Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest jednak open world. I tak byłem zdziwiony, że open worldy mają na current genach tryb 60fps (Horizon, Assassin’s Creed, Watch Dogs). Przy poprzednich generacjach to nigdy nie miało miejsca z nielicznymi wyjątkami w postaci MGS V czy Burnout Paradise (ten pierwszy byl jednak cross-genem, a drugi wyscigami arcade od zdolnego studia).

 

Trzeba sie wiec z tym liczyc, ze te 30 klatek powroci. Nie oczekiwalbym tego po Gotham Knights, ale po kolejnym GTA czy Assassin’s Creed robionym tylko pod current geny juz tak.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Co za patałachy xd To dlatego wersje pastgenowe zostały wykreślone. Na dobrą sprawę Gacki na current genach też są gówniane. O ile Asylum na tv z VRR jeszcze jest do przełknięcia ale City i Knight 30 klatek. Sam niedawno jestem po lekturze Robin/Batgirl/Nightwing Rok Pierwszy, gdzie Gotham jest dosyć kolorkowe jak tutaj w tej grze ale nie widzę tu nic, z czym konsole miałyby sobie nie poradzić.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, łom napisał:

Już po wymaganiach na PC widać było że to będzie słabo zoptymalizowana gra ale że aż tak to mało kto się spodziewał. Pewnie dadzą patcha w przyszłości.

 

Tego nie wiadomo. Port robi QLOC i w większości przypadków nie było z nimi problemów.

 

Będzie śmiesznie jak Steam Deck zadziała z wyższym fpsem niż konsole. :leo:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Lenistwo devów to jest porażka. Horizon nowy jakoś bez problemu chodzi w 60 fps, a też jest open worldem. Już pomijam, że to ex, no ale kurwa, to nie jest wymówka, że dzisiejsze konsole nie podołają odpalić gierki w 60.

Trawa już nie migocze?:Aloy_cool1:

Odnośnik do komentarza

Nie będzie żadnego pacza nawet przy słabych wynikach finansowych, widać po tej wcześniejszej wypowiedzi że developerzy mają wyeahbunny na wydajność. Szkoda bo miałem grę na radarze, można by było kupić jak stanieje, a tak to zostaje tylko gamepass czy psplus ewentualnie. Prawdziwie antyludzka praktyka z tymi 30fps :notlikethis:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, oFi napisał:

Co wy się pulputacie znowu. Origins było świetne, tutaj wystarczy pewnie poczkać na pacza 60fps i tyle. Nie kupować na premierę takich półproduktów 

Origins to jedyna część jakiej nie ukończyłem, to było parę lat temu więc może mnie pamięć zawodzić, ale odłożyłem grę na pólkę przez powtarzalność i małe zróżnicowanie etapów. Pewnie bym sobie odświeżył ale na laptopie raczej będzie chodzić jak sraka, może dam jeszcze jedną szansę na konsoli jak gdzieś mi pudełko wpadnie.

Podejrzewam że Gotham Knights będzie któtką grą, sporo pary im poszło w co-op, każdą z postaci można zagrać w singlu więc od hooya cutscenek i dialogów nagrywali tylko z tego powodu.

Do tego o czym dość jednoznacznie napisałem wczoraj, nie ma gacka. Brakuje mi silnych, pozytywnych bohaterów w grach a do wypełnienia tej luki Bat-girl czy Robin oraz reszta tej zgrai to za mało, a może w ich wypadku za dużo.

Lubię tę serię, po chwilami genialnym Arkham Knight kontynuowanie przygód w Gotham w ten sposób to dla mnie rozczarowanie. Decyzji o grze w uniwersum Suicide Squad nawet nie chce komentować bo na to mam kompletnie wywalone jajca.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dalhi napisał:

Być może nie jest kontynuacją serii, ale jest powiązana z Arkham uniwersum Batmana. 

 

Właśnie nie jest, przecież o tym mówię. To jest osobna gra.

 

Cytat

As Batman, Batgirl, the Penguin, and many other characters have different likenesses to those in the Arkhamverse, they are not carried over from Rocksteady’s Games. WB Montreal has also stated on multiple occasions that the game is an “original story and experience set in DC’s Batman Universe. It is not connected to the Batman: Arkham games.”

 

 

Suicide Squade należy do szerokopojętego Arkhamverse. 

 

Cytat

However, the upcoming Suicide Squad: Kill The Justice League from Rocksteady is set in the Arkhamverse and will follow on from the events of that series.

 

Jest na ten temat mnóstwo artykułów w necie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bigby napisał:

 

Właśnie nie jest, przecież o tym mówię. To jest osobna gra.

 

Kumam dlatego napisałem 

 

19 minut temu, Dalhi napisał:

Być może nie jest kontynuacją serii, ale jest powiązana z Arkham uniwersum Batmana.

 

11 minut temu, Bigby napisał:

 

original story and experience set in DC’s Batman Universe

:good2:

Odnośnik do komentarza

no kurwa, oczywiscie, ze gra o batmanie jest powiązana z uniwersum batmana XDD wez mysl. Ale to nie jest zwiazane z uniwersum stworzonym przez rocksteady.

 

2 godziny temu, Lochu napisał:

Teraz tylko mam nadzieje że średnia ocen będzie poniżej 70 bo jaja zrobili z tą rozdzielczością.

laughing-hysterically-spit.gif

raka mozna dostac od tego forum

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...