Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się, przerobiłem kilka konsol w życiu i żadna mi do tej pory nie siadła. Piąteczka dwa miesiące od zakupu zaledwie z +/- 90 godzinami na liczniku… :facepalm: Człowiek chciał pograć w Returnala po urlopie. Ekran migocze (raz jest menu raz nie ma) pojawiają się czarno białe glicze. Gdzie tam uderzać żeby w miarę sprawnie poszło?

 

Włączyłem i wyłączyłem 5 razy i jest dobrze :blink:

Edytowane przez chodznaspacer
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Soul napisał:

Przez pierwszy rok masz gwarancję producenta, więc do niego uderzasz, no chyba, że kupiłeś konsole, która dokonała żywota w pierwszych 14 dniach. 

Nie koniecznie do producenta, może skorzystać z rękojmi wtedy chyba do sklepu. 

Ale mogę się mylić bo to trochę poje....bane z tą rękojmią. 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

 

Panowie mówiliśmy kiedyś że PS5 ma słaby wentylator, znaczy chodzi mi o jego jakość itp... 

Zobaczcie na tym filmiku 0.40 sek. gościu wymontował i okazuje się że to jeden z najlepszych wentylatorów na rynku... 

Firmy DELTA gdzie w Chinach wołają za niego ponoć 550zl!!! 

Także Sony nie po szczędziło kasy jeśli chodzi o wentylator. Uczą powoli się na swoich błędach, to dobrze... 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam.Nie wiem czy już było ale mnie się przytrafiło.. Moja PS 5 sprawowała się wzorowo aż do wczorajszego dnia.Grając do końca w Residenta po napisach końcowych zadowolony z gry chciałem odpalić Returnal.Niestety ale płyta z Residentem nie chciała wysunąć się z napędu, tylko jakieś zgrzyty,terkotanie i dupa blada.Wsparcie Sony po telefonie do nich według instrukcji ręcznego odzyskania płyty nie zadziałał..Wtorek kurier i prawdopodobnie do Francji..

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

U mnie też leci na reklamacje. Konsola z pierwszego premierowego rzutu. Ostatnio któregoś dnia  zauważyłem że po włączeniu przyciskiem na konsoli czy to na padzie, z napędu coś trzeszczy. I tak za każdym razem teraz,  tak jakby czujnik się spieprzył i za każdym razem z włączeniem konsoli  napęd automatycznie chcial wciągać płytę... Ogólnie mimo tego wszystko działa ale jednak tak być nie powinno i wolę nie ryzykować że się całkiem zepsuje. Jutro umawiam odbiór konsoli i wypad na serwis... 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, RadkoR napisał:

Miło patrzeć, że temat awaryjności ucichł. :) Wszyscy nauczyli się żyć z cewkami a i chyba stabilność jest już OK po aktualizacjach softu. :) Oby jak najmniej wpisów było w tym wątku.

Temat głośnych cewek raczej nie ucichł tylko ludzie zaczęli w końcu grać w gry (bo od tego w końcu jest konsola), a nie siedzieć z uchem przyłożonym do Pleyki i nadsłuchiwać stukań lub pisków z wnętrza sprzętu... 

Stąd cisza w temacie :-) 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem swoje wczoraj na YT test czarnego ekranu na mojej PS5, link poniżej:

 

Filmik

 

I na dole i boku telewizora pojawił się zielony pasek. Próbowałem na innym kablu hdmi, na innych wejściach HDMI w telewizorze, ale efekt ten sam.

Podłączyłem laptopa i tych pasków nie ma.  Czy ma ktoś z Was podobnie? Zastanawiam się czy zgłaszać to na gwarancję

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, niunias101 napisał:

Odpaliłem swoje wczoraj na YT test czarnego ekranu na mojej PS5, link poniżej:

 

Filmik

 

I na dole i boku telewizora pojawił się zielony pasek. Próbowałem na innym kablu hdmi, na innych wejściach HDMI w telewizorze, ale efekt ten sam.

Podłączyłem laptopa i tych pasków nie ma.  Czy ma ktoś z Was podobnie? Zastanawiam się czy zgłaszać to na gwarancję

 

spacer.png

Jaki to TV? Też to mam, ale tylko na YT i nie w każdym filmiku (xD) - ja olałem temat, gry na konsoli tego nie mają a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Snake_Plissken napisał:

Jaki to TV? Też to mam, ale tylko na YT i nie w każdym filmiku (xD) - ja olałem temat, gry na konsoli tego nie mają a to najważniejsze.

Sony Xf9005.  Ja też tego nie widzę w grach, obawiałem się że po prostu coś złego zaczyna się dziać z konsolą, ale jeśli to powszechne to faktycznie nie ma co się spinać  

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, niunias101 napisał:

Sony Xf9005.  Ja też tego nie widzę w grach, obawiałem się że po prostu coś złego zaczyna się dziać z konsolą, ale jeśli to powszechne to faktycznie nie ma co się spinać  

TV cały czas wypas na topie więc obraz musi być cacy. 

Natomiast skoro w grach i np. filmach z BD ten efekt nie występuje to olej to z góry i ciesz się dobrym obrazem... 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...