Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Bigby napisał:

Kupiłem na Steam bo chciałem się na własne oczy przekonać co i jak. Wykorzystałem 2 godzinny limit i poszedł zwrot. Optymalizacja jest koszmarna. W zamkniętych lokacjach trzyma te 60 FPS, ale w mieście (niezbyt zaludnionym i szczegółowym trzeba dodać) potrafi w ciągu kilku sekund zaprezentować cały wachlarz klatek. Jazda na motorze odpada, tnie jak cholera. Używając linki trochę lepiej ale nadal daleko od ideału. 

Graficznie gorzej niż Arkham Knight. Wczesny poziom poprzedniej generacji. Przeciętny system walki - chcieli się chyba wzorować na insomniacowym Spider-Manie, ale nie ma tu nic z tej płynności i szybkości. Brak kontry boli. 

Fabuła ma jakiś tam potencjał i dla niej warto będzie kiedyś zagrać, jak już cena spadnie do około 50 zł i pojawi się sporo patchy naprawiających grę.

 

9KpwVPv.pngu8pV6jw.png

 

na PS5 da się grać, ale mistrz płynności, najdelikatniej to ujmując, to nie jest. A tak to potwierdzam wszystko to, co napisał kolega Bigby. Z drugiej strony czyszczę te mapkę i jako taki odmóżdżacz jest, hmmm, ok - tak 6/10 nawet. Co do fabuły, to jej przedstawienie jak i skomplikowanie to jest przedszkole przy grach z serii Arkham

Odnośnik do komentarza

Przez to słuchanie i czytanie o Gotham Knights naszło mnie na powrót (a w zasadzie zaczęcie od nowa, bo w 2016 ledwo napocząłem) do Arkham Knight.
No kuźwa, ten jeden screen poniżej ma więcej życia i duszy niż całe Gotham Knights.

18404e6cf6719-screenshotUrl.thumb.jpg.454a8ffab67e5bb577828253115abde0.jpg

A to dopiero początek gry, pierwsze przesłuchanie.
Ilość detali, efektów, gęstość, rzęsistość deszczu, zaludnienie ulic - to wszystko jest jakieś kilka lig wyżej niż ten bezduszny twór, w którego temacie piszę.
Jasne, brak sensownego AA wali po oczach, zwłaszcza na dalszym planie, a 30fps to nie jest szczyt marzeń, ale już prędzej uwierzyłbym w ten "highly detailed open-world" w tym przypadku, niż w GK.
Kurka, przydałby się remaster 4K/60fps, ale i tak jest zajebiście.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak tak czytam o grach, które wychodzą w ostatnim czasie to utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma co kupować gier na premierę. Oprócz tego, że gra może być zwyczajnie kiepska dochodzi do tego, że może być zabugowana, mieć jakies inne problemy i dodatkowo płaci się 5 razy tyle. Lepiej się wychodzi jak się poczeka jakiś czas, poczyta recenzje, zobaczy się co ludzie piszą, wyjdą wszystkie patche i poprawki i gra się w kompletną grę, często wzbogaconą o kilka DLC za 40-80 zł. Taniej, szybciej, przyjemniej i bez nerwów, że się wydało sporo na grę, która ci się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KJL napisał:

Jak tak czytam o grach, które wychodzą w ostatnim czasie to utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma co kupować gier na premierę. Oprócz tego, że gra może być zwyczajnie kiepska dochodzi do tego, że może być zabugowana, mieć jakies inne problemy i dodatkowo płaci się 5 razy tyle. Lepiej się wychodzi jak się poczeka jakiś czas, poczyta recenzje, zobaczy się co ludzie piszą, wyjdą wszystkie patche i poprawki i gra się w kompletną grę, często wzbogaconą o kilka DLC za 40-80 zł. Taniej, szybciej, przyjemniej i bez nerwów, że się wydało sporo na grę, która ci się nie podoba.

W tedy to już nie to samo. Premierowa gra daje dreszczyk emocji. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

W ostatnim czasie? Coś takiego ma już miejsce od kilku dobrych lat. Generacja PS4/Xbox One wprowadziła niedorobione gry na premierę na stałe do naszej branży. Wydaje mi się, że w siódmej generacji to była rzadkość, ale teraz to wręcz obowiązek. 


554165039_Mejmplusik.png.0ac9694710c9b87c55dddd9dfadfe4ca.png

I cyk - plusik od Mejma :kekw:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Crazy Horse napisał:

 

Mimo wszystko fajnie jest być takim szczurem i doświadczać nowych tytułów w tej wspaniałej oprawie i technikaliach. 

Jestem na TAK.

 

Tak z ciekawości się dopytam, nie jestem złośliwy. 2022 r. się kończy weźmy pod uwagę lata 2020-22. O jakich grach mówisz, że są "nowymi tytułami w tej wspaniałej oprawie i technikaliach" ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Crazy Horse napisał:

Deathloop, Stray, Elden Ring.

Kontynuacje, które wyszły w ostatnim okresie (można ująć w tych ramach, że są to nowe gry):  ,,A Plague Tale Requiem", "TLOU2", "Dying Light 2", Horizon FW, czy nadchodzący "The Callisto Protokol".

 

Elden Ring nie jest w moim typie (nie lubię gier souls), ale tak to dobra gra, podobnie Horizon FW. W TLOU2 chętnie bym zagrał. Dying Light 2 ma na metacritic średnią od użytkowników 4.9  Deathloop 6.5.  Ja bym dodał jeszcze Doom: Eternal i Resident Evil 8. Także jak na okres 3 lat w branży no moim zdaniem jest to bardzo słaby wynik, poza tym większość z gier tego okresu i tak mogę zagrać na poprzedniej generacji. I jak się to porówna z latami wcześniejszymi (a jest to 5 generacja kiedy świadomie gram) to ostatnie 2-3 są moim zdaniem okresem gdzie oprócz wyjątków nic się nie dzieje i rzadko kiedy miałem efekt "wow, co za gra", a w większości przypadków mam wrażenie, że gra wychodzi i jest zasyp negatywnych komentarzy ze strony użytkowników bo albo coś nie działa jak trzeba albo jak działa to jest zawód.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KJL napisał:

Dying Light 2 ma na metacritic średnią od użytkowników 4.9  Deathloop 6.5


Zwracanie uwagi na oceny użytkowników mc :kekw:
Ludzie to idioci - mają tylko dwa rodzaje ocen - 0 jak się nie podoba i 10 jak się podoba, poza tym DL2 dostało bomby od makaroniarzy za brak ich języka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...