Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Najmocniejsze 5/10 2021 roku? Jest możliwe.

 

MK jako marka mi lotto, wiadomo, że jakiś sentyment jest, no ale nie mam hajpu. Chociaż Sub Zero i Scorpion zawsze na propsie i ich pojawienie się w zwiastunie od razu +10 pkt. do uwagi. Sceny walki najbardziej cool zabijaków na pewno będą spoko.

 

CGI momentami mocno słabuje.

Odnośnik do komentarza

Trailer mi się podobał ale w moim odczuciu Raidena w wykonaniu Christophera Lamberta i Kano zagranego przez nieżyjącego już niestety Trevora Goddarda to nikt godnie nie zastąpi. Efekty fajne, będą w końcu liczne fatality (może friendship i babality też hehe) więc powinno być dobrze. Jakby dobrze rozpisali scenariusz to dali by radę nawet dokręcić kolejne części ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właściwie nie ma się co napalać na premierę kinową, bo a) obostrzenia mogą wrócić na wiosnę, więc nawet kina studyjne zamkną, b) tym bardziej nie ma widoku na bliskie otwarcia multipleksów, w których ten film byłby grany. Szybki rzut okiem na repertuar Kina pod Baranami pokazuje zresztą, że ostatnie premiery Warnera lądujące na HBO MAX (Little Things, Judas and the Black Messiah) są poza grafikiem, więc tym bardziej Mortal Kombat nie zobaczymy w tych otwartych już kinach.

 

Także tego. :gayos:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

Lambert nie miał charyzmy do Raidena, który nie byl ciepłym tatuskiem przecież, a takiego go przedstawił. Raiden z MK1 /MK2 i MK11 to prawdziwy Raiden. Kano za to świetnie był dobrany w starym filmie, szkoda, że charakteryzacje miał żenującą z tą płytką z folii aluminiowej XD

Musze sie nie zgodzić ,imo Lambert dobrze pasował do Raidena jako mentora z jego suchym żartem i lekko ironicznym podejściem .
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po automatowym Mortal Kombat II przestałem się interesować lore MK i nie obchodziło mnie kto i o co walczy w MK3 i już nie brnąłem w postacie i ich historyjki. :pawel: Po tym jak Tekken 2 wkroczył na scenę to MK przestało interesować. Ale pierwszy film mocno zapadł w pamięci, za to drugi i trzeci to była już tragikomedia. 

 

Też byłem w kinie na pierwszym filmie i doskonale pamiętam atmosferę jaka wówczas panowała. Sala wypełniona dzieciakami i każdy znał Mortal Kombat. Nie było trailerów tylko zapowiedzi w pisemkach komputerowych, Top Secret i Secret Service w formie zdjęć. Hype był jednak silny, bilety wykupione na tydzień przed premierą. A po seansie wychodziłem z kina spełniony, film podołał oczekiwaniom, rozmowom w przerwach lekcyjnych nie było końca. No i silne granie na automatch albo u kumpla na amidze. Później pojawiły się konsole i grafika 3D a Mortal Kombat 2D trochę umarł. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Mejm napisał:

 

e: wydaje mi sie, ze bedzie Kabal (walczy z LK). I mam teorie, ze Cole bedzie "bratem" S-Z i przejmie role dobrego na koncu.

 

 

Powiem Ci, że ma to sens przypomina mi trochę młodego Suba i powiem, że taka końcówka byłby mega, bo lubię suba i wiadomo, że ten z trailera pewno zginie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...