Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie napisali jak rozdzielczość będzie przy locku na 60ks. Oby nie ty 1080p.

Jak nie będzie cyrków, jak w H2 na start to pewno tak będę grał.
Jak będą cyrki to ten tryb 4k/40ks wezmę.

 

Kurde delikatna ekscytacja, bo pierwsza gra kupiona day one u mnie w tym roku:ohboy:

2 minuty temu, PanKamil napisał:

Ten tryb 4k/40 fps to jest sens odpalać na tv 60hz? Ciekawe jaką rozdziałkę zaoferuje ten tryb 60 fps.

Ni, musi być 120hz.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem jedno preview (od Easy Allies) i mówili że jest większa różnorodność przeciwników, dynamika walki i poruszania się została zwiększona a oprawa w szczególności mimika i oświetlenie wymiatają (jeden z kolesi niedawno ograł ponownie God of War na PC i nadal grafa robiła na nim wrażenie). Zapowiada się hicior i powyżej 90 na MC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przydałoby się zrobić oddzielne podforum albo cały dział na techniczne mumbo jumbo, zresztą przy większych grach coś takiego było, z różnymi rzeczami. Spoilery, ubranka, screeny itd. Ostatnio tego gówna rodem z pclaba jest ponad miarę. Wchodzisz do tematu plagi, a tam pierdolą przez 10 stron o ustawieniach, wymaganiach, klatkach, rozdziałce, mleku, ziarnie i o tym jak HDR ich oślepił. Wszystko, tylko nic o samej grze. Brakuje tylko, żeby pisali, za ile kupili, gdzie i jak bardzo czekają na listonoszkę. 

 

 

Co do Ragnarok, ma być najebane atrakcji pod korek. Ostatnio sobie przypomniałem jedynkę, nie zbaczając za bardzo z głównej ścieżki i trochę tego było mało jak na tak długą grę: W dodatku myślałem, że lepiej będzie z tempem, a i tak sporo tam przeciągania i łażenie po tych samych śladach.

Z głównych starć:

Spoiler

- 3 razy Baldur

- smok

- ci dwaj bracia

 

W tym rozpierdol godny serii był przy pierwszym

Spoiler

baldurze, i smoku

Powiedzmy, że przy jedynce, która była rewolucją dla serii i większość czasu musieli spędzić na budowaniu od zera, w tym systemu walki, można to wybaczyć, ale tutaj nie opcji, żeby mi tam płakał, że jednego bossa robi się 5 lat.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, SlimShady napisał:

 

W tym rozpierdol godny serii był przy pierwszym

  Pokaż ukrytą zawartość

baldurze, i smoku

Powiedzmy, że przy jedynce, która była rewolucją dla serii i większość czasu musieli spędzić na budowaniu od zera, w tym systemu walki, można to wybaczyć, ale tutaj nie opcji, żeby mi tam płakał, że jednego bossa robi się 5 lat.

Oj tak walka z

Spoiler

Baldurem

to ścisła topka bossów GoW, a ten motyw i dialog przed. Same złoto l:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...