Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, cierpa napisał:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5

Stało się.

Przepłaciłem. Ale udało mi się zakupić konsolkę smile.gif

Nie chcę się już dłużej męczyć i czekać na mniej niż 3000 PLN. A mam olbrzymie zaległości z poprzedniej generacji Sony do ogrania smile.gif

Także, cytując pewnego starszego Pana z RE 7.
Welcome to the family :)

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka




 

 

Dostałeś powiadomienie na maila o temacie "Potwierdzenie Zamówienia"?

Jaki masz status zamówienia?

Odnośnik do komentarza
 
Dostałeś powiadomienie na maila o temacie "Potwierdzenie Zamówienia"?
Jaki masz status zamówienia?
Pierwsza wiadomość to potwierdzenie złożenia zamówienia.

A druga to, że zamówienie zostało opłacone. I wyślą dalsze info odnośnie realizacji.

To na razie tyle odnośnie spamu z MM.

Trzymam kciuki, aby nie czekać miesiąc na konsolę xd

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, cierpa napisał:

Pierwsza wiadomość to potwierdzenie złożenia zamówienia.

A druga to, że zamówienie zostało opłacone. I wyślą dalsze info odnośnie realizacji.

To na razie tyle odnośnie spamu z MM.

Trzymam kciuki, aby nie czekać miesiąc na konsolę xd

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam tę samą sytuację. Mam nadzieję, że nam nie anulują zamówienia, bo w mailu płatności, na dole, drobnym druczkiem jest napisane (parafrazując): To nie jest jeszcze zawarcie Umowy Sprzedaży. Czekaj na maila, którego temat to: "Potwierdzenie Zamówienia"

 

Mam nadzieję, że w weekend już będziemy pykać :)

Odnośnik do komentarza

Na olx są już po 2800 z grą ;) i obserwując aukcje nie ma wcale wielu chętnych. Zdarzają się i też po 3600 i zastanawiam się kto to kupuje :).

 

pytanie jeszcze jedno, czy według użytkowników, grafika na ps5 jest naprawdę tak bardziej znakomita od tej dostępnej na PS4 PRO. Już zastanawiam się czy na rok nie kupić PRO ?

 

warto pograć na pro ? Ktoś miał ? Jak grafika ? Gram teraz na pc i to nie jest to, wcześniej miałem ps3

Edytowane przez StaryGraczPegasusa
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Na olx są już po 2800 z grą ;) i obserwując aukcje nie ma wcale wielu chętnych. Zdarzają się i też po 3600 i zastanawiam się kto to kupuje :).

 

pytanie jeszcze jedno, czy według użytkowników, grafika na ps5 jest naprawdę tak bardziej znakomita od tej dostępnej na PS4 PRO. Już zastanawiam się czy na rok nie kupić PRO ?

 

warto pograć na pro ? Ktoś miał ? Jak grafika ? Gram teraz na pc i to nie jest to, wcześniej miałem ps3


Co do grafiki to zależy od gry, ale np taki Spider z RT oraz 60 ks to wg mnie bardzo duży boost względem wersji na pro, na której wymęczyłem podstawkę.

Grafika, grafikà ale 60ks w wersjach gier na PS5 robią znacznie większa różnicę i ogólną prezencje gier w ruchu.

Do tego masz jeszcze cudnego Astro oraz Demonsy w które nie zagrasz na PS4. Dla mnie wybór byłby oczywisty. 
 

ps doczytałem, że jesteś pceciarz i nie miałeś Ps4. Panie poluj od razu na PS5, taki GoT lub GoW w „4k” i 60ks zrobią na tobie mega wrażenie jak masz dobry TV.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Na olx są już po 2800 z grą ;) i obserwując aukcje nie ma wcale wielu chętnych. Zdarzają się i też po 3600 i zastanawiam się kto to kupuje :).

