Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite jest to ile z bazowego PS4 wyciśnięto przy okazji Horizona Forgotten West, TLOU2 czy GoWa:R. :obama: Serio, jak ktoś patrzy na premierową, 9-letnią żyletę to może serio myśleć, że zrobił interes życia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Niesamowite jest to ile z bazowego PS4 wyciśnięto przy okazji Horizona Forgotten West, TLOU2 czy GoWa:R. :obama: Serio, jak ktoś patrzy na premierową, 9-letnią żyletę to może serio myśleć, że zrobił interes życia. 

 

Dlatego tylko można sobie wyobrazić co za te 5 lat, na koniec generacji, będzie pokazywać "piątka". :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Niesamowite jest to ile z bazowego PS4 wyciśnięto przy okazji Horizona Forgotten West, TLOU2 czy GoWa:R. :obama: Serio, jak ktoś patrzy na premierową, 9-letnią żyletę to może serio myśleć, że zrobił interes życia. 

Niesamowita konsola to PS4, jeszcze Capcom wrzuci tam zaraz RE4 Remake, bo mogą.

Odnośnik do komentarza

No mając Prosiaka to naprawdę jest się w komfortowej sytuacji, bo sporo gierek nie dość, że nadal wygląda rewelacyjnie, to jeszcze celuje w 60 klatek w performance mode, a to jak dla mnie jedyny naprawdę ważny aspekt oprawy, który oferują mocniejsze konsole.

Ale i tak ogra się z przyjemnością na prawie 10 letnim sprzęcie :banderas:A exy Sony zazwyczaj oferują stałe 30 klatek, więc nie jest źle, będzie FILMOWE doświadczenie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem sobie poczekać z ograniem kiedyś na PS5 Slim bo myślałem że na Pro będzie tylko 30 fps ale jak dali tryb 45+ który jeszcze wygląda lepiej niż GoW 2018 to zrobię sobie prezent na święta, przynajmniej nie będę unikał spoilerów jak w TLOU2. Ja kupiłem Pro z dwoma gierkami ponad 4 lata temu za 750zł :cebula: i powiem wam że to był całkiem dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

No mając Prosiaka to naprawdę jest się w komfortowej sytuacji, bo sporo gierek nie dość, że nadal wygląda rewelacyjnie, to jeszcze celuje w 60 klatek w performance mode, a to jak dla mnie jedyny naprawdę ważny aspekt oprawy, który oferują mocniejsze konsole.

Ale i tak ogra się z przyjemnością na prawie 10 letnim sprzęcie :banderas:A exy Sony zazwyczaj oferują stałe 30 klatek, więc nie jest źle, będzie FILMOWE doświadczenie.

Tylko wiadomo trzeba prosiaka trzymać w pokoju obok by nie zagłuszał tv. Do dziś nie miałem tak głośnego sprzętu

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Z obecnym procesem dewelopingu gier można się nie doczekać gry robionej tylko na PS5, bo ta generacja może się do tego czasu skończyć. 


No ale już były gry robione tylko na PS5 i wyglądały bardzo dobrze (np DSr czy Ratchet), mimo

że wychodziły na premierę/w oknie premiery sprzętu, a jak wiadomo z poprzednich generacji, gierki z początku życia konsoli i tak wyglądają dużo gorzej niż z początku. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:


No ale już były gry robione tylko na PS5 i wyglądały bardzo dobrze (np DSr czy Ratchet), mimo

że wychodziły na premierę/w oknie premiery sprzętu, a jak wiadomo z poprzednich generacji, gierki z początku życia konsoli i tak wyglądają dużo gorzej niż z początku. 

Przecież to dalej były  gry z ps4 i zrobili z nich exy na ps5 żeby nie było, że nie ma nic ekskluzywnego na premiere sonki 5

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...