Skocz do zawartości

Gears 5 Hivebusters


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem dzisiaj na poziomie wariackim. Gameplay to Gearsy w czystej postaci. Czas gry na tym poziomie zajął mi więcej niż dla przykładu ogrywany ostatnio przeze mnie Medal of Honor Airborne na najwyższym poziomie trudności (swoją drogą zauważyłem że odkąd grałem w ten tytuł na X360 to dalej osiągnięcia za poziom expert nie są poprawnie naliczane i gra uznała ze skończyłem ją na poziomie medium :facepalm:). 

 

DLC podobał mi chyba bardziej niż podstawka, która momentami mnie nużyła, zwłaszcza pod koniec, co nie znaczy że jest to zły tytuł. DLC jednak jest bardziej soczysty i w mojej ocenie bardziej w starym Gearsowym stylu. Bohaterowie z początku wydawali mi się jacyś bezplciowi ale z każdym rozdziałem zyskiwali na mojej sympatii, a pod koniec kiedy poznajemy ich historie to już całkiem ich polubilem i mam nadzieję że będzie dane nam się jeszcze w nich wcielić. Bardzo dobry dodatek, dla fanów Gearów pozycja obowiązkowa, dodatkowo piękne lokacje i świetna oprawa audio-video.  Czekam na więcej:banderas:

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Przeszedłem 3 chaptery. Jutro dokończę. Graficznie nie jest jakoś lepiej od podstawki, ale ta lawa to mocne iksde. Nie pogniewałbym się gdyby czesciej dawali takie krotkie dlc fabularne.

Niby krótkie ale to tak z 1/3 czasu podstawki. No i ta finałowa potyczką całkiem fajna, w końcu coś innego niż brumaki i berserkery. 

Odnośnik do komentarza

Ależ ten dodatek jest dobry, nie wiem jak opisać swoje wrażenia, ale jakbym grał w końcu w Gearsy te x lat temu, akcja za akcją, żadne głupie sanki, umiejętności bardzo spoko, zwłaszcza pod coopa i dobry team. Pewnie bez szans ale wolałbym nimi grać w szóstce, niż Kait z jej problemami. Miejscówki również bardzo zmyślne, idzie na co popatrzeć i świetnie się walczy w tych lokacjach.

Odnośnik do komentarza

ja także wczoraj skończyłem, bardzo krótkie, przyjemne DLC.

 

Nowa, raczej niekojarząca się wcześniej z gearsami, lokacja to coś nowego w serii, widoczki były piękne, towarzysze zabawni i nawet moge powiedzieć że zdążyłem ich polubić w trakcie tych ledwie 3 godzin, a gameplay jak zwykle stał na wysokim poziomie 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

ja także wczoraj skończyłem, bardzo krótkie, przyjemne DLC.

 

Nowa, raczej niekojarząca się wcześniej z gearsami, lokacja to coś nowego w serii, widoczki były piękne, towarzysze zabawni i nawet moge powiedzieć że zdążyłem ich polubić w trakcie tych ledwie 3 godzin, a gameplay jak zwykle stał na wysokim poziomie 

Ta lokacja trochę przypominała trójkę, tam też chyba była jakaś wyspa, no może nie aż tak tropikalna ale coś w ten deseń. Ale fajne było to połączenie lodu i ognia w dlc, no i ten ostatni boss też jakaś odmiana. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dodatek do Gears 5. Koniec wiadomości, wszystko już napisałem. A poważnie, to całkiem zgrabne DLC do piątki całkiem mi się spodobało. Jest krótkie, jest intensywne, akcja rzadko zwalnia, przez co sześć małych rozdziałów nie nudzi. Gameplayowo to wciąż to samo z małymi twistami (umiejętności bohaterów, szukanie upgrejdów), i bardzo dobrze. Strzelanko w GoW jest na tyle dobre, że nadal broni się samo. Piękna grafika (minus kilka rzeczy, które podnoszą brewkę i wskazują na optymalizację pod starsze konsole), dobra muzyczka. Nie ma co więcej dodawać – skoro The Coalition postanowiło nie psuć tego co działa to i ja nie będę poświęcać klawiatury na wynajdowanie koła na nowo. Dobry dodatek dla fanów Trybów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Spoko DLC, trochę krótkie, mogli jeszcze zrobić tą ostatnią misję bo w sumie wygląda to jakby robili podkładkę pod kolejne DLC. Fajna ekipa, ciekawsza niż ta nowa z podstawki ale te dialogi to xde. Ogólnie bawiłem się o wiele lepiej niż w podstawkę, fajna liniowa rozgrywka bez tych beznadziejnych otwartych map. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...