Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio podczas grania w Marvel Avangers ( w innych grach nie bylo problemów) co kilka minut znikał mi ekran i wyświetlało na tv,, no signal'', mial ktos taka usterke? Telewizor jest starszy full hd ale nigdy nie bylo z nim problemu, ampliruner daje rady z 4k, jakies pomysły w czym moze tkwić problem? 

Odnośnik do komentarza

Witam, 

Czy ktoś z Was miał problem odnośnie "śmierci" konsoli? 

W ostatnim czasie miałem problemy, gdzie grając w spidermana tego remasterowanego konsola potrafiła w czasie gry wyłączać się. Po uruchomieniu informacja o błędnym wyłączeniu konsoli, natomiast w dniu dzisiejszym konsola wyłączyła się i już nie reaguje na żaden przycisk. 

Moge ją jakoś zresetować czy po prostu wysyłać na serwis? 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, qbaa221 napisał:

Witam, 

Czy ktoś z Was miał problem odnośnie "śmierci" konsoli? 

W ostatnim czasie miałem problemy, gdzie grając w spidermana tego remasterowanego konsola potrafiła w czasie gry wyłączać się. Po uruchomieniu informacja o błędnym wyłączeniu konsoli, natomiast w dniu dzisiejszym konsola wyłączyła się i już nie reaguje na żaden przycisk. 

Moge ją jakoś zresetować czy po prostu wysyłać na serwis? 

 

Spróbuj wejść w safe mode, jak się nie uda to serwis. Mi nie chciała wejść nawet w SM. Na szczęście dostałem informację, że jutro wraca z serwisu. Tylko nie dostałem, żadnej innej informacji, czy naprawiona czy nowa. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Możesz spróbować odpalić Safe Mode, jak ruszy to odbudowa bazy danych albo pełna instalacja systemu od nowa, ale brzmi mi to jak większy problem i chyba będziesz się musiał skontaktowac z serwisem.

Niestety konsola nie reaguje na żadne przyciski, na noc kable wyciągnąłem z prądu. 

Jeśli mowa o serwisie to lepiej wysłać ją przez sklep, czy bezpośrednio na serwis? 

Odnośnik do komentarza

Czyli Safe Mode się nie odpala? Przy wyłączonej konsoli musisz przytrzymać przycisk Power przez kilka sekund (7), aż będzie drugie piknięcie.

Cytat

Jak uruchomić konsolę w trybie bezpiecznym?

  1. Wyłącz konsolę, przytrzymując przycisk zasilania przez trzy sekundy. Przed wyłączeniem urządzenia wskaźnik zasilania przez chwilę miga.
  2. Po wyłączeniu konsoli naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania. Puść go, gdy usłyszysz drugi sygnał dźwiękowy – pierwszy sygnał usłyszysz, gdy naciśniesz przycisk, a drugi po siedmiu sekundach.
  3. Podłącz kontroler za pomocą przewodu USB i naciśnij przycisk PS na kontrolerze.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/safe-mode-playstation/

 

Z wysłaniem na serwis dzwonisz bezpośrednio do Sony, po przyjęciu zgłoszenia dostaniesz instrukcję jak wysłać konsolę.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Square napisał:

Czyli Safe Mode się nie odpala? Przy wyłączonej konsoli musisz przytrzymać przycisk Power przez kilka sekund (7), aż będzie drugie piknięcie.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/safe-mode-playstation/

 

Z wysłaniem na serwis dzwonisz bezpośrednio do Sony, po przyjęciu zgłoszenia dostaniesz instrukcję jak wysłać konsolę.

Safe mode nie odpala, trzymałem przycisk power ok 30sek i nic.

No nic, dzwonie do serwisu, dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

 Wie  ktoś czy te hałasujące cewki czy cokolwiek co wytwarza ten dźwięk w przyszłości może się to pogorszyć gdy będą jeszcze bardziej wymagające gry ? 

Swoje ps5 mam od kwietnia i ogólnie nie przeszkadza mi ten dźwięk bo nawet jak telewizor jest bardzo cicho to i tak zagłusza konsolę tylko obawiam się co będzie później.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, HiS napisał:

"Problem" z syczacymi cewkami jest przecież stary jak świat. Ile to ja kart graficznych czy płyt głównych miałem z tą przypadłością. Wszystko działało latami. 

Dzięki to dobrze,  bardziej chodzi mi oto czy te cewki mogą być jeszcze  głośniejsze przy bardziej wymagających tytułach powiedzmy za 2 lata czy będą tak samo głośne jak teraz ? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, HiS napisał:

Karty graficzne po 4 tys syczą. Taki urok obecnej  elektroniki dla masowego odbiorcy. Najlepszą  kulturę pracy z plejek to chyba miał ps4 slim. 

Jak dla mnie PS3 SuperSlim to wzór. Nawet po kilku latach katowania trzeba było naprawdę ucho do tej malutkiej maszynki przyłożyć, żeby usłyszeć, że w ogóle pracuje... Ciorajac w GTA V, TLoU czy RDR, a więc w gry, które robily wtedy mega wrażenie. 

Odnośnik do komentarza

Siemka, moze podzielę się z Wami moim doświadczeniem z ps5. Konsolka śmigała od lutego w sumie bez żadnych problemów do czasu kiedy odpaliłem tlof 2 w trybie 60 fps. Zwiechy w randomowych momentach i error ce-108255-1. Ok wysyłka do Sony po 2 tygodniach dostałem inną bez śladów użytkowania prawdopodobnie odnowioną z oryginalną taśmą z przodu. Od razu sporo głośniejsza od poprzedniej bo inny wentylator ale ok instaluje tlof 2 odpalam i co widzę, na ekranie początkowym artefakty po lewej stronie ekranu, w grze ertefakty w losowych miejscach. Zainstalowałem wczoraj Horizon zero dawn i co i to samo artefakty w różnych miejscach. Pzdr Sony będę się domagał zwrotu kasy że sklepu bo w kolejną reklamację bawił się nie będę. Pozdrawiam 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Witam ,ostatnio pisałem w sprawie cewek mówiłem że mi nie przeszkadzają jednak jak wiem jak konsola  mogła by być cichsza to mnie to troche boli i chciałem się zapytać czy teraz łatwiej jest z tym seriwisem bo zaraz po premierze słyszałem że w serwisie nie  mieli konsol i dlugo się z tym schodzilo , a przedewszystkim czy faktycznie to naprawiają i konola chodzi cicho ?

Edytowane przez IPX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...