Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak swoją droga to wiadomo kiedy konsole będą normalnie dostępne? Styczeń? Marzec?

I drugie pytanie czy coś wiadomo o kolejnym rzucie przed świetami? Ktoś mi mówił o 15 grudnia?

Myślałem że jestem dojrzały i „spokojnie kochanie, rozumiem że konsole są niedostępne i nie dostanę pod choinkę” ale im bliżej świąt tym mam coraz gorszy humor


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, lonek_rwl napisał:

Tak swoją droga to wiadomo kiedy konsole będą normalnie dostępne? Styczeń? Marzec?

I drugie pytanie czy coś wiadomo o kolejnym rzucie przed świetami? Ktoś mi mówił o 15 grudnia?

Myślałem że jestem dojrzały i „spokojnie kochanie, rozumiem że konsole są niedostępne i nie dostanę pod choinkę” ale im bliżej świąt tym mam coraz gorszy humor emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ploty wskazują na kwiecień 2021 jeśli chodzi o normalną dostępność. 

 

Nie ma żadnych oficjalnych informacji o kolejnych rzutach przed świętami, ale były tez jakieś ploty o tym ze rzekomo MM mógłby cos mieć.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Ploty wskazują na kwiecień 2021 jeśli chodzi o normalną dostępność. 

 

Nie ma żadnych oficjalnych informacji o kolejnych rzutach przed świętami, ale były tez jakieś ploty o tym ze rzekomo MM mógłby cos mieć.

Nawet jakby rzucili na start to co chcą wyprodukować do marca czyli około 5-6 milionów sztuk to by wszystko poszło pierwszego dnia.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, areka napisał:

Ja dla jaj wystawiłem swojego golasa + pad - poszedł od ręki za piątkę xd A co dopiero tuż przed świętami będzie się działo xd

Serio na Allegro po tyle schodzą i ktoś Ci za to zapłacił? Widząc takie oferty, myślałem, że to jakieś puste podbicia licytacji albo zakupy robione przez puste konta, które i tak nie płacą, a jedynie liczą, że sprzedawca zabuli prowizję.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, l33t napisał:

Serio na Allegro po tyle schodzą i ktoś Ci za to zapłacił? Widząc takie oferty, myślałem, że to jakieś puste podbicia licytacji albo zakupy robione przez puste konta, które i tak nie płacą, a jedynie liczą, że sprzedawca zabuli prowizję.

Tez jestem zdziwiony. W lubelskim jest kupe golasow 3300-3700 bez przekretow. Po 4500-5000 to te bundle ostatnie z Euro

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lonek_rwl napisał:

Tak swoją droga to wiadomo kiedy konsole będą normalnie dostępne? Styczeń? Marzec?

I drugie pytanie czy coś wiadomo o kolejnym rzucie przed świetami? Ktoś mi mówił o 15

Jaki sklep mialby dostać 15?

Na MM to nie ma co liczyc, bo dopiero co zrealizowali dostawy z 23.11, Mediaexpert tez niedawno wrzucał, Euro miało 50 szt raptem, moim zdaniem teraz to juz albo po świętach, albo w nowym roku najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą MM wprowadził numer mojej przesyłki więc liczę że w poniedziałek będę miał, zmieszczą się w terminie do 15.
Stawiałbym na wtorek. U mnie numer wprowadzono we wtorek a konsolę miałem w czwartek. U siebie masz po drodze niedzielę. Wyjdzie z magazynu raczej dopiero w poniedziałek.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...