 

pytanie jeszcze jedno, czy według użytkowników, grafika na ps5 jest naprawdę tak bardziej znakomita od tej dostępnej na PS4 PRO. Już zastanawiam się czy na rok nie kupić PRO ?

 

warto pograć na pro ? Ktoś miał ? Jak grafika ? Gram teraz na pc i to nie jest to, wcześniej miałem ps3

I jak tak właśnie zrobiłem. Nie dałem zarobić januszom , choć kilka razy już prawie zaklepywalem ps5 na olx i kupiłem  Pro. Jestem zadowolony , konsola jeszcze przez kilka miesięcy na gwarancji, w miarę cicha i ogrywam sobie spokojnie 3 duże tytuły z poprzedniej generacji: Ghost of Tsushima, Days Gone i TLOU 2. A ze mam dobrego oleda, wszystko wyglada pięknie i jestem zadowolony, ze nie przepłaciłem za 5- tkę. Może jakbym upolował w sklepie golasa bez gier, kamer czy dodatkowych padów za normalną cenę , to bym się zdecydował. A tak jestem mega zadowolony, pogram sobie na Pro 4-5 miesięcy i jak już sprawa z 5 się unormuje i będą dostępne normalnie na półkach i w normalnej cenie, to pomyśle nad kupnem. Ale teraz przy braku gier, nie widzę sensu przeplacania . Do tego jeszcze dochodzi sprawa awaryjności. Z czasem na pewno konsola będzie bardziej dopracowana .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, sipap napisał:

ogrywam sobie spokojnie 3 duże tytuły z poprzedniej generacji: Ghost of Tsushima, Days Gone

Akurat te dwie gry na PS5 prezentują się o wiele, wiele lepiej niż na ps4pro. No ale rozumem, że można tego nie wiedzieć znając PS5 tylko z januszowych aukcji na olx.

 

ps przecież na tym forum wiele osób ma ps5 i chyba nikt nie kupił na olx. Co do dodatkowych padów czy gier w zestawie to zawsze można sprzedać. Dziwne, że na największym forum konsolowym trzeba takie rzeczy tłumaczyć jak na onet gry.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, balon napisał:

Akurat te dwie gry na PS5 prezentują się o wiele, wiele lepiej niż na ps4pro. No ale rozumem, że można tego nie wiedzieć znając PS5 tylko z januszowych aukcji na olx.

 

ps przecież na tym forum wiele osób ma ps5 i chyba nikt nie kupił na olx. Co do dodatkowych padów czy gier w zestawie to zawsze można sprzedać. Dziwne, że na największym forum konsolowym trzeba takie rzeczy tłumaczyć jak na onet gry.

Na forum, ale osobiście znam kilka osób co kupiło za zawyżona cenę na olx i Allegro, plus sam mam znajomego, ktory nieustannie wyłapuje te pleje jak tylko rzuca do sklepu i sprzedaje z 1k zysku. Popyt na te konsole jest ogromny i biorąc pod uwagę, ze Sony w tym roku rzuci tylko 3 mln konsol na cały świat, to się nie zmieni. Już nawet sklepy zaczęły podnośic ceny. Proste prawo ekonomi: jest popyt przy niewielkiej podaży, ceny idą w górę.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, izon napisał:

Nie wiem:) Ale cudów się nie spodziewam tak czy siak:)

No cudów się nie ma co spodziewać bo są braki w pamięciach wszędzie i z zakładanych 12 czy 14 milionów do marca 2021 spadło do 7,6. Gdzieś mi mignęło, że MS też komunikował o problemach z dostępnością ich konsol do czerwca tego roku.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Akurat te dwie gry na PS5 prezentują się o wiele, wiele lepiej niż na ps4pro. No ale rozumem, że można tego nie wiedzieć znając PS5 tylko z januszowych aukcji na olx.

