak proszę pana, dziękuję panu 30 fpsow może być i w 15 bedziemy grać...
 
Czy napiją się panowie developerzy wódeczki? Tak macie pytać chamy p..dolone! Czy napiją się panowie developerzy wódeczki? I wódka ma być zimna i gęsta jak sok z p..dy!
Zabrzmiales jak Dario w pewnej scenie slepnac od świateł xD.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

43 minuty temu, Psyko napisał:

Na screenach nie wyglada to źle, wręcz naprawdę nieźle

Na 100% to skriny z photo mode, a już nie raz i nie dwa mieliśmy do czynienia z tym, że z takiego trybu wychodzą nie skriny, a bullshoty.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bigby napisał:

Na Reddicie ludki dostały swoje kopie na PS5 i dzielą się screenami:

 

 

fi8sd2rlkuu91.jpg?width=3840&format=pjpg

 

ga6ip2rlkuu91.jpg?width=3840&format=pjpg

 

w2ewzmy7bou91.jpg?width=3840&format=pjpg

 

veejdny7bou91.jpg?width=3840&format=pjpg

 

63ki6oy7bou91.jpg?width=3840&format=pjpg

Wygląda pięknie, ale nie rozumiem, czemu jak w GOTG nie dali PRZYNAJMNIEJ 1080p 60 fps. Rozumiem, że grafika jest ważna, ale myślę, że w obecnych czasach, w grach AKCJI 60 fps to potrzeba wyższa niż oprawa. 

 

Wezmę na PC za jakiś czas. 

2 godziny temu, Bigby napisał:

Raczej więcej. Tak 75.

Stawiam na mocne 78, pewnie nieco niżej wyląduje niż Plague Tale 2. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

 

 

4 i 5 od IGN/Gamespot.

 

Duże problemy techniczne na PC.

 

30 FPS z przyciskami na konsolach.

 

:kekw:

jednak średnio tereny 60-70, nie 70-80, nie wyszedł z tego nawet porządny średniak, ponoć na PC też skopany technicznie, nie wyciąga 60 fps w 1440p na rtx 3080 i to tego stuttering ciągle. 

 

 

Liczyłem na coś więcej, tak nie wpada nawet do backlogu, czekam zatem spokojnie na Rocksteady ze swoim Suicide Sqaud :D. 

Odnośnik do komentarza

 

Ogram może jak będzie za free w jakimś subie z patchami, które na pewno będą potrzebne...

Teraz, Pupcio napisał:

Człowiek chciał być raz optymistą żeby nie był nazywany mejmem 2.0 no ale moje zagrajmerskie doświadczenie mnie nie myliło :gigabeta: 72% na meta oznacza KŁOPOTY GRACZY

chuj tam ze średnią, bardziej boli, że warstwa techniczna totalnie leży na każdym sprzęcie się tnie :D. 

Even in a largely barren open world, Gotham Knights strained my PC's resources while clearing out all the crime and collectibles. I ran the game at 4K (with DLSS enabled) on a 3080 Ti and an Intel i9 2900K and the open world tanked my fps down into the 60s and would dip lower when I fought near fires or other busy effects. Locking my fps to 60 made it more consistent, but wasn't enough to completely smooth out performance.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bigby napisał:

Tym bardziej szkoda, bo warstwa narracyjna podobno fajna.

 

Za 2/3 lata się ogra, ale jak będzie klapa sprzedażowa, to możemy się nie doczekać patchy... kto wie. 

 

Origins to też była ich gra? Grałem w nią chyba w 2020, chodziła już dobrze :D. Kilka patchy po premierze. Niektóre rzeczy jak widać się nie zmieniają...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...