Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, areka napisał:

W trójce przynajmniej nie było jakichś tornad xd Był czysty gameplay i tyle. Ja tylko oczekuje prostego, przejrzystego gameplayu, bez jakichś sztucznych, oskryptowanych wspomagaczy, które się nudzą po trzeciej grze. Im prościej, tym lepiej. 

Przecież to będzie do wyłączenia jak Levolution z BF’a 4, na pewno będą serwery z wyłączoną opcją tych skryptów.

Odnośnik do komentarza
Teraz, areka napisał:

No to spoko. Dzięki za info. 

Inaczej, wydaje mi się, że będzie taka opcja. Tak jak napisałeś, po kilku meczach te skrypty się znudzą i ludzie będą chcieli czystą rozgrywkę bez żadnych dodatków. Patrząc po fanserwisie jaki zrobili w przypadku trailera to myślę, że ta opcja to pewniak.

Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, KarolJanuszGejmingu said:

Jak zobaczyłem te puste mapy pustynne to mam przed oczami ta hamade z bf5 gdzie tryb gry zamieniał się w "film o facecie w łódce"

A te mapy podobno mają być znacznie większe.

Przejebanee będzie chyba grać piechotą.

Dokładnie. Tutaj mam największe obawy jesli chodzi o gre. Mapy są gigantyczne, a to sprawia ze pojazdy naziemno/ latające decydują o wygranej rundzie. Bf4 to udowadnia. Mam w tej grze ponad 4.5 tys godzin, jestem z krwi i kości piechociarzem,  ale na Podboju tylko 2 mapy są stworzone są dla piechoty- Fabryka 311 i Blokada. Na reszcie map, piechota to fragi dla czołgów i helek. Patrząc na trailer Battlefield 2042 mam wrażenie, ze będzie jeszcze gorzej dla piechoty. No ale poczekajmy na betę, ona wszystko zweryfikuje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rozi napisał:

Póki co ta gra zapowiada się na love letter dla fanów Battlefielda. Nie rozumiem trochę tych gadek o gwoździu do trumny.

Seria do części piątej była czymś poważniejszym. Wiesz klimacik konfliktu, wojna, syf itd. 

Tutaj mamy radosny rozpierdol, tornado, neony i miejscówki rodem z oferty ITAKi. No może poza antarktyda.  Do tego idiotyczny pomysł z największymi mapami w historii z największa liczbą graczy.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Haha ta winda,każdy kto grał na Szanghaju w BF4 wie że wyjście żywym z tej windy graniczyło z cudem  w większości przypadków czekał na ciebie komitet powitalny w postaci ołowiu albo klejmoròw z granatami XD

Sporo jest tych smaczków z poprzednich części.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jako fan BF 3 i BF 4 w któreg ociągle gram powiem  tak ... Jaj nie urwało i mam mocno mieszane uczucia.

 

 

Z tego co widać było na plus:

- Możliwość personalizacji broni podczas gry a nie tylko w menu

- 128 graczy

 

 

Na minus:

- Te kolorki i cały HUD

- olbrzymie mamy świecące pustkami

- tornada i inne pierdoły nie jestem pewien czy zostały dobrze przemyślane i jak to bedzie wpływało na rozgrywkę?

- Gdzie ta zapowiadana destrukcja otoczenia się pytam ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze aby mapy były odpowiedniej wielkości jak na taką ilość graczy. Ważne aby nie wiało nudą, i aby nie było takich momentów jak na Metrze (nie wiem kto skonstruował tą mapę i ją zatwierdził). Obecnie to wygląda jak BF3,4 na sterydach, więc fani serii powinni być zadowoleni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BF4:

Podstawka:

1. Oblężenie Szanghaju

2. Linia kolejowa Golmud

3  Zapora na Mekongu

 

DLC:

 

Smocza Przełęcz + te odświeżone z BF3

 

BF3:

 

Podstawka:

1. Kaspijska Granica

2. Przeprawa przed Sekwanę

3. Metro

 

DLC:

 

 Zatoka Omańska

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...