Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, flaczki napisał:

Hit za hitem :rofl:

  Ukryj zawartość

Poza Rangorakiem (cod,bayoneta3,callisto)to tam nie wiele wychodzi gier które by można nazwać hitami w tym roku.

 

Czy to nie jest wystarczająco? Chyba, że ktoś kupuje grę za grą. CoD, b3, potem ragnarok, calisto, dead space remake, HL, re4 r. Jak to nie jest miesiąc w miesiąc hit  za hitem to nie wiem co nim jest.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gdyby ktoś jeszcze chciał w to zagrać na PC to już naprawili użycie CPU, działa normalnie, tak jak powinno, na 4090 w natywnym 4K z RT na max ustawieniach koło 120 fps i więcej (spadki do ok. 100 w czasie jazdy motorem przez miasto). Także na słabszych kartach też już powinno być git. Naprawili też compilation stutter.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Mam już kilka godzin na liczniku i kurczę, ta gra wcale nie jest taka zła. Nie zrozumcie mnie źle, obok serii Arkham to to nie stoi, ale na bezrybiu i rak ryba. Gra ma całą masę fatalnych rozwiązań, wiele z jej mechanik wymaga poprawy, ale ma też coś, co mnie do niej ciągnie. Przede wszystkim uniwersum Batmana, fajna architektura miasta, ciekawie nakreślnie złoczyńcy i wciągająca historia. Do tego mechanika walkk, choć zupełnie inna od tej z serii Arkham to ma swoje plusy i potrafi zaangażować. Kto wie, może pokuszę się o platynę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra nie jest taka zła. Nie urywa dupy, ale w obecnym stanie mieszać ją z błotem jest niepoważne. 

 

Oczywiście nie jest to seria Arkham i widać w niektórych elementach jej ułomność oraz naleciałości związane z projektowaniem tej gry pierwotnie pod GaaSa (tak, dalej twierdzę, że moja teoria mówiąca o tym, że gra na późnym etapie produkcji została przemianowana na doświadczenie dla jednego gracza/kooperacji), ale przyjemnie mi się w nią grało jak już ogarnąłem (zrozumiałem), że system walki nie ma nic wspólnego z Batmanem od Rocksteady i rozwinąłem postacie. Uważam, że to takie 6,5/10. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Gotham Knights, wersja Ps5, bez dodatków; OLED TV LG E8 65 cali. Grafika, a na to przy tej produkcji zwracałem największą uwagę, częściowo tylko na fabułę (w końcu to tytuł realizowany pod konsolowe nextgeny), nie okazała się być ani genialna, ani średnia czy zła. Sferę wizualną, uśredniając wszystkie jej aspekty techniczne w tej grze, ocenię na 7/10. I piszę to serio. Żadnych bugów, utraty płynności w najwyższych ustawieniach FPSów etc. Co istotne, twórcy/projektanci postaci "Gotham Knights", jak na mój gust, nie zachowali wystarczająco dużo zdrowego rozsądku przy tworzeniu sylwetek, ich modeli, sposobu poruszania się w trzech wymiarach etc. Herosi, a o nich się tu najbardziej rozchodzi, wyglądali tak jakby byli stworzeni do gry typu Mortal Kombat lub Street Fighter: idealnie atletyczni, rozrośnięci jak kulturyści i idealnie symetrycznie umięśnieni. Jedynie Alfred miał w miarę schludną i normalną aparycję i styl, jako postać rzecz jasna. Śledzenie promieni świetlnych przez wzrok ludzi, ich mimika twarzy, a także cała ta fizyka ruchu w okolicy głowy przy zbliżeniach, na pewno nie była dopracowana: jakby postaci patrząc na siebie kierowały wzrok w pizdu daleko, gdzieś w bok, ot totalna nieobecność! Odczuwalna była/w dalszym ciągu jest zaburzona, ale lekko, perspektywa, także faktura teł ,,z drugiego planu", np. ścian w pomieszczeniu, panoramy miast, dalszych elementów architektury krajobrazu. Efekt światła, cienia, wolumetryczność w ciemnych obszarach - WoW, to zostało tu dobrze dopracowane, czuć ten wilgotny klimat, atmosferę zepsucia i zgnilizny upadającego miasta, zła, anarchii i korupcji. Fizycznie jestem w stanie rozróżnić, co jest gęste, co rzadkie, co unosi się w powietrzu w przestrzeni gry - to ma znaczenie, a według mnie wyszło to tu dość dobrze. 

Linia fabuły GN: wystarczająco geekowska, dająca satysfakcję i skupiająca gracza - w końcu to śledztwo, dostajemy tu co nieco kryminalnej sfery , więc tempo akcji jest takie jakie jest i nie każdemu to wszystko przypadnie pod gust.

Dobra, ogólna ocena gry, na stan 25% przejścia całości to: 7,5/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...