Skocz do zawartości

Kontroler do PC


AK-47

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko, jak kto woli. Miałem podobnego i zostawiłem pod śmietnikiem, bo co druga gra wykrywała przyciski jako 1,2,3,4 itp. 

 

nie mówiąc już o jakichś dodatkowych łatkach, paczach, sterownikach i programikach do przypisywania przycisków xD

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, gekon said:

no spoko, jak kto woli. Miałem podobnego i zostawiłem pod śmietnikiem, bo co druga gra wykrywała przyciski jako 1,2,3,4 itp. 

 

nie mówiąc już o jakichś dodatkowych łatkach, paczach, sterownikach i programikach do przypisywania przycisków xD

 

No dobra, mówisz o jakimś noname sprzęcie :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
W dniu 25.01.2021 o 19:39, darkos napisał:

Dual Shock 4 albo Dual Shock 3, można bez problemu podłączyć przez BT do PC. 

 

Dualshocka 3 już ciężko kupić w sklepie, mam na myśli oryginał ale nieoryginalny też działa bez problemów. Cena to jakieś 60 zł

Dualshock 4 jest lepszą opcją niż DC3, cena oczywiście wyższa bo 180 zł ale ergonomia zdecydowanie lepsza. I polecałbym właśnie to rozwiązanie bo używam na swoim laptopie grając w Wiedźmina 3 i jestem zadowolony.

 

Jak z działaniem głośnika w padzie, touchpada i kolorowymi światłami? Grając na PC gry obsługują możliwości pada? Np. grając w GTA V słychać rozmowy telefoniczne i policyjne z głośnika w padzie?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

p. grając w GTA V słychać rozmowy telefoniczne i policyjne z głośnika w padzie?

używam programiku DS4Windows i tutaj jest dużo informacji o padzie, można testować światła itp, ale w samych grach - to jużzależy od developerów, nie spotkałem się by tak działało w GTA V jak piszesz. Ale są aktualizację - np. używam tego programiku, a od jakiegoś czasu Steam mnie informuje, że nie muszę tego robić, bo gra wspiera i tak pada. Póki co, nie marzę o takich ficzerach, a o tym, by w każdej grze - gra informowała mnie o wciśnięciu przycisków z pleja, a nie A,X.B.Y

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.06.2022 o 13:08, grzybiarz napisał:

używam programiku DS4Windows i tutaj jest dużo informacji o padzie, można testować światła itp, ale w samych grach - to jużzależy od developerów, nie spotkałem się by tak działało w GTA V jak piszesz. Ale są aktualizację - np. używam tego programiku, a od jakiegoś czasu Steam mnie informuje, że nie muszę tego robić, bo gra wspiera i tak pada. Póki co, nie marzę o takich ficzerach, a o tym, by w każdej grze - gra informowała mnie o wciśnięciu przycisków z pleja, a nie A,X.B.Y

 

Mam dwa pady do grania na PC (jakiś genesis i do xboxa) jednak chciałem zagrać w GTA V z użyciem tych bajerów z DS ;) Już nie opłaca się kupować po raz kolejny GTA, tym razem wersję na next geny kiedy mogę mieć taką jakość grając w wersję z Epica ;) Ewentualnie będę grał na PS4 albo w wersję z xboxa one, bo też mam w kolekcji.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, seria GTA to gra do której można często wracać i się dobrze bawić. Grałem w nią najpierw na x360, potem lepiej wyglądała / działała wersja na PC, potem znów wersja na PS4, która wyglądała lepiej niż na moim PC a później wersja na X One grana na XSX gdzie jest szybki dysk. Teraz znów powrót do PCta ;) Fakt faktem, że najwięcej to grałem w wersję z x360 i na początku PC późniejsze zakupy to już kwestia sentymentu, lepszej optymalizacji czy wygody. Nie napycham im jednak kieszeni mikro płatnościami.

 

Jak znajdę czas to spróbuję podłączyć tego pada i dam znać jak działa. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
1 godzinę temu, Butt napisał:

W sumie w sklepie 8bitdo mają całe analogi w razie czego.

 

https://shop.8bitdo.com/products/8bitdo-sn30-pro-sn30-pro-pro2-joystick-rubber-replacement

Ja pierwszą rzeczą jaką robię z padami to zakładam im te gumki na analogi. Kupiłem kiedyś zapas na Aliexpress za 10 groszy i służą mi z 10 lat;]

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Butt napisał:

A kupiłeś jakieś specjalne do 8bitdo czy jakieś uniwersalne?

Nie no, uniwersalne, przecież wszystkie analogi to ten sam rozmiar 

 

każda gumka pasuje, jak w życiu 

 

 

to się gripy nazywa profesjonalnie i to coś takiego. Na aliexpress to stoi za 10 groszy. Mam ze 100 takich gumek w szufladzie, zmieniam w zależności od pogody 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Orientuje się ktoś czy na Dualsense bezprzewodowo będzie się dało grac bez problemu w gierki na kompie ? Wiem, że nie obsługuje tych dualsensowych ficzerow gdy nie jest po kablu ale chodzi mi o to czy będzie po prostu normalnie działać w grach tak jak na konsoli. Przymierzam się po mału do składania kompa, chce mieć podłączony też pod TV i muszę się upewnić czy dam radę tak giercowac jak obecnie na konsoli.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Qbon napisał:

Orientuje się ktoś czy na Dualsense bezprzewodowo będzie się dało grac bez problemu w gierki na kompie ? Wiem, że nie obsługuje tych dualsensowych ficzerow gdy nie jest po kablu ale chodzi mi o to czy będzie po prostu normalnie działać w grach tak jak na konsoli. Przymierzam się po mału do składania kompa, chce mieć podłączony też pod TV i muszę się upewnić czy dam radę tak giercowac jak obecnie na konsoli.

 

Tak, działa normalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tjery napisał:

 

Tak, działa normalnie.

To elegancko. Dzięki.

4 godziny temu, tjery napisał:

 

Tak, działa normalnie.

A powiedz mi jeszcze czy mobo w związku z tym lepiej brać z wbudowanym bluetoothem czy lepiej go kupić osobno, bo musi być w wersji 5.0 bodaj i nie wiadomo chyba w jakiej jest na płycie głównej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2023 o 15:12, Qbon napisał:

To elegancko. Dzięki.

A powiedz mi jeszcze czy mobo w związku z tym lepiej brać z wbudowanym bluetoothem czy lepiej go kupić osobno, bo musi być w wersji 5.0 bodaj i nie wiadomo chyba w jakiej jest na płycie głównej.

 

Szczerze to nigdy się nad tym nie zastanawiałem jak brałem płytę ;) także nie pomogę ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tjery napisał:

 

Szczerze to nigdy się nad tym nie zastanawiałem jak brałem płytę ;) także nie pomogę ;)

Spoko. Ostatecznie jakby coś nie grało to kupie po prostu pada od x-a z modułem, to chyba najmniej problematyczne rozwiązanie w razie co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.