Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.02.2021 o 14:09, Mejm napisał:

Moze to i am sub zero mowi on, tylko w trailerze nalozyli to na zlego zeby nie zdradzac fabuly.

 

Z drugiej strony Cole w trailerze wystepuje w zoltych barwach a Scorpion pokazuje sie jako jego odbicie w lustrze.

 

Niemniej ja stawiam na SZ.

 

Czy to nie jest oczywiste, że Cole będzie nowym Scorpionem, a walka Hanzo z Subem to retrospekcja?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ins napisał:

 

Czy to nie jest oczywiste, że Cole będzie nowym Scorpionem, a walka Hanzo z Subem to retrospekcja?

Niebardzo. W lore nigdy Scorpion nie mial dublera. No chyba ze beda chcieli "subvert our expectations" jak w Last Jedi. Tam gdzie walcza to jest sala treningowa/octagon gdzie na co dzien cwiczy Cole, zreszta widac go w dwoch ujeciach tej walki. Tam tez spotyka sie ST z Raidenem, takze nie wyglada mi to na czas przeszly. Nie wykluczam, ze Cole to nowy Scorpion ale pienionszki postawilbym raczej na wersje z SZ.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2021 o 10:04, Mejm napisał:

Niebardzo. W lore nigdy Scorpion nie mial dublera. No chyba ze beda chcieli "subvert our expectations" jak w Last Jedi. Tam gdzie walcza to jest sala treningowa/octagon gdzie na co dzien cwiczy Cole, zreszta widac go w dwoch ujeciach tej walki. Tam tez spotyka sie ST z Raidenem, takze nie wyglada mi to na czas przeszly. Nie wykluczam, ze Cole to nowy Scorpion ale pienionszki postawilbym raczej na wersje z SZ.

 

Jak już Cole miałby być którymś ninjasem, to obstawiam Chameleona.

8j5twzz48bs21.jpg?width=960&crop=smart&a

Odnośnik do komentarza

Nie no Masorz mordo Szajsung to nie może nim być. Gość został stworzony specjalnie na potrzeby fabuły filmu (bo przecież fabuła lore w MK  jest cieńka jak kupa węża więc musieli dodatkową postać stworzyć by zaciekawić burgerlandie) ale jeżeli miałbym się skłaniać ku teoriom to moim zdaniem będzie to młodszy brat Suba (Bi-han jest w filmie Subem, który rozwalił rodzine Hanzo a ten teraz szuka zemsty na braciku). Koniec końców Cole zostanie nowym Subem a Bi-han zostawszy pokonany przez Scorpiona zostanie Noob Saibotem. Tak to widze. 

Odnośnik do komentarza

Resident Evil miał zupełnie nową postać, która stała się bohaterem filmów. Może Cole pełni taką rolę w tym filmidle. Plus będą mu wszystko tłumaczyć tak żeby widz bez pojecia o MK też miał przedstawione co i jak.  Nie zdziwi mnie jak będzie jakimś magicznym, kluczem do wszystkiego jak Alice.  chociaz...

 

"MMA fighter Cole Young (Lewis Tan), accustomed to taking a beating for money, is unaware of his heritage-or why Outworld's Emperor Shang Tsung (Chin Han) has sent his best warrior, Sub-Zero (Joe Taslim), an otherworldly Cryomancer, to hunt Cole down. Fearing for his family's safety, Cole goes in search of Sonya Blade (Jessica McNamee) at the direction of Jax (Mehcad Brooks), a Special Forces Major who bears the same strange dragon marking Cole was born with. Soon, he finds himself at the temple of Lord Raiden (Tadanobu Asano), an Elder God and the protector of Earthrealm, who grants sanctuary to those who bear the mark. Here, Cole trains with experienced warriors Liu Kang (Ludi Lin), Kung Lao (Max Huang) and rogue mercenary Kano (Josh Lawson), as he prepares to stand with Earth's greatest champions against the enemies of Outworld in a high stakes battle for the universe. But will Cole be pushed hard enough to unlock his arcana-the immense power from within his soul-in time to save not only his family but to stop Outworld once and for all?"

Odnośnik do komentarza

Kurła, ja to czekam jak Netflix wrzuci drugą część. Obejrzałem pierwszą część, to mi wróciło dzieciństwo jak się oglądało za bajtla milion razy. Te stare części mają coś w sobie, że się chciało obejrzeć i przypomnieć starych bohaterów. Tak samo fajnie się oglądało niedawno Ulicznego Wojownika z Van Damme. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli lore filmu skupi się na historii waśni klanów Scorpiona i Sub-Zero to dla mnie ok. Po prawdzie koło dupy mi lata czy ten film spełni oczekiwania czy nie. Ja nie mam żadnych oczekiwań względem niego.

Jedynie Szaj-Sung może budzić obawy czy podoła i nie zostanie kolejnym nijakim bad guy'em. Brak "Here's Johnny" Cage'a to niezła beka, a skoro idą w MCU to cały comic relief wyląduje na barkach Kano i sucharach Jaxxa. A ten prolog to będzie nic innego jak wjazd z Suicide Squad.

Zamrażalka mi pasi. W Warriorze elegancko się okłada więc będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...