Skocz do zawartości

Kontroler do PC


AK-47

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie roku korzystam z MSC GC20, ale kolokwialnie mówiąc ten pad nadaje się do 4 liter. Ergonomia jest średnia, lewy drążek się powoli psuje, a nigdy mi pad nie upadł no i generalnie dno. Rozmyślam o padzie od Xboxa, ale w sklepach widzę z kilka rożnych wersji o różnych cenach i jestem trochę skołowany tym. Druga sprawa, może zamiast pada od klocka wybrać coś innego w okolicach 300 zł? Najlepiej by było gdyby układ przycisków był od pleja, bo całe życie na nim grałem i jestem mega do niego przyzwyczajony, a rozmieszczenie xboxowe średnio mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

Dual Shock 4 albo Dual Shock 3, można bez problemu podłączyć przez BT do PC. 

 

Dualshocka 3 już ciężko kupić w sklepie, mam na myśli oryginał ale nieoryginalny też działa bez problemów. Cena to jakieś 60 zł

Dualshock 4 jest lepszą opcją niż DC3, cena oczywiście wyższa bo 180 zł ale ergonomia zdecydowanie lepsza. I polecałbym właśnie to rozwiązanie bo używam na swoim laptopie grając w Wiedźmina 3 i jestem zadowolony. 

 

20200529-112719.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

Do PC nie ma lepszego wyboru niż pad od Xboxa. Wystarczy bluetooth, żadnej zabawy z driverami i innymi programami - łączysz, działa.

No ja właśnie emuluje pada od xboxa, jakbym miał zbędną kasę to bym kupił od xboxa, wszystkie gry na PC używają ich rysunków guzików.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, AK-47 napisał:

Wolę się nie bawić w żadne modowanie gier i dodawanie ikonek pada z pleja

Steam niby obsługuje DS4, ale i tak w ogromnej części gier będziesz miał standardowe oznaczenia od pada do Xboxa, chyba, że je sobie wmodujesz.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bzduras napisał:

Steam niby obsługuje DS4, ale i tak w ogromnej części gier będziesz miał standardowe oznaczenia od pada do Xboxa, chyba, że je sobie wmodujesz.

No właśnie - dla tego wolę pada o kształcie pleja, ale z oznakowaniami xboxowymi, albo jak będzie, za drogi to sobie kupie od klocka po prostu.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Ej no, to jak to w końcu jest z tymi padami do PC?

 

Mam stare z x360 na kablu. Niezawodne, z ponad 10 lat działają. No, ale pora trochę liznąć cywilizacji i chcę pady od najnowszego xboxa. I teraz tak.

 

 

 

To jest PC bez BT. Wystarczy jakiś zwykły adapter BT za 14 zeta? Czy trzeba od razu ten dedykowany M$ za milion monet?

 

Jak podłączę pada do PC przez USB to będzie się ładował? Czy jestem skazany tylko na akumulatorki i nie ma szans na ładowanie przez PC?

 

 

Odnośnik do komentarza

jeden dongle 

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/xbox-wireless-adapter-for-windows-10-6hn-00003?gclid=CjwKCAjwoZWHBhBgEiwAiMN66f9MhePp3BwYwsk2RODP34FmyrvNEAwP8r0ekU7JYT6L4kuwwLK10xoCgpEQAvD_BwE

 

i obsłuży mi kilka padów + słuchawki? 

 

No widzisz, już jestem mądrzejszy, bo bym kupił 4 zestawy dedykowane do PC z tymi donglami i bym przepłacił.

 

 

Czyli jeden ten wirles adapter, dowolne padziki Xone, enelopy i ładowareczka i już mogę grać w nowej jakości bez kabli i wkurwienia? 

 

 

A i rozumiem, że z jak podłączę pada kablem do PC to nie ładuje, ale grac mogę?

Odnośnik do komentarza

Tak można grać na kablu. Jeden dongiel obsługuje chyba do 4 padów bez żadnych problemów. 

 

Tutaj masz trochę taniej https://eurokais.pl/microsoft-xbox-one-wireless-controller-adapter-pc-p-21420.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

https://allegro.pl/oferta/adapter-odbiornik-xbox-one-pad-pc-windows-10-10758837171?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

 

Ogólnie widzę ,że zdrożały, mi udało się kupić w okolicach 50 zł nówkę. Może szukaj zestawu z padem, pewnie wyjdzie taniej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żadnych jajec wynalazków podrabianców

 

tylko oryginalne prawilne pady Microsoftu z pewnością 100% wykrycia przez grę, nawet takie programowane przez małpy, z poprawnym przypisaniem i podpisaniem przycisków, a nie jakieś krzaczory

 

 

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, gekon said:

Żadnych jajec wynalazków podrabianców

 

tylko oryginalne prawilne pady Microsoftu z pewnością 100% wykrycia przez grę, nawet takie programowane przez małpy, z poprawnym przypisaniem i podpisaniem przycisków, a nie jakieś krzaczory

 

 

 

Mam pady z PS3, PS4, Xbox One, Xbox Series X, a jednak wolę grać na 8bit pro 2, który sprawdza się lepiej we wszystkim oprócz FPS no i jeśli ktoś przyzwyczajony jest do Dual Shocka to powinien mu przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...