Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dokładnie to samo. Najgorsze, że miałem do odbioru w galerii kilometr od domu ale w piątek rano kiedy nie było jescze żadnej decyzji zadzwoniłem na infolinię i kazałem zmienić na kuriera...

 

EDIT: Chodzi o media markt, zanim napiałem posta powstało juz kilka po drodze :)

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

U mnie widnieje dalej ze dziś odbiór ale przesyłka z DHL dalej nie ruszyła

Spoko, u mnie z Niderlandów jeszcze nie ruszyła więc sam zaczynam wątpić, że jutro dotrze, no chyba, że te info na stronie jakieś nieaktualne jest. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Spoko, u mnie z Niderlandów jeszcze nie ruszyła więc sam zaczynam wątpić, że jutro dotrze, no chyba, że te info na stronie jakieś nieaktualne jest. 

z tego co ustaliłem to niestety MS nie dostarczy konsoli na premierę. Konsole wysyłają z Venlo (Holandia) i dopiero wyjdzie dziś wieczorem albo jutro, przewidywana dostawa 13-15... MS woli żeby konsola leżała na magazynie, niż żeby ktoś wcześniej dostał...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, DoktorStrange89 napisał:

z tego co ustaliłem to niestety MS nie dostarczy konsoli na premierę. Konsole wysyłają z Venlo (Holandia) i dopiero wyjdzie dziś wieczorem albo jutro, przewidywana dostawa 13-15... MS woli żeby konsola leżała na magazynie, niż żeby ktoś wcześniej dostał...

Nie no za(pipi)iście, nie ma co. Jak zamawiałem pada to wysłali go z tydzień wcześniej a dostałem w umówionym dniu ale to mały gabaryt. Pewnie tych konsol nie było gdzie trzymać, ale z drugiej strony uj mnie to obchodzi. Dobra zobaczymy, nie jest to niemożliwe, bo 1000 km to jeszcze nie dramat. 

Bądźmy pozytywnej myśli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...