Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, łom napisał:

Taki że nie ma co się przejmować tym że nowa rewizja jest pod jakimś względem gorsza. Poprawili trochę temp. na RAMie, na SOC/APU trochę się zwiększyła (ale nadal te 70 stopni w stresie to jest bardzo mało) więc nie powinno być żadnych problemów (a przynajmniej większych niż do tej pory).

Dziekuje za odpowiedz.

 

A chciałbym zapytać APU to procesor tak? a SOC?, natomiast temperatura ram to miałeś na myśli pamięć jak ddr w komputerze czy temperaturę dysku ssd?

 

Tez myśle, ze nie ma powodów do obaw… tylko ktoś pisał tam, ze ten test pokazał mniejsza ilość klatek na sekundę na nowej konsoli… dobrze zrozumiałem?

 

I co oznacza jak konsola zużywa więcej prądu to dobrze czy źle?

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, łom napisał:

Zamiast Xboxa lepiej kurs angielskiego bo w tych dwóch filmikach zostało wszystko wytłumaczone...

Lepszym wyborem bedzie Ukraiński

33 minuty temu, Ma_niek napisał:

Chlop to chyba po nocach nie śpi i rozmyśla o tej rewizji.


Powiedz to lepiej FD lub Gamers nexus. Oni wg Twojej teorii nie śpią po nocach i rozmyślają robiąc szczegółowe testy właśnie w tematyce, o której mowa, wiec lepiej Wy sobie z kolega WisnieR kupcie „X” lub zmieńcie forum.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Jak uważasz. Właśnie mi się pobrało  na nowo Demon Souls Remake i sprawdzałemi i tam nie wywala. Zostawiam na dysku RAtcheta, Spidera i Deathloopa w których wywala i niech patrzą i nówkę odsyłają XD Reklamuj. Sprzęt kosztuje i ma śmigać jak ta lala. To nie pc, że wiecznie problemy i errory.

Kurcze właśnie problem jest taki, że ten błąd u mnie był albo w indorach albo w grach które są mocno stare, w żadnej nowej grze jeszcze mi to nie wyskoczyło. Na płytach to samo, też wszystko ok, a ograłem już co większe hity jak tlou 1 i 2, gow, detroit, mafię DE, wszystkie części uncharted. Konsola w listopadzie straci gwarancję sony i zostanie mi tylko reklamacja w sklepie, ale własnie nie bardzo mam czym się podeprzeć w argumentach, bo te starocie mają info, że na ps5 mogą być problemy i gry mogą nie działać tak jak powinny.

 

Chyba, że bym zrobił inaczej i po prostu im opisał problem z zapytaniem czy wg nich konsola jest sprawna czy powinna zostać wymieniona, ale czy oni mi uczciwie odpiszą?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, eraeste napisał:

Powiedz to lepiej FD lub Gamers nexus. Oni wg Twojej teorii nie śpią po nocach i rozmyślają robiąc szczegółowe testy właśnie w tematyce, o której mowa, wiec lepiej Wy sobie z kolega WisnieR kupcie „X” lub zmieńcie forum.

DF i Gamers Nexus zrobiło tak szczegółowe testy nowej rewizji tylko dla tego że jutuber Austin Evans zrobił clickbaitowy filmik 'The New PS5 is Worse' którym rozpętał gównoburze, a że ma ponad 5mln subskrybentów to ludzie kompletnie nie ogarnięci mu uwierzyli i poszło info w świat że stara rewizja jest lepsza (i zaczęli dopłacać za starszą rewizję konsoli). Gdyby nie to nikt by nie tracił czasu na tak dokładne sprawdzanie nowego modelu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Jak ci wszystkie nowe gry działają normalnie, to bez sensu. 

dokładnie wszystkie nowe gry działają, tylko z drugiej strony z tych nowych na ps5 typowo ograłem tylko te co w plusie dali, czyli astro wreckfest, control, bugsnax i przez to  pewna niepewność we mnie siedzi gdy ktos o tym bledzie gdzies napisze.

 

Z tego co mi sie udało w necie znaleźć, to ten blad nie ma przypisanej jednej usterki, on jest taki troszkę bardziej szeroki i różne rzeczy mogą za niego odpowiadać. 

 

Podejrzewam, że jeśli kupię sobie po gwarancji gierkę która będzie na ps5 i ten błąd nie będzie pozwalał mi w nią zagrać, to sklep bez problemu powinien konsole wymienić na nową, bo wtedy towar będzie niezgodny z opisem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, GSPdibbler napisał:

Miśki moja konsola stoi poziomo i jak wyjmowałem płytę to była bardzo nagrzana, konsola tez bardzo ciepła u podstawy, to jest normalne?

Jeśli masz dobrą wentylację wokół konsoli to do momentu, w którym na ekranie nie pojawi się komunikat, że konsola jest "too hot" nie przejmuj się temperaturami. Każda nowa konsola to potężny sprzęt, który po prostu się grzeje, bo tak został zaprojektowany i nic złego jej się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Fanek napisał:

Jak urządzenie pobiera 200wat prądu na godzine to chyba normalne, że potrzebuje miejsca aby te ciepło gdzieś oddać, a ludzie to upychają w szuflady i później się dziwią że się grzeje, ja pierdole.

No poprzedniczka tez w tym miejscu stała i płyty nie były gorące po wyjęciu, no ale gabaryty tez inne.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Square napisał:

Cewki to bardziej syczenie niż terkot, ich głośność zależy od tytułu i danej sceny.

Rozumiem:) ale tak po zaobserowaniu i ograniu paru tytułów to ps5 sie ciepła robi z tylu oczywiscie tylko przy Codzie moze tez u mnie wynika jakby terkot podczas wyłączenia tej gry. Ze  mam wiatrak (17łopatek nideca) i przez to może

Odnośnik do komentarza

Cześć, widziałem że ktoś wspomniał o cewkach i chiałem sie  spytać czy wogóle na ten moment da się to zniwelować albo czy jakieś  serwisy potrafią coś zrobić? Bo podobno na sony nie ma co liczyć a umnie akurat naprawdę dają te cewki i słabo jak przez  pare lat to bedzie występować podczas grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...