Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Wydać te parę tysi raz na parę lat to nie jest chyba zbyt poważna decyzja w życiu żeby zbyt długo o tym mysleć i kalkulować. Jak zapowiedzą wersję Pro to kupuję preorder żeby znowu nie było cyrków jak teraz xd

 

Kupiłem ten zestaw za 2900 z dwoma padami i moralesem. Pewnie przepłaciłem stówkę, ale szczerze mówiąc nie jest to dla mnie problem bo wydałem ten hajs na swoje hobby i mam z tego radochę. 

Z Pro już nie będzie raczej takich problemów.

Z PS4 gdzie tez na początku był ten sam problem z dostępnością pro leżały normalnie na półkach.

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, bartiz napisał:

No nie wiem, nawet z PS4 Pro pamiętam był moment że nigdzie nie było przez jakiś okres czasu akurat jak chciałem kupić.

No to trafiłeś w taki okres, ale nikt PRO nie handlował na OLXach Prosiakami. Wśród handlarzy też już konsole nie były tak popularne jak wersje premierowe.

Hype był zdecydowanie mniejszy.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałem swój egzemplarz :).
Razem z grami. Czas na testy, w tym wentylatora i kultury pracy. Podobno uruchamia się dioda, która ostrzega o wysokiej temperaturze konsoli :O

Pozdrawiam łowców. Życzę dobrych łowów, tak aby każdy chętny otrzymał swoją PlayStation 5 :)b0f8ecce51ca9438f317bb3457baa27f.jpg

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza




 
@cierpa
Twoja konsola wygląda zacnie
jak wrażenia ?
 
 


Pierwsze wrażenie to ta sama radość jak byłem szczeniakiem i dostałem prezent pod choinkę.

A teraz siedzę i czekam aż aktualizacje skoczą się pobierać 868 MB.

Swoją drogą konsola zaskoczyła mnie swoim ciężarem. Specjalnie sprawdziłem ile dokładnie i wyszło 4 kg z hakiem :)

Aż 5 minut zajęło mi ogarnięcie, że po pierwszym uruchomieniu należy podłączyć kontroler do USB konsoli. Jest matura, inżynier, a jednak użytkownik tępy do kwadratu :P.

Na początek ogram podstawkę dołączona do konsoli, potem Moralesa i SackBoya. Potem biorę się za RDR 2 (jest w promocji) i kolejne tytuły rodem PS 4. A ponieważ mam zaległości z poprzedniej generacji także jest i będzie co robić.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak. Jak już pojawia się w sklepie online konsole, to łap od razu za telefon i dzwoń do gości z supportu.

Ciśnij ich, aby zapakowali Ci konsole i wysłali kurierem etc.

Ja miałem tak, że zamówiłem i była cisza a inni dostawali PlayStation 5 następnego dnia od momentu zamówienia. To wyścig szczurów.

Upomnij się o swój egzemplarz i mów, że zamówiłeś o wiele wiele wcześniej.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Odwiedziłem we wtorek stacjonarny media markt i pytam kierownika, kiedy będą ps 5. Oto co odpowiedział bardzo poważnym tonem:

 

 

Spokojnie ;) im bliżej kolejnej generacji konsol tj. PLAY STATION 6 ;) tym konsola ps5 będzie bardziej dostępna hehe. 

 

Ze mnie robił wariata czy myślał że ja z niego robię wariata :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez StaryGraczPegasusa
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Figuś napisał:

Wysyłka do 21 dni. xD

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Jedi103 napisał:

Codziennie na OLX pojawia się około 100 ogłoszeń, więc z dostępnością w sklepach dalej będzie ciężko, ale u mirków ceny powinny być wkrótce niższe. 

Za 2700 już można wyrwać ps5 z napędem, także kwestia czasu.

Niestety tendencja jest odwrotna. Zawsze po wysypie w sklepach są najtańsze oferty bo studenciaków nie stać na zamrażanie buły, a po tygodniu u Mirasów ceny w górę..

Odnośnik do komentarza

Na MM pojawił się zestaw, akurat odswieżyłem jak dodali. Od razu dodaj do koszyka i......Twój koszyk jest pusty....zmień płatność dostawy i tak w kółko.

A kliknąłem w max 5 sekund po pokazaniu się na stronie mm. 

 

Nie wiem jaka kategoria tam kierują się, ale chyba dla tych co chcą najbardziej, konsol brakuje ;)

 

 

Pozdrawiam. Blade - Łowca ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Na MM pojawił się zestaw, akurat odswieżyłem jak dodali. Od razu dodaj do koszyka i......Twój koszyk jest pusty....zmień płatność dostawy i tak w kółko.

A kliknąłem w max 5 sekund po pokazaniu się na stronie mm. 

 

Nie wiem jaka kategoria tam kierują się, ale chyba dla tych co chcą najbardziej, konsol brakuje ;)

 

 

Pozdrawiam. Blade - Łowca ;)

Mediamarkt mówił już kiedyś, ze tak sprawdzają popyt:) serio ludzi na Waszyn miejscu brałbym jakaś najlepsza ofertę z Allegro i się nie pierd...odpalicie astro, spidera i soulsy i stwierdzicie, ze to Wasz najlepszy zakup w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, izon napisał:

Mediamarkt mówił już kiedyś, ze tak sprawdzają popyt:) serio ludzi na Waszyn miejscu brałbym jakaś najlepsza ofertę z Allegro i się nie pierd...odpalicie astro, spidera i soulsy i stwierdzicie, ze to Wasz najlepszy zakup w tym roku :)

Nie jestem aż takim maniakiem, że spędzam 24/h z komórką w ręku ;)

Jak mam chwilę klikam i patrzę co z dostępnością. Jak się kiedyś uda, to się uda, jak nie ;) to spokojnie poczekam do końca roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...