Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Włączyłem na chwilę co-opowy stream z PlayStation Access, żeby zobaczyć, jak to na PS5 wygląda i całkiem to ładne.

Ale jak gościowi przy zgonie wyjebało na ekran info o utracie z 10 różnych walut/surowców, niczym w jakiejś mobilnej gierce to prawie rzygłem :bad:

 

SkillUp wspominał coś o tym, że to miał być pełnoprawny GAAS, ale po wtopie Avengers wycofali się z tego pomysłu.

Sporo szajsu jednak zostało i teraz gra jest czymś pomiędzy typowym singlem, a zjebanym GAASem z masą gówna, typowego dla tych lootfestów.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

Włączyłem na chwilę co-opowy stream z PlayStation Access, żeby zobaczyć, jak to na PS5 wygląda i całkiem to ładne.

Ale jak gościowi przy zgonie wyjebało na ekran info o utracie z 10 różnych walut/surowców, niczym w jakiejś mobilnej gierce to prawie rzygłem :bad:

 

SkillUp wspominał coś o tym, że to miał być pełnoprawny GAAS, ale po wtopie Avengers wycofali się z tego pomysłu.

Sporo szajsu jednak zostało i teraz gra jest czymś pomiędzy typowym singlem, a zjebanym GAASem z masą gówna, typowego dla tych lootfestów.

 

To brzmi... zle, jakze fatalnie czyta siw takie newsy. Coz za brak niekonsekwencji. Czy oni nie zdaja sobie sprawy, ze takich gier nikt nie chce?

Swoja droga, zapowiada sie na klape o ktorej bedzie glowno wiec mam nadzieje, ze porazka bedzie na przyszlosc wystarczajaco bolesna.

Chociaz sam brak mojego ulubionego bohatera na rzecz tego festiwalu cyrkowcow przesadzil juz o losie tej gry

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem godzinkę. No nie rusza się to za dobrze, faktycznie wyglada gorzej niż Arkham Knight (z moich wspomnień, ale YT zdaje się potwierdzić), najebane elementów RPG-lite, a walka to drewno - zapomnijcie o płynnym flow z serii Arkham. To tak na początek, liczę że się nieco rozkręci po odblokowaniu wachlarza skillsów i w miarę przyjemnie dobrne do końca. 
 

A, jazda motorkiem ma downa - bat-cyklem śmiga się jak lodówką na kołach. 
 

TL;DR

 

nie kupujta tego, kurwa xD

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Plague Tale w gamepassie a Uncharted to stara gra? :)

 

Wiele jest gier w GP, które na Steamie wykręcają świetnie wyniki. Dużo osób woli mieć je na własność albo po prostu nie korzystają z GP. ; )

 

A Uncharted to nowa gra na PC. Liczba graczy wyraźnie mniejsza nawet od Days Gone.

 


No i to tylko takie luźne porównanie. Widać, że ludzie nie zrażają się optymalizacją i bugami. :kojima:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Kupiłem na Steam bo chciałem się na własne oczy przekonać co i jak. Wykorzystałem 2 godzinny limit i poszedł zwrot. Optymalizacja jest koszmarna. W zamkniętych lokacjach trzyma te 60 FPS, ale w mieście (niezbyt zaludnionym i szczegółowym trzeba dodać) potrafi w ciągu kilku sekund zaprezentować cały wachlarz klatek. Jazda na motorze odpada, tnie jak cholera. Używając linki trochę lepiej ale nadal daleko od ideału. 

Graficznie gorzej niż Arkham Knight. Wczesny poziom poprzedniej generacji. Przeciętny system walki - chcieli się chyba wzorować na insomniacowym Spider-Manie, ale nie ma tu nic z tej płynności i szybkości. Brak kontry boli. 

Fabuła ma jakiś tam potencjał i dla niej warto będzie kiedyś zagrać, jak już cena spadnie do około 50 zł i pojawi się sporo patchy naprawiających grę.

 

9KpwVPv.pngu8pV6jw.png

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...