Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, BieŃ napisał:

Nawet jak się jest największym fanbojem Sony na świecie,trzeba przyznać że poziom wykonania ich konsol to jakaś je.bana farsa xD

 

Hehe, wykonanie PS4 to była je.bana farsa. Od PS4 slim np. pod wpływem ciepła odklejała się gumowa nóżka na spodzie po krótkiej sesji zaraz po zakupie konsoli. 

 

PS5 wydaje się lepiej wykonane, ale znaku jakości za mega solidność też raczej nie dostanie.

 

@HiS z tych zdjęć wygląda, jakby konsola szła przez jakiś taśmociąg, co widać na tym piano black plastikum albo na jakichś podstawkach ją kładli.

 

Trochę ją styrali. Naprawili chociaż?

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, BieŃ napisał:

Nawet jak się jest największym fanbojem Sony na świecie,trzeba przyznać że poziom wykonania ich konsol to jakaś je.bana farsa xD

Fanbojem żadnym nie jestem ale aż taka zła ta PS5 nie jest... 

Owszem porównując do XSX kultura pracy to dwie różne historie i ogromna przepaść na korzyść Xboxa. Jednak mimo tych kilku niedociągnięć uważam PS5 chyba za najlepiej wykonaną Plejke w całej historii. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2021 o 01:00, Figuś napisał:

jak wypuszczą to wymieni się na PRO, a tą może mejm weźmie :kaz:


Chcesz go zabić? Tu trzeba stopniowo, "baby steps", najpierw PS3 SuperSlim :kaz:
 

W dniu 18.07.2021 o 22:44, HiS napisał:

Ten ich serwis od początku śmierdział mi na odległość. Jakaś firma we Francji na zlecenie Sony najtańszym kosztem odwala chałture.


Tak się cietrzewisz na to Sony, ale u konkurencji jest dokładnie tak samo.
Jakieś śmieszne "serwisy" w Czechach/Niemczech, z których też odsyłają konsole zniszczone (jak u @Czoperrr) i oczywiście wciąż tak samo wadliwe (przywracają ustawienia fabryczne:yao:).
Tak po prostu wygląda dzisiaj "serwisowanie" i jak nie narobisz dymów na infolinii, albo na socjalach, to nikt się Tobą nie przejmie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, HiS said:

Odnośnie porysowanej konsoli przez serwis, łaskawie zgodzili się na wymianę na "inny egzemplarz". Dam znać co wróci za te około 20 dni :ohboy:

 

Nie ma konsol w sklepach, ludzie nadal polują na swój egzemplarz a tobie wymienią sprawną konsolę z ryskami na sprawną konsolę bez rysek? :yakubu:lucky bastard 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2021 o 12:01, Figuś napisał:
  W dniu 22.06.2021 o 17:39, Figuś napisał:

Tak sie (pipi)a cieszyłem z dzisiejszej burzy i ochłodzenia, ze nie pomyślałem przed wyjściem do roboty żeby z listwy konsolę odłączyć. Wrocilem na chatę i konsola nie chcę się włączyć nie reaguje na włącznik jak i wybudzanie przez pada. Ja (pipi)e.

Witam wszystkich. Figuś miałem to samo. Pewnego dnia konsola umarła i za nic nie mogłem jej włączyć. 19 lipca poleciała do Francji dziś dostałem e-mail od sony, że konsola już wraca. Z treści @ wynika, iż wraca ta sama tzn. pod nr przesyłki jest podany nr seryjny i jest on taki sam jak miałem. Figuś a w twoim @ od sony co pisało?  Miałeś wpisany nowy nr seryjny? 

Odnośnik do komentarza

Miałem inny nr seryjny, fakt że różnił się tylko jednym znakiem jest dziwny, ale przed wysyłką musiałem wyciągnąć płytę z napędu i naruszyć plombę śrubokrętem od mechanizmu wyciągania płyty. Jak ściągłęm panele boczne to ta plomba była w stanie nienaruszonym, a sama konsola była jak moja gdy wyciągałem ją z pudełka w listopadzie czyli wychuchana i wydmuchana.

Odnośnik do komentarza

Konsola wróciła  z wakacji we Francji. Z adnotacją produkt zreperowany... Ze wstępnych oględzin tył konsoli porysowany przy wejściach i pęknięcie przy otworach wentylacyjnych. Uszczerbienie na spodzie konsoli. Przedni panel zabezpieczony był  niebieską folią ale w taki sposób, że folia im się zawinęła pod piano black i za cholere jej nie wyciągnę. Po ściągnięciu białych paneli widać, że przy rozkręcaniu Panowie się nie (pipi)ili rysy przy każdej śrubie nawet przy napędzie. Ogólnie konsola ma pół roku a wygląda jak stary rupieć. 

HiS wysyłałeś do PlayStation zdjęcia konsoli po naprawie? Czy załatwiałeś wymianę telefonicznie? 

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Niestety robią to firmy ktore mają podpisany kontrakt z sony na naprawy i są jazdy. Podpisują za dużo umów i pod jednym dachem serwisują 15 producentów np. 

W zeszłym roku przeczołgała mnie polska firma która naprawia sprzęt producenta którego graty sprzedajemy. Efekt był taki że gdybym się nie uparl i nie zagroził policja byłbym 60k w plecy bo wg nich zginęła paczka wysłana do serwisu. Oczywiście okazało się że paczkę wyslali przez pomyłkę do oddziału w Czechach i po fakcie nawet nie przeprosili. Ehh. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, HiS napisał:

 

 

Oczywiście byłbym małym huiem gdybym twierdził, że jest bezgłośna. Chodzi o to, że pracę elektroniki słychać dopiero jak przyłożę ucho z 5 cm od konsoli. Wcześniej jakieś cykanie to słyszałem siedząc 2 metry od plej stacji. 

Ty może graj ze stoperami w uszach;)

 

Ed.

Ja siedzę jakieś dwa metry od mojej konsoli i słyszę delikatne cykanie jakby jeden z wentylatorów o coś uderzał, ale obudowa na górze jest chłodna także mam wyebane. PS4 i PS3 przyzwyczaiło do durnych dźwięków.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, HiS napisał:

Plej stacja wróciła z serwisu, wymieniona. 

Jeden plus yebania się 2 msc z serwisem to to, że ten egzemplarz jest na prawdę cichy. Nic nie syczy i nie cyka. Zwyczajnie cisza. 

 

Dostałeś fabrycznie nowy egzemplarz? 

43 minuty temu, McDrive napisał:

 PS4 i PS3 przyzwyczaiło do durnych dźwięków.

 

PS3 SuperSlim to była najcichsza konsola jaką miałem. Prawie bezgłośna, nawet z bliska, po długich latach ogrywania. Wyjątkowo udane pudełeczko. 

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam we francy i dzwoniąc do nich w sprawie gwarancji to gościu się pytał czy konsola ją jeszcze ma XD Mówiłem, że nawet przecież od premiery rok nie minął XD

Ogólnie dopiero jak za 3 razem zadzwoniłem, bo był problem z mailem i rozmawiałem z kobietą nie francuską to wszystko załatwiłem :D Głąby totalne tam siedzą, więc nie zdziwie się jak moja wróci w jakimś podejrzanym stanie. Chociaż raczej wyślą nową, bo Blue Light of Death bez możliwości wejścia w Safe Mode to raczej koniec historii mojej PS5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...