Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rozi napisał:

Metro to jedna z najlepszych map w serii.

Mi ta mapa kojarzy się z jednym, dwie grupy stojące na przeciwko siebie, które obrzucają się czym popadnie, a z tyłu gracze rzucający apteczki i amunicje. Najgorsza mapa ze wszystkich gier multi w jakie grałem.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W BF4 Operacja Blokada jak i Metro są podobnymi mapami. Pomimo iż w metro dodano kilka dodatkowych przejść poprzez zwiększoną ilość graczy nie wpłynęło to dobrze na balans rozgrywki.

Zazwyczaj i na Blokadzie i w Metro  jest bezsensowna jatka, te mapy są nie przystosowane pod 64 graczy po prostu.

Za to jak kolega wyżej zauważył na ps3 Metro była to super mapa idealna pod mniejszą ilość graczy. 

Odnośnik do komentarza

Najlepsze są mapy które mają balans między piechotą a pojazdami moim zdaniem.

 

Activision robi jedna fajna rzecz,dodaje stare klasyczne mapy w nowej oprawie do swoich odsłon.

BF też to robi jak np wake Island 

Ale nie pogardziłbyn kanałami nashahr ,grand bazarem z bf3,shanghajem albo sztorm na paracelach w sumie jak tak się zastanawic to bf3 ,BF4 nawet Battlefield 1 miały naprawdę świetne mapy tylko ta piątka i hardline to jakby robili je kompletna inna ekipa.

 

Taki strike at karkand z dzisiejszą oprawą,tym systemem burzy piaskowej to było być coś.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czuli ten tryb specjalisty to taki podobny do bf5.

Miałeś szturmowca który miał umiejętności w rozwaleniu pojazdów.

I takiego typowego typa co mi miał większą regenerację zdrowia.

Trochę takie pod klasy,to nie był zły pomysł może być ciakawe.

Mam nadzieję,że to będzie bardziej rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eloszki napisał:

Pojawiło się jakieś info czy wraca tryb hardcore?

 

Chyba nie chcesz ładować całego magazynka w typka w normal mode żeby padł? Time to kill poza trybem hardcore jest przeznaczony chyba tylko dla dzieci, zeby sie nie spłakały od razu ze nic nie moga trafić.

 

 

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, oFi said:

 

Chyba nie chcesz ładować całego magazynka w typka w normal mode żeby padł? Time to kill poza trybem hardcore jest przeznaczony chyba tylko dla dzieci, zeby sie nie spłakały od razu ze nic nie moga trafić.

 

 

 

Cięzkie słowa bracie. Powiem ci, że mając ponad 6 ty gdzin w Bf3/4, i wiele meczów klanowych (na Podboju gównie), zdarzało mi się grać tryb "Hardcore". Wydaje mi się, że w tym trybie grają najwięksi "battlefield'owi" nieudacznicy, którzy dbają o swoje ratio, boją się szturmować, atakować, odbijać flag itd. Zresztą, zobaczcie sobe rangi, jakie grają na tym trybie w Bf4... najniższe jakie mogą być. Chłopczyku, zastanów się co ty piszesz, nie 2 razy, lecz 25 razy. Podaj mi swoj nick na Battlelogu, zobaczymy jaki jestes kozak. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, kubson said:

Battlefield 2042 uses bots to fill servers so your matches are always full
 

https://www.eurogamer.net/articles/2021-06-15-battlefield-2042-uses-bots-to-fill-servers-so-your-matches-are-always-full

Powiem Ci, ze granie z botami to jest "choojnia z grzybnią". Jaka to jest satyfakcja, ze ubijesz AI, a nie zywego przeciwnika? Zadna k&^aaa! Zresztą jak beda działać te boty? Czy serwery z automatu będa miały 20% botów, czy wypełniane będą sztucznym AI kiedy serwer opusci 50% "prawdziwych" graczy? To jest jest wielka niewiadoma. W kazdym bądz razie, cholernie mi się to nie podoba. Poza tym, to daje mi informcje, ze DICE szykuje sie na puste serwery. Sztuczna inteligencja, czyli boty, kołem ratunkowym na słabą spzredaż Bf2042?

 

Ps. A propo trailera/gameplay. Super, fajny, widowiskowy, ale dlaczego poziom animacja żołdaka, to prawie ten sam poziom co BF3 na ps3 Moze jest tam jakiś progress, ale to miałp być coć next-genowego. Strasznie tym aspektem się rozczarowałem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...