Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale po co te spiny :devil:

To jest forum, dla ludzi dzielących się pasją grania. Temat jest stworzony by wymieniać się informacjami odnośnie panującej sytuacji, więc nie wiem po co wcinki i jakieś przytyki. Premiera konsoli jest po to by ten co chce ją mieć w dniu premiery, mógł ją nabyć. W interesie sklepów jest to by dostosować się o panującej sytuacji, choć każdy jest człowiekiem i też trzeba ich zrozumieć, że Mati wyskoczył z czapy komplikując wszystko. 

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji, premiera już we wtorek, więc też nie ma co panikować, będzie smutno jak nie przyjdzie na premierkę (zwłaszcza jak ktoś jest udupiony w domu), ale też świat się nie zawali ;]

Ja grzecznie i cierpliwie staram się czekać czy w moim zamówieniu w MM kurierkiem coś się nagle nie zmieni, bo też zamówiłem dopiero 2 dni temu.

I nie ma co porównywać kultury do Sony i tego co bywało przy premierach , bo były to jednak inne czasy. 

Zdrówko i oby każdy dostał, bądź załatwił sobie konsolkę na czas!

:drinks:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Dzwoniłem dzisiaj do tych z Granicznej i powiedzieli, że będą zamknięci jak i reszta we Wrocławiu. Niestety.

Jak zadzwoniłem to mi babka powiedziała przed chwilą że nie wiedzą i że na dzisiaj jest info że jutro przychodza do pracy.

 

Inna sprawa że jak wejdziesz na strone ME i bedziesz chciał coś kupić to masz dostępne tylko te 3 markety, co oznacza że będą otwarte. Pozostałe są wykluczone (Krakowska i Aleja Bielany) co też sugeruje że te 3 co wskazałem będa otwarte. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle jak spojrzycie na mapę ME (na ich stronie), to widać, że liczba tych marketów się zmniejszyła i podali, tylko te które będą otwarte, czyli wolnostojące, więc możecie tam poprzeglądać sobie. W moim ME będzie na szczęście otwarte, babka mi w mailu wysłała, zapewnienie, że sobie odbiorę we wtorek.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Panowie co do Euro to właśnie dzwoniłem i mają listę sklepów otwartych, jakby ktoś się zastanawiał.

 

Mój sklep gdzie mam odbiór osobisty będzie otwarty:obama::banderas:. Bardzo miły Pan powiedział, że moja konsola zabezpieczona, opłacona i 9 rusza do marketu abym mógł odebrać 10.11

 

Karma powraca (za oddanie preroderu PS5 bez czerpania korzyści majątkowych)

:master:

 

Aaaa i Euro na swoim fejsie dało takie info.

„W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi odbioru długo wyczekiwanych produktów premierowych, takich jak konsole Xbox Series X i S, a także gra Assassin’s Creed Vallhala, pragniemy poinformować, iż nie ma powodów do zmartwień. Znajdziemy rozwiązanie, aby klienci mogli cieszyć się nimi jak najszybciej. Ze względu na zmiany w funkcjonowaniu galerii handlowych, część naszych sklepów będzie zamknięta. Ze wszystkimi osobami, które chciały odebrać zamówione produkty premierowe w tych salonach będziemy się kontaktować, proponując nowy sposób dostarczenia zamówienia – dogodną dostawę kurierem pod wskazany adres lub odbiór w tych naszych placówkach poza galeriami handlowymi, które będą otwarte w listopadzie.”


 

aaaa jak coś byłem 46 na liście, ale poszło dość szybko 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...