Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, LeifErikson napisał:

Przewidziało mi się, czy był zestaw (z napędem) z dodatkowym padem i pilotem za 2239 (poniżej ceny golasa)? :D

 

A dobra, to jednak digital był. Swoją drogą ciekawe te 2599 za golasa - czyżby faktycznie Sony podniosło cenę sugerowaną? 

Komputronik w ofercie wprowadzi konsole za 2999 zł jako cena standardowa. Więc Sony nie macza w tym palców, tylko nasze sklepy. Wszak 2300 to tylko cena sugerowana.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Komputronik w ofercie wprowadzi konsole za 2999 zł jako cena standardowa. Więc Sony nie macza w tym palców, tylko nasze sklepy. Wszak 2300 to tylko cena sugerowana.

 

Byłoby ciekawie jakby latem lub jesienią dostępność stała się swobodna, ale z ceną rzędu 2600-3000. :D Jeszcze by się okazało, że kupujący teraz w drugim obiegu robią dobry interes. :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LeifErikson napisał:

 

Byłoby ciekawie jakby latem lub jesienią dostępność stała się swobodna, ale z ceną rzędu 2600-3000. :D Jeszcze by się okazało, że kupujący teraz w drugim obiegu robią dobry interes. :D

Normalna praktyka - niestety, zobacz ceny gtx 3070 ma stronie nvidii. Cena 2400 (na stronie)wchodzisz na link do sklepu na ich oficjalnej stronie do sklepu który jest ich partnerem a tam cena 4000 zl. I nie widać perspektyw na poprawę sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2021 o 08:23, L3nka_Sky napisał:

 

Siemka, 

temat jeszcze aktualny? Nie udało mi się wczoraj upolować u siebie w ME i w sumie chętnie bym skorzystał z Twojej opcji :)

Jak coś to wal PM. Pozdrawiam

L3nka_Sky zrezygnował bo udało mu się załatwić konsolę na własną rękę. Okazuje się, że pomimo komentarzy na pepperze Euro RTV zrealizowało zamówienie normalnie więc konsola czeka od dziś do odbioru w Krakowie w galerii handlowej Bonarka, konsola PS5( z napędem) + dodatkowy pad + Demon's Soul, cena 2947, płatność kartą w sklepie( możliwe, że gotówka też przejdzie),  konsola będzie czekać na odbiór 3 dni. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to w PM podam numer zamówienia.

Edit: temat już nie aktualny.

Edytowane przez Lysy321
nowe informacje
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wiolku napisał:

Jakbyście mieli gdzieś jakiś temat do odstąpienia w kwestii PS5 (najlepiej ze sklepów) to piszcie priv. Dogadamy się, flaszki będą stawiane :ogor:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-pilot-ps5-media-remote-marvel-s-spider-man-miles-morales

 

 

Od 15 min dostępny zestaw.

Edytowane przez kobe720
Odnośnik do komentarza

Długi czas była teraz dostępna na MM, ale nie dało się zamówić z dostawą ponieważ był ........ to model poekspozycyjny i płatność w sklepie przy odbiorze. Nie mogłem zlokalizować miasta, pisałem wszystkie i wychodziło mi, że konsoli nie ma w promieniu 100 km. Jakaś ściema mi zalatuje ;) kierownik sklepu kupił hehe

 

Normalna dostępność ? Myślę, że za 3, 4 miesiące kurz opadnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...