Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, easye napisał:

A ja wciąż się zastanawiam, bo w 4ce pewnie nawet połowa aut nie jeździłem, a 2 dodatek był dla mnie tak słaby, że go nawet nie zmęczyłem... Wole chyba kupić sobie jakąś grę niż wydawać te 180 zł na dodatki. Boje się też, że 5 raz jeżdżąc praktycznie tymi samymi furami gra może mi się znudzić znacznie szybciej niż poprzednie części...

 

Zobaczymy po premierze.

Ja grałem 3 i po niej 4, nie znudziło mi się ani przez moment. A teraz w 5 chcę w końcu zebrać wszystkie fury :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie byłem przekonany do premium - na start to on niewiele daje. Dla mnie liczą się te dwa duże dodatki - dziś to kot w worku.

Ale z drugiej strony dawno nie miałem takiego ciśnienia na gierkę. Jestem pewny, że spędzę w niej dziesiątki godzin...

No dobra, co się będę tłumaczył - pod wpływem emocji kupiłem te dodatki premium. :D

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, A_Bogush napisał:

 

 

@Emet Będziesz mógł zagrać w chmurze na PC, a nawet też na XOX. Tylko mowa u GP w wersji Ultimate.

Właśnie trochę potestowałem i jest spoko ale jakość streamu nie do końca zadowalająca.... choć to też może wina nie do końca dobrego zasięgu wifi w tym pokoji w jakim jest tv i lapek... ale cos pokombinuję w tej kwestii. 

 

Ps. Na DS4 w FH gra mi się znacznie lepiej niż na padzie od Xa.... niebo a ziemia. Chociaż to w pewnym stopniu kwestia po prostu przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Emet napisał:

Ps. Na DS4 w FH gra mi się znacznie lepiej niż na padzie od Xa.... niebo a ziemia. Chociaż to w pewnym stopniu kwestia po prostu przyzwyczajenia.


Nie no, tak nie można :D 

Nie chciałbym rezygnować z wibracji pod triggerami, w Forzie akurat jest to zajebiście zrobione. Czuć każdą powierzchnię, po której się jedzie, do tego gaz i hamulec. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

izi nie zmieniaj się  :kaz:

No prawda jest taka, że na te 400 aut to 200 w ogóle się jeździć nie chciało, zaś własnoręczne konfigurowanie każdego wyścigu powodowało że wielu się nawet nie sprawdziło. W sumie mogliby to zmienić i wrócić do normalnej formy i klasy aut narzuconych z góry bo tak znowu tylko od A w górę będzie grane i dokładnie tymi samymi, którymi jeździmy od 2 części...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...