Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na nowej wersji konsoli od kilku dni, najdłuższe posiedzenie 7h w GOT, wszystko jest gitara nic się nie dzieje, jest miodzio, Polecam.

Osobiście też dużo rozkminialem i dostawałem jobla bo to aż 300g chłodzenia MATKO Bosko co to będzie co to się stanie, spali się, dlaczego nie kupiłem wcześniej, teraz mam gorszą, co ja narobiłem. 

Szkoda nerwów i czasu na to. 

 

Odnośnik do komentarza

Do McDrive, HiS, i tym podobnym. Rozumiem, ze nakazujecie, aby nie interesować się aspektami sprzętowymi tylko grać na konsoli i grać. Jeżeli Wasze życie to tylko gry to grajcie sobie. Ja oprócz grania interesuje się sprawami technicznymi w tej kwestii. Sami zreszta czerpiecie zapewne wiedzę z różnych źródeł m.in. podobnych wywodów.

 

 

pzdr 

Edytowane przez eraeste
Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że z Twoich postów można wywnioskować, że w zasadzie, to jeszcze nawet tej konsoli nie uruchomiłeś. Fajnie być świadomym konsumentem, spoko. Ale jasna chałupka, kupiłeś sprzęt, który służy do grania, a teraz robisz analizy NASA, co to będzie z tym o 300g lżejszym chłodzeniem. Graj i się baw. Jak się wywali, to lecisz z gwarancją. Ta zasada dotyczy KAŻDEGO sprzętu elektronicznego. Jak kupiłem nową lodówkę, to od razu cyknąłem ją do gniazdka i żarcie wsadziłem - bez żadnych analiz ;)

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Chyba nikt normalny nie spodziewał się, że Sony strzeliło sobie w stopę i wydało nowszą rewizję gorszą od pierwotnej. Zdarza im się czasem cos odwalić, ale jednak trochę tych konsol wydali i po rozsypujących gumkach na stikach, czy YLODach wnioski jakieś na pewno zostały wyciągnięte. Typowe artykuły robione po kliknięcia. 

Odnośnik do komentarza

I tak najlepsza jest teraz konwersacja na temat pamięci RAM. W tym pierwszym filmiku Hardware Busters International zmierzył temp. na SSD (48 stopni) i podpisał 'memory' i wszyscy znafcy stwierdzili że to chodzi o RAM więc może CPU jest chłodniejsze ale RAM ma 8 stopni więcej xd Normalnie pamięci VRAM działają w mniej więcej 85 stopniach ale 'eksperci' płaczą że przy 48 wszystko się spali w środku xd

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Witam ;) jestem,nowy chciałbym się dowiedzieć. Czy to, jest normalna rzecz podczas wyłączenia. Gry, Cod Cold War słychać taki dzwięk jakby terkot? pózniej. Konsole, trochę przesunąłem i o dziwo nie słychać tego dzwięku.Juz podczas wyłączenia gry wiatrak. Jakby nie wchodzi w wibracje/ terkotanie? o ile można nazwać to terkotem z góry, sory za rozpierdziel na szybko pisałem Pozdrawiam.

Edytowane przez DeVils
Odnośnik do komentarza

Co za rzęch te PS5. Druga konsola i znowu problemy. Pierwsza chociaż padłą z łaski pana, a druga co chwilę CE-108255-1 ( już na pamięć nawet znam ). Reset i instalacja z USB nawet nie pomogła. Co za pech. Ktoś coś doradzi? Nie mam zamiaru znowu przechodzić przez proces zabawy z supportem Sony. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Co za rzęch te PS5. Druga konsola i znowu problemy. Pierwsza chociaż padłą z łaski pana, a druga co chwilę CE-108255-1 ( już na pamięć nawet znam ). Reset i instalacja z USB nawet nie pomogła. Co za pech. Ktoś coś doradzi? Nie mam zamiaru znowu przechodzić przez proces zabawy z supportem Sony. 

