Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, izon napisał:

Mediamarkt mówił już kiedyś, ze tak sprawdzają popyt:) serio ludzi na Waszyn miejscu brałbym jakaś najlepsza ofertę z Allegro i się nie pierd...odpalicie astro, spidera i soulsy i stwierdzicie, ze to Wasz najlepszy zakup w tym roku :)

sęk w tym, że te oferty na allegro dalekie są od "najlepszych" gdzie za czyściocha trzeba zapłacić 3200. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, szurubur napisał:

sęk w tym, że te oferty na allegro dalekie są od "najlepszych" gdzie za czyściocha trzeba zapłacić 3200. 

W sumie w porównaniu do cen nowego kompa za

sprzet na 6 lat grania to nie tak dużo. Zalezy jak na to patrzeć:) lepiej nie będzie: https://hdtvpolska.com/ps5-szerzej-dostepne-dopiero-w-2022-roku-fatalna-sytuacja-z-konsola-utrzyma-sie-jeszcze-bardzo-dlugo/

Odnośnik do komentarza

Moje 'podchody' w związku z zakupem PS5 wyglądały tak: wczoraj wszedłem na olx, patrzę, że za 2900zl jakiś typ sprzedaje konsolę w mojej miejscowości. 

 

Zadzwonilem do Niego, poprosiłem by mi przyniósł pudło do kancelarii. Przyszedł o 15stej, dałem mu odliczoną gotówkę :potter: To tyle. 

 

PS. Design tej konsoli na żywo jest okropny. 

Edytowane przez [InSaNe]
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, [InSaNe] napisał:

Moje 'podchody' w związku z zakupem PS5 wyglądały tak: wczoraj wszedłem na olx, patrzę, że za 2900zl jakiś typ sprzedaje konsolę w mojej miejscowości. 

 

Zadzwonilem do Niego, poprosiłem by mi przyniósł pudło do kancelarii. Przyszedł o 15stej, dałem mu odliczoną gotówkę :potter: To tyle. 

 

PS. Design tej konsoli na żywo jest okropny. 

Dobrze, że to nie lato, bo mógłby zostać wyproszony:problem:

 

Spoiler

przepraszam, musiałem:)

 

Odnośnik do komentarza

Kontroler PlayStation 5 i Astro.
Poezja. Pierwszy raz mam taki olbrzymi fun! Więcej proszę :)
Main theme Astro w menu konsoli to takie fajne nutki :P. Ustawię te dźwięki jako budzik w komórce xd.

Nie chcę offtopić, bo to nie temat odnośnie wrażeń, ale z wypiekami na twarzy czekam na gry, które będą wykorzystywać możliwości kontrolerów - tak jak to zrobiło Astro.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Bud napisał:

Wisi PS5 w MM.pl w całkiem ludzkiej cenie, ale wywala przy dodawaniu do koszyka. Może już poszły, a może np rano się zrestockuja? ;)

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-pilot-ps5-media-remote-marvel-s-spider-man-miles-morales

Bo to jest towar z ekspozycji i można tylko kupić bezpośrednio w sklepie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...