Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Mejm napisał:

Lore Kano przynajmniej sie zgadzalo bo zaje.bal Sonii kumpla i miala z nim kose. W nowym to nawet nie zapamietalem jak to sie stalo, ze najwiekszy zwyrol i szef poteznego kartelu dal sie zlapac. Bardziej mi pasowal do Fergus z Savage Warriors (czemu ja to pamietam?!).

 

Wiece, ze Sonye w 1995 miala grac Cameron Diaz xD Zlamala jednak nadgarstek przy treningu i zastapila ja tamta labadziara.

 

Najlepsze wejscie w filmie:

 

 

Dobrze wiedzieć, bo ta walka to żenada w wykonaniu aktorki. Kano świetny, bliższy oryginałowi, szkoda tylko celofanu na ryju.

 

Raiden przypominał bardziej tego growego, to nie był milutki tatuś. Świecące oczka tylko mialy przypominać, że to istota pozaziemska przejęła tamto cialo, no ku.rva Bóg piorunów.

 

Ogólnie w starej części też walki były zbyt krótkie, walka scorp - cage pozostawia niedosyt u mnie i żałuje, że uciekli do Piekła się naparzać bo w lasku było klimatycznie. Pomijam już design bo ten stary badziej mi sie podoba u Scorpiona, jedynie Sub wypadł fajniej.

 

Walka z Reptile Liu zbyt krótka, no, ale przynajmniej Liu już umiał ciosy a nie dpiero się uczył klawiszologii XD

Odnośnik do komentarza

Liu to wygląda jakby z LO dopiero wyszedł. Zresztą oni wszyscy na tle Suba wyglądali jak piