Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Dante said:

Mam flashbacki do Resident Evil. Cole to nowa Alice. Ciekawe z kim spokrewniony jest ten koleś że wepchnęli go na główną role jak grać nie potrafi a jego postać jest tragiczna?

 

Mialem bardzo zle skojarzenia ze moze tak byc jakis czas temu i chyba nawet o tym pisalem xD Poczytalem troche o nim i calkiem spoko to wymyslili

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i.... Jest gorzej niż zakładałem. Myślę że sam na serwetce przy kawie napisze lepszy scenariusz, postacie chuyowe (rayden XD, cole XD), głupotki wzięte z sufitu (arkana?) no serio można tylko wymieniać ale naprawdę materiał jest do ogarnięcia i W GRZE mortal kombat 9 były ciekawsze przerwyniki filmowe. 

Nie kumam masakrują wszystko jak leci. Już płakałem przy predatorze nowym teraz to. Ehhh. 

Orygnal z 95 to cudo przy tym mimo swoich lat. Początek dawał jeszcze nadzieję ale potem już tyko gorzej. 

 

Odnośnik do komentarza

SPOILERY NIZEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

Plusy:

- poczatek. Te realia feudalnej japonii kiedy Hanzo wyznaje uczucie zonie ale robi to z charakterystycznym dla japonczykow ogromnym dystansem i wysilkiem. Patrole wokol domu, a nie ze jestem uber mistrz i zaje.bie kazdego.

- dowiedzialem sie, ze S-Z jest chinczykiem? E? No ale ok tu mnie jakos zaskoczylo choc myslalem, ze te klany ninja to w japonii siedzialy oba

- Kano ale tak do 2/3 jego sucharow

- Sonya nawet ladna

- fatal kung lao

 

 

Minusy:

- gdyby Cole nie pocalowaj swojej zony (partnerki?) to bym myslal, ze to jego siostra

- Jax prowadzi auto na tyle dlugo zeby spier.dolic przed SZ i wytlumaczyc o co kaman ze smokiem na cycku a potem z glownej drogi skreca w jakis zaulek. Po ch.uj? A, bo tam juz czeka SZ.

- Cole po odkryciu mocy zabija goro w trzech ruchach xD. nastepnie pod koniec meczy sie milena i musi wspomoc go sonya.

- Szajsung zabije Kung Lao ot tak bo ten stal w poblizu i mu sie nawinal pod reke. W pierwszej czesci zabranie duszy bylo po przegranej walce a tutaj KL zaje.bal nietoperzyce z FLAWLESS VICTORY.

- W ogole ta scena to jest lol. Jak Rajden zaczyna kazdego teleportowac to przez montaz Liu Kang z objec Kabala przenosi sie do teleportu a za nim jakims cudem kapelusz xDD

- Rajden moze wyje.bac w ostatniej scenie szajsunga ale u siebie na chacie czeka az mu prawie ludzi pomorduja

- Ta cekwa tesli czy co to w tej jaskini xDD No bo PRAD c'nie

- Mnisi i rece jaxa xDDD

- Arcana. O ile jeszcze sam pomysl na odkrywanie w sobie mocy jest spoko tak ku.rwa tonfy, wzmacniane rece i laser oku sa w ch.uj glupie nawet jak na standardy gierki wiedo

- Dac The Pit i zrobic na nim normalne fatality... ja je.bie

- Szajsung tak jak myslalem, brudny, pulchny chinski eunuch

- Outworld xD Ruszyc cala ekipa na taki plan (ta kopalnia wegla istnieje na ziemi) i nakrecic scene jak typ siedzi na kamieniu albo jak idzie z dworem a wiesniacy wydlubuja piach z popekanej gleby...

- muzyka nie istnieje

- remix Immortals ssie pauke az po same kule

 

 

 

Straszne sa te filmy ostatnio. Brakuje chyba po prostu talentu a tutaj i miejscami budzetu. Scenariusz pisal debil bez poszanowania dla materialu zrodlowego. Niemniej obejrzalbym kontynuacje, juz chyba tylko z tego wzgledu zeby zobaczyc czy cos spier.dola bardziej. Do jedynki to nawet startu nie mialo.

 

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Współczesne Hollywood jest już mocno przeludnione, koszty produkcji filmów spadły drastycznie, i do tego każdy może napisać scenariusz a na kastingi przychodzą tłumy. Nawet te największe gwiazdki i najbardziej znane nazwiska muszą sobie wyrywać każdy ochłap dużego ekranu. Dlatego co mądrzejsi spierdolili do seriali i tam trzymają swoje ciepłe posadki. Im więcej sezonów tym stabilniejszy $ na koncie. Brakuje już dobrego pomysłu dlatego rebooty i remake uderza nawet w filmy. :( 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Observer napisał:

Ten w filmie to Bi-Han, czyli przyszły Noob Saibot. Ten Sub Zero z twojego awka to jego młodszy brat który przejdzie na stronę dobrych jak przejmie kostium i ksywkę po zmarłym bracie.

Wiem wiem ziomuś ,znam historię ;] 

Bolało mnie tylko zawsze to ze subek nie dostawał tyle miłości co skorpjon(laluś i przydupas Boon-a xD )

 

Edit:
Nawet na trailerach zawsze dostawał w pizdę...

#MUREMZASUBZEREM


 

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Kano był zbyt dobrze zagrany, żeby go nie wskrzesić. Kupe bezsensow też moge wymienić o MK '95 jak na przykład Sonya XD i jej podskoki w "walce" z Kano. Kitana strojąca tylko miny i pożal się Boże Reptile wyglądający jakby na niego budżetu nie wystarczyło bo poszło wszystko na kostium Goro za 1mln $. A i Raiden mk95 < Raiden 2021.

 

No, ale boli, że nie dali normalnego Immortals albo chociaż tego remixu podczas walki SC - SB. Powinna byc muza na pełnej pizdzie bo ludzie na to czekali.

Odnośnik do komentarza

Lore Kano przynajmniej sie zgadzalo bo zaje.bal Sonii kumpla i miala z nim kose. W nowym to nawet nie zapamietalem jak to sie stalo, ze najwiekszy zwyrol i szef poteznego kartelu dal sie zlapac. Bardziej mi pasowal do Fergus z Savage Warriors (czemu ja to pamietam?!).

 

Wiece, ze Sonye w 1995 miala grac Cameron Diaz xD Zlamala jednak nadgarstek przy treningu i zastapila ja tamta labadziara.

 

Najlepsze wejscie w filmie:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza





No, ale boli, że nie dali normalnego Immortals albo chociaż tego remixu podczas walki SC - SB.


Z tym Raidenem to na serio?
A walka SC SB to porażka bo jak inaczej to nazwać? Wszyscy czekali na epic fajt a dostali co? Walkę max 40 sekund i to jeszcze musiał się w nią włączyć wyimaginowana postać w elfim armorze z tonfami bo SC nie da rady SB na solówie? Bicz plis. MK 95 wciąga MK21 nosem minus efekty specjalne. Bo tu nie ma porównania. I fakt epickie walki SC z Cagem w lesie czy Reptile z Liu są w chui epickie i próżno szukać klimatu takiego kalibru w reeboocie.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...