Skocz do zawartości

Gears 5 Hivebusters


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, wojtas011 napisał:

Na ppe nawet nie było newsa, że to wyszło, ale oni pewnie dalej zajęci ratowaniem wizerunku cyberpunka :laugh:

 

W "Gościu Niedzielnym", na Przeglądzie Oponiarskim i stronie Miesięcznika Pszczelarstwo też nie było żadnej wzmianki. A wszystkie te szacowne periodyki znają sie na gejmingu równie dobrze co PPE.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficzny majstersztyk. :obama: Jeśli to TAK wygląda na XOS to przecież na XSX musi być żyćko. No i wzorowy (i wzorcowy) HDR.

Doszliśmy dzisiaj z @creatinfreak do 4 z 6 etapów i mniej więcej od 3 to już są klasyczne gearsy po całości: rozpierducha, ciągła akcja, ledwo jest czas na złapanie oddechu. Nie mam wątpliwości, że jeśli The Coalition wyciągnął wnioski z G5 to szóstka będzie po prostu topką serii, bo widać, że chłopaki wiedzą co jest 5.

 

Odnośnik do komentarza

Mimo że mam zamiar zabrać się że Gearsy dopiero po przejściu Asasyna (co może trochę zająć bo mam już 90 h na koncie a końca nie widać xd) to wczoraj nie mogłem się odpalić i z rozpędu skończyłem pierwszą misję. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, gra rusza się i wygląda pięknie, headshoty siadają soczyście a nową ekipę da się polubic

 

Na duży plus również udźwiękowienie. 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem w niecałe 6 godzin, łącznie ze wszystkimi znajdźkami i skillami dla bohaterów. Jak dla Mnie krótkie bardzo, ale jakby mogli podzielić na takie epizody (podobnie jak z tym Resident Evil Revelations) to nawet spoko by było, bo widać:

 

Spoiler

że zostawili otwartą furtkę dla drużyny Scorpio pod koniec filmu.

 

Niemniej fajnie się eksplorowało korytarzyk i strzelało do niemilców. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

Przeszedłem w niecałe 6 godzin, łącznie ze wszystkimi znajdźkami i skillami dla bohaterów. Jak dla Mnie krótkie bardzo, ale jakby mogli podzielić na takie epizody (podobnie jak z tym Resident Evil Revelations) to nawet spoko by było, bo widać:

 

  Ukryj zawartość

że zostawili otwartą furtkę dla drużyny Scorpio pod koniec filmu.

 

Niemniej fajnie się eksplorowało korytarzyk i strzelało do niemilców. 

To nie otwarta furtka tylko ''wstęp'' do trybu escape

 

DLC kozak, szybka jazda, śliczne miejscówki, dynamika, oświetlenie, efekty cząsteczkowe, detale, hdr, rt, urywają łeb a to tylko crossgenowy dodatek.

TC to jebani magicy  :banderas: Co tu się będzie działo w G6  :obama:

DLC jeszcze jest ze free jak się ma XGPU a nie golenie frajerów za trzy bomby xD

 

Jedyny minus to te dwie babki do zaorania, bez charakteru.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Magik napisał:

Mega pozytywne zaskoczenie.

Otoczenie jest bardzo fajną odskocznią od typowo girsowego designu, oprawa stanowi upgrade względem podstawki,

Ale przede wszystkim jest jakoś tak miodniej.

Dobry prognostyk dla Coalition przed G6.

Oby na nowym unreal engine. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...