 

ps przecież na tym forum wiele osób ma ps5 i chyba nikt nie kupił na olx. Co do dodatkowych padów czy gier w zestawie to zawsze można sprzedać. Dziwne, że na największym forum konsolowym trzeba takie rzeczy tłumaczyć jak na onet gry.

U , kolego nie napinaj się tak. Nie musisz nic tłumaczyć , bo piszesz o sprawach oczywistych . Wiadomo , ze dodatkowe klamoty można próbować sprzedać. Ale po pierwsze, nie za taką cenę jak  są wyliczone w sklepie. A po drugie , trzeba mieć jednak większą kasę na zakup zestawu a nie gołej konsoli. Ja na przykład kupiłem w ostatnim czasie dobry tv i nie za bardzo mam fundusze na dopłacanie do konsoli . Niestety obecne wrzuty ps5 do sklepów są tak krótkie , ze nie udało mi się kupić mimo kilku prób . A przepłacać nie będę , nawet tych 500 pln. Może dla ciebie to mała kasa , ale ja wole ja wydać na inne rzeczy.

Co do różnicy w jakości tych dwóch gier , to na pewno jakaś jest, ale czy taka duża? . Bardziej chodzi o różnice pomiędzy działaniem w 30 vs 60 klatek. Wolał bym ogrywać je na ps5 , ale na Pro o którą pytał się kolega, tez gra się bardzo sympatycznie i graficznie wyglada to dobrze.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Na olx są już po 2800 z grą ;) i obserwując aukcje nie ma wcale wielu chętnych. Zdarzają się i też po 3600 i zastanawiam się kto to kupuje :).

 

pytanie jeszcze jedno, czy według użytkowników, grafika na ps5 jest naprawdę tak bardziej znakomita od tej dostępnej na PS4 PRO. Już zastanawiam się czy na rok nie kupić PRO ?

 

warto pograć na pro ? Ktoś miał ? Jak grafika ? Gram teraz na pc i to nie jest to, wcześniej miałem ps3

Bierz ps5. W kolekcji plusa masz tyle sztosów z ps4 w ramach ps+ że szkoda kupować ps4 i latać za grami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, sipap napisał:

Co do różnicy w jakości tych dwóch gier , to na pewno jakaś jest, ale czy taka duża? . Bardziej chodzi o różnice pomiędzy działaniem w 30 vs 60 klatek.

Tak jest duża, a biorąc pod uwagę 60 vs 30 jest bardzo duża. Do tego szybkość działania systemu czy loadingow. Do tego gry których nie ma na PS4 oraz ps Collection (jak ktoś nie miał ps4 to na start na kilkanaście bdb gier).  Życzę dalszego skutecznego racjonalizowania kupowania ps4 po premierze ps5. 
 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Czołem.

I tu koledzy jest kwintesencja konsoli. Zszedłem z pc tylko i wyłącznie z powodu steam. Ja uznaje tylko gry pudełkowe(cóż, tak już mam...) Dopóki to będzie możliwe będę kolekcjonował pudełka z blueray disc, tak samo mam z gazetą, tylko wersje papierowe i zapach farby drukarskiej.

 

Być może spowodowane jest to tym, że mam słaby internet i powiedzmy grę musiałbym ściągać pewnie że 100 godzin :)

 

 

 

pozdrawiamy i czekamy na ps5

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Czołem.

I tu koledzy jest kwintesencja konsoli. Zszedłem z pc tylko i wyłącznie z powodu steam. Ja uznaje tylko gry pudełkowe(cóż, tak już mam...) Dopóki to będzie możliwe będę kolekcjonował pudełka z blueray disc, tak samo mam z gazetą, tylko wersje papierowe i zapach farby drukarskiej.

 

Być może spowodowane jest to tym, że mam słaby internet i powiedzmy grę musiałbym ściągać pewnie że 100 godzin :)

 

 

 

pozdrawiamy i czekamy na ps5

Żebyś się nie zdziwił jak wyskoczy Ci aktualizacja np. 20gb do gry :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...