Skocz do zawartości

Call of the Sea


Aleks

Rekomendowane odpowiedzi

DZIWNA OPOWIEŚĆ O NIEZIEMSKIEJ TAJEMNICY.

 

 

Call of the Sea to przygodowa gra logiczna z perspektywy pierwszej osoby w realiach lat 30. XX wieku, która opowiada historię Norah — kobiety na szlaku wyprawy zaginionego męża. Poszukiwania odbywają się na dziwnej, ale pięknej wyspie na południowym Pacyfiku, pełnej tajemnic czekających na odkrycie. To nieziemska opowieść o tajemnicy, przygodzie i odkrywaniu siebie.

 

spacer.png

 

Call of the Sea na pierwszy rzut oka skojarzył mi się z Firewatchem. Walking simulator z podobnym artstylem. Oba projekty łączy jeszcze aktorka Cissy Jones. Liczę w szczególności na aspekty logiczne. Może nie na miarę The Witness, ale żeby tylko nie okazało się, to samograjem.

 

Gra ma zadebiutować pod koniec roku. Premiera day one w Game Passie.

 

Ps. Mam nadzieję, że nie ma takiego tematu. Wyszukiwarka nie znajduję.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Napisy DE są? 
 

Dobra są jak coś. W ogóle dużo języków to wyboru, nawet jest dla Czarka PL.

 

Z innej beczki. Czy jaczegoś nie widzę? W sklepie MS nie mogę odszukać wersji językowych jakie ma dany tytuł. Na sonce to jest i byłem pewien, że kiedyś w sklepie ms też to było.

Odnośnik do komentarza

Niczym odkrywczym i nowym nie zaskakuje ta gra. Na pewno były już ciekawsze symulatory chodzenia. Historia na początku mnie zaciekawiła, później niestety w mojej opinii jest słabiej. Ale brnie się to końca, bo chcę się poznać zakończeni. Grafika spoko, ale ma lepsze i gorsze momenty. 

Spoiler

Sekwencje podwodne wyglądały biednie.

Największe rozczarowanie mam odnośnie zagadek. Większość przechodzi się na zasadzie: zbadaj dany obszar - zajrzy do notesu - dodaj 2 do 2.

Średnia ocen w okolicach 75 trochę przesadzona, ale jak na debiut tego studia, to dobra gra.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj trochę pograłem gra jest bardzo nierówna graficznie niektóre miejsca robią wrażenie a inne ciosane z drewna. Klatkarz też skacze jak chce. Cały wieczór w sumie grałem łaziłem bez celu a nawet żadnej broni jeszcze nawet nie podniosłem. Był nóż ale nie da się podnieść tylko obejrzeć może perków nie mam niewiem. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, devilbot napisał:

Wczoraj trochę pograłem gra jest bardzo nierówna graficznie niektóre miejsca robią wrażenie a inne ciosane z drewna. Klatkarz też skacze jak chce. Cały wieczór w sumie grałem łaziłem bez celu a nawet żadnej broni jeszcze nawet nie podniosłem. Był nóż ale nie da się podnieść tylko obejrzeć może perków nie mam niewiem. 

 

Też pograłem w to jakoś dłużej, klatki skaczą jak szalone, grafika tak jak piszesz, mocno nierówna. No i symulator chodzenia pełną gębą. Na 8/10 to raczej nie zasługuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...