Kupiłem półtora tygodnia temu PS5 z napędem. Leży jeszcze w pudle, bo męcze Yakuze na Xboxie, ale po tym wpisie to będę musiał ją wcześniej wyciągnąć i sprawdzić. Zawsze mogę odesłać, lub wymienią na nową od ręki :x 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Donatello1991 said:

Nie mam zamiaru znowu przechodzić przez proces zabawy z supportem Sony. 

Chyba będziesz musiał,z tego co można przejrzeć na necie po komentarzach.

Ja miałem podobny problem z PS4 z dnia na dzień przestała odpalać gry.

Tylko ty przynajmniej masz gwarancję a my się zepsuło 3 miesiące po XD XD.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2021 o 23:12, DeVils napisał:

Witam ;) jestem,nowy chciałbym się dowiedzieć. Czy to, jest normalna rzecz podczas wyłączenia. Gry, Cod Cold War słychać taki dzwięk jakby terkot? pózniej. Konsole, trochę przesunąłem i o dziwo nie słychać tego dzwięku.Juz podczas wyłączenia gry wiatrak. Jakby nie wchodzi w wibracje/ terkotanie? o ile można nazwać to terkotem z góry, sory za rozpierdziel na szybko pisałem Pozdrawiam.

Klasyk, cewki. Większość osób tak ma, nic strasznego.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Wolę do Sony. Wysłali nówkę sztukę za pierwszym razem i trwało to niecałe dwa tygodnie od wysłania. Zwrotu kasy nie chcę, konsola ma śmigać:D Jestem cierpliwi, więc i jak trzeba będzie do 19 listopada będę wysyłał. Czyli aż się gwarancja skończy. No bez kitu, ta fuszerka z dyskami. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Ochłonąłem, zadzwoniłem, udało się za pierwszym razem. Wszystko już moje dane mają z ostatniej " sprawy ". Jutro konsola będzie wysłana. Gościu ( francuz ) mówił, że jest to bardzo powszechny problem z dyskami. 

mam ten sam błąd CE-108255-1 tylko u mnie on wystąpił tylko w kilku grach, w sleeping dogs przy kontynuowaniu gry z menu wywalało, ale dało to sie obejsc wybierajac ostatni save recznie, w jednym indyku którego nazwy juz nie pamietam gra wywalała ten blad na mapie swiata i ogolnie wtedy pad przestawał reagowac no i w multi titanfall 2 nie da sie grac bo ekran stoi tylko odgłosy bitwy słychac, a jak wywaliło do menu to tez ten blad pokazało. Kampanie single ograłem bez problemu.

 

Myslisz, ze powinienem reklamowac? w reszcie gier wszystko działa dobrze

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, eraeste napisał:

Jaki jest wniosek wg Ciebie z tego filmiku?

Taki że nie ma co się przejmować tym że nowa rewizja jest pod jakimś względem gorsza. Poprawili trochę temp. na RAMie, na SOC/APU trochę się zwiększyła (ale nadal te 70 stopni w stresie to jest bardzo mało) więc nie powinno być żadnych problemów (a przynajmniej większych niż do tej pory).

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PabloPSX napisał:

mam ten sam błąd CE-108255-1 tylko u mnie on wystąpił tylko w kilku grach, w sleeping dogs przy kontynuowaniu gry z menu wywalało, ale dało to sie obejsc wybierajac ostatni save recznie, w jednym indyku którego nazwy juz nie pamietam gra wywalała ten blad na mapie swiata i ogolnie wtedy pad przestawał reagowac no i w multi titanfall 2 nie da sie grac bo ekran stoi tylko odgłosy bitwy słychac, a jak wywaliło do menu to tez ten blad pokazało. Kampanie single ograłem bez problemu.

 

Myslisz, ze powinienem reklamowac? w reszcie gier wszystko działa dobrze

Jak uważasz. Właśnie mi się pobrało  na nowo Demon Souls Remake i sprawdzałemi i tam nie wywala. Zostawiam na dysku RAtcheta, Spidera i Deathloopa w których wywala i niech patrzą i nówkę odsyłają XD Reklamuj. Sprzęt kosztuje i ma śmigać jak ta lala. To nie pc, że wiecznie problemy i errory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...