Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

God of War na PS4 wydluzal sie do tych 50h jak sie chcialo ulepszych zbroje czy topor na maksa i robilo sie te dodatkowe wyzwania + zbieractwo.
 

Ale sam watek glowny + questy poboczne bez grindowych aktywnosci i znajdzek na pewno nie zajma az tyle. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Mam nadzieję, że główny wątek nie przekroczy tych 20-25h, trend na za długie gry (a szczegolnie wątek glowny) niech już odejdzie w niepamięć. Sztandarowe przykłady: Valhalla, Persona 5 Royal, wszystkie Xenoblade'y bylyby jeszcze lepsze jakby byly nieco bardziej zwarte. Ale w grach Sony zawsze ten główny wątek jest ostatnio w miarę wyważony w te 20-25h. 


Ale to w ogóle bez sensu porównywać długość akcyjniaka z wypasionymi jRPG. Nawet jeżeli o wątek główny chodzi.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Leci szybko, jeszcze 11 listopada wolne więc idealnie :P Od groma spoilerów na YouTube od ameb plus spoilerowe tytuły filmów. Aż musiałem wyczyścić historie wyszukiwania i reset youtuba poszedł :DPierwsze przejście chyba wleci z oryginalnym voice'm . Mimo w miarę dobrego polskiego dubbingu.

W PL czasami brakuje tego "sznytu" 

 

Odnośnik do komentarza

Póki co przypadkowo natknałem się tylko na jeden spojler, może troszkę fabularny, bardziej gameplayowy, ale nie jakiś srogi. Nic na YT nie oglądałem i nic mi jutubek też nie wyswietla takiego, oprócz oficjalnych materiałów, także jest git. Wywaliłem się jakiś czas temu z niektórych grupek na fejsie. Zdaje się być bezpiecznie :problem:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Ale za troszkę ponad tydzień będzie wchodzić kakałko ze specjalnego Ragnorokowego kubka :banderas:

Dawno nie było w tej branży takiej dużej premiery, a w tej generacji, to chyba pierwszy tak potężny launch.
 

Ekhh, Elden Ring w sierpniu 2022 miał już 17 mln kopii, to raczej wynik nie do pobicia (wiadomo na razie tylko PS4/PS5, ale nie zmienia to faktu, że Elden Ring to był ultrapotężny launch:)).

Dla porownania GOW 2018 to 23.4 mln, już razem z PC.

Odnośnik do komentarza

Niczego nie negując, sprzedaż ER to jakiś majstersztyk patrząc na to jak "niszowe" były Soulsy przed ER, to nie jest gra dla "każdego" jak te od Sony. Ragnarok też sprzeda się zajebiscie, wiadomo, że kupi ją 90% graczy co grali w 1 + masa nowych, do tego wychodzi na pastgena i reklama zrobiona dla mas z Lebronem, więc na NBA też poleci. 20 baniek w przeciągu 12 miesięcy pewnie pęknie. 

2 godziny temu, balon napisał:

Ale za troszkę ponad tydzień będzie wchodzić kakałko ze specjalnego Ragnorokowego kubka :banderas:

Dawno nie było w tej branży takiej dużej premiery, a w tej generacji, to chyba pierwszy tak potężny launch.
 

Brałeś z Media Expert z kubkiem, czy jakies EK? Bo właśnie nie wiem czy ten kubek to do każdego preordera, ale zamawiałem dawno, więc pewnie wpadnie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

W sensie, że jak potężny?

Zobaczysz w zakupach growych;) 

A tak serio to murale, reklamy w TV, na meczach NBA, LM, liczne dodatki do zamówień, potężny hype w internecie, dodatkowy temat spoilerowy na forum psx extreme :leo: itp. itd.

 

32 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Ekhh, Elden Ring w sierpniu 2022 miał już 17 mln kopii, to raczej wynik nie do pobicia (wiadomo na razie tylko PS4/PS5, ale nie zmienia to faktu, że Elden Ring to był ultrapotężny launch:)).

Dla porownania GOW 2018 to 23.4 mln, już razem z PC.

No tak ale żeby być sprawiedliwym to trzeba dodać, że Elden miał premierę na 7 systemach, a np taki GoW na jednym + po latach na PC (ile tam się tego sprzedało z 2 mln?) + wrzucili go „za free” do kolekcji PS5 w plusie.  A marketingowo oraz pod kątem jego rozmachu podejrzewam, że  GoW i tak był ligę wyżej. Ofc nie mówię o tym co jest lepszą, a co gorszą grą, bo to już kwestia gustu, ale chodzi o sam hype i power, chociaż masz rację co do ER. Szok że to się tak dobrze sprzedało jak na „soulsy”. 

22 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Brałeś z Media Expert z kubkiem, czy jakies EK? Bo właśnie nie wiem czy ten kubek to do każdego preordera, ale zamawiałem dawno, więc pewnie wpadnie. 

Zwykła + kubek. Pamiętam, że było o tym info w nagłówku (w + info w potwierdzeniu zamówienia)  i nawet osobna fota kubka w galerii

49D0B448-27E1-48AB-946C-F722B7F20897.thumb.jpeg.9dba5dd528df030c9b2933d198b377fc.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja do ostatniego pokazu byłem mocno sceptyczny i że DLC będzie itp. No, ale po tych nowych materiałach szykuje się jebnięcie na miarę GoW -> GoW2 oryginalnego.(Gearsy też można podciągnąć pod to xD) Także zobaczymy. Urlop wzięty na 9 listopada, aby 8ego o 23:59:59 kliknąć 'Zagraj w grę' ? Jeszcze jak :banderas:

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...