Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli chodzi o zamówienia z MM to nie róbcie sobie nadziei na szybką dostawę do domu etc.

Konsole, które nie są oznaczone jako towar z ekspozycji po prostu nie ma na stanie. Sklep zbiera tylko zamówienia i czeka na kolejną dostawę PS5.

Dyspozytorka powiedziała mi, że w ten sposób szykują sobie dane, ile konsol szacunkowo mają zamówić u producenta.

Jak Sony doślę do Europy kolejną partię konsol to dostaniemy sprzęt. Kiedy? Who knows......

Z jednej strony mi ulżyło.
Jest nadzieja, że nie dostanę używanego egzemplarzu, który będzie śpiewał cewkami itp.

Z drugiej... Czekać. Człowiek się łudził, że dostanie szybko sprzęt, bo była ostatnio duża dostawa do Europy.

Ktoś z łowców potwierdzi podobną sytuację z innymi sklepami? Np. Neonet, Media Ekspert itp?


Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Na jakiej zasadzie mają obliczyć ile konsol potrzebują? Kliki "dodaj do koszyka", do czasu aż jest aktywny przycisk, bo to jest chwila i już towar niedostępny.

Dalej wierzycie we wszystko co mówią panie/panowie na infolinii?

Przecież ile by nie dostali, to to na tą chwilę schodzi na pniu.

Raczej to sklep dostanie info że tyle i tyle będzie, w danym okresie i można zbierać zamówienia.

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza




Dalej wierzycie we wszystko co mówią panie/panowie na infolinii?


Zasięgnąć informacji.
To było niepokojące, że opłacone zamówienie nie zmienia statusu przez parę dni, podczas gdy konsole pojawiają się i znikają w ofercie sklepu.
Wiem, że to co powiedzą to opowieści różnej maści.
Od 30 Grudnia czekam na kartę graficzną z Euro, ale tam sklep nie bawi się w dodawanie oferty, usuwanie oferty etc. z strony online sklepu. Po prostu karty nie ma i ciężko powiedzieć kiedy będzie dostawa.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, cierpa napisał:

Jeżeli chodzi o zamówienia z MM to nie róbcie sobie nadziei na szybką dostawę do domu etc.

Konsole, które nie są oznaczone jako towar z ekspozycji po prostu nie ma na stanie. Sklep zbiera tylko zamówienia i czeka na kolejną dostawę PS5.

Dyspozytorka powiedziała mi, że w ten sposób szykują sobie dane, ile konsol szacunkowo mają zamówić u producenta.

Jak Sony doślę do Europy kolejną partię konsol to dostaniemy sprzęt. Kiedy? Who knows......

Z jednej strony mi ulżyło.
Jest nadzieja, że nie dostanę używanego egzemplarzu, który będzie śpiewał cewkami itp.

Z drugiej... Czekać. Człowiek się łudził, że dostanie szybko sprzęt, bo była ostatnio duża dostawa do Europy.

Ktoś z łowców potwierdzi podobną sytuację z innymi sklepami? Np. Neonet, Media Ekspert itp?


Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Zamowilem ps5 wczoraj i wczoraj mi wysłali z DPD maila, dostałem numer listu itd., dzisiaj konsola czeka w lokalnym oddziale, wiem ze parę osób z wczorajszego rzutu tak samo ma na poniedziałek konsole, musiałem dzwonić na infolinię, i tam usłyszałem ze nie można konsoli odebrać w sklepie (zapytałem przy okazji telefonu do nich), bo są wysyłane z centralnego magazynu bezpośrednio, i do sklepu się tego nie da zamówić, a jak zamawia się do domu, to oni to wysyłaja w godzinę. Wydaje mi się że osoby które czekają na zamówienie x dni, musiały zamówić do sklepu, dlatego czekają. Konsole nie pochodzą ze zwrotów raczej, wydaje się ze oni ich nigdzie nie przewożą po prostu, tylko co dostają od producenta (czy zza granicy z jakiegoś centrum) od razu wrzucają na strone, i dlatego te zamówienia nie mają zmienianego statusu, ja mam prawie doręczone a żadnej informacji od MM nie dostałem ze wysłali, tylko od DPD bezpośrednio, i ten status może się zmienić za dwa tygodnie. Tak twierdzi pani z infolinii MM. 

Odnośnik do komentarza



Zamowilem ps5 wczoraj i wczoraj mi wysłali z DPD maila, dostałem numer listu itd., dzisiaj konsola czeka w lokalnym oddziale, wiem ze parę osób z wczorajszego rzutu tak samo ma na poniedziałek konsole, musiałem dzwonić na infolinię, i tam usłyszałem ze nie można konsoli odebrać w sklepie (zapytałem przy okazji telefonu do nich), bo są wysyłane z centralnego magazynu bezpośrednio, i do sklepu się tego nie da zamówić, a jak zamawia się do domu, to oni to wysyłaja w godzinę. Wydaje mi się że osoby które czekają na zamówienie x dni, musiały zamówić do sklepu, dlatego czekają. Konsole nie pochodzą ze zwrotów raczej, wydaje się ze oni ich nigdzie nie przewożą po prostu, tylko co dostają od producenta (czy zza granicy z jakiegoś centrum) od razu wrzucają na strone, i dlatego te zamówienia nie mają zmienianego statusu, ja mam prawie doręczone a żadnej informacji od MM nie dostałem ze wysłali, tylko od DPD bezpośrednio, i ten status może się zmienić za dwa tygodnie. Tak twierdzi pani z infolinii MM. 


A jaki masz status zamówienia w MM?
Nie e-maile, tylko jak wejdziesz w link.

Ja zamówiłem też przez kuriera na mój adres domowy :D

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, cierpa napisał:


 

 


A jaki masz status zamówienia w MM?
Nie e-maile, tylko jak wejdziesz w link.

Ja zamówiłem też przez kuriera na mój adres domowy :D

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak wejdę w link to mam status "zamówienie złożone", taki sam jak w momencie składania zamówienia. Dostałem maila później że oplacilem, ale status się nie zmienił na stronie, maila sprawdzałem do samego wieczora wczoraj, i nic, a koło 22 smsa dostalem z dpd z numerem zamówienia, i na stronie dpd było widać że MM nadal przesyłkę koło 16. 

Odnośnik do komentarza

Hehe :) nawet Chuck Norris nie zdążył z półobrotu kopnąć i konsol nie było.

 

Z konsolami jest jak z wyborami do sejmu: nikt nie głosuje na PiS, a oni zawsze wygrywają. 

 

Konsol nie ma nigdzie, są jak ufo, a dział posiadaczy ps5 stale się powiększa ;)

 

Konsole są jak pszczółka maja, gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info, wlasnie dzisiaj pogonilem Switcha i opowiadalem zonie, ze bym chetnie w Soulsy pogral, bo sie naczytalem opinii forumkowych (platyna w BB jest).

 

Podobnie jak w listopadzie poki co zrobilem trik - dodaj do koszyka, zamowienie zlozone i teraz 24h na decyzje czy placic i zamawiac. Drugi pad i sluchawki chyba z 600zl powinno wpasc z powrotem?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bud napisał:

Dzieki za info, wlasnie dzisiaj pogonilem Switcha i opowiadalem zonie, ze bym chetnie w Soulsy pogral, bo sie naczytalem opinii forumkowych (platyna w BB jest).

 

Podobnie jak w listopadzie poki co zrobilem trik - dodaj do koszyka, zamowienie zlozone i teraz 24h na decyzje czy placic i zamawiac. Drugi pad i sluchawki chyba z 600zl powinno wpasc z powrotem?

 

Aktualnie to bez problemu sprzedaż za tyle.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Bud napisał:

Dzieki za info, wlasnie dzisiaj pogonilem Switcha i opowiadalem zonie, ze bym chetnie w Soulsy pogral, bo sie naczytalem opinii forumkowych (platyna w BB jest).

 

Podobnie jak w listopadzie poki co zrobilem trik - dodaj do koszyka, zamowienie zlozone i teraz 24h na decyzje czy placic i zamawiac. Drugi pad i sluchawki chyba z 600zl powinno wpasc z powrotem?

Ja nogę wziąć słuchawki jak będą zapakowane i nie używane. Daj znać na priv.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, LeifErikson napisał:

I już po balu. Czyli jakieś 40 minut był dostępny - całkiem długo jak na ostatnie standardy. :D A zestaw nietani, ale bardzo zacny (nie było jakiegoś szitu typu pilot czy kamerka) - jakbym był jeszcze na kupnie, to bym chyba się skusił. 

Dopiero jak ktoś wstawi na peppera, łowcy gier to wtedy szybko schodzą. Obserwuj ten wątek z powiadomieniami to pomogę Ci kupić :]

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kobe720 napisał:

Dopiero jak ktoś wstawi na peppera, łowcy gier to wtedy szybko schodzą. Obserwuj ten wątek z powiadomieniami to pomogę Ci kupić :]

 

Dzięki, ale mnie się już udało kupić i śledzę wątek cały czas już tylko z ciekawości. :) Peppera też śledzę i faktycznie oferty pojawiają się tam później niż tu na forum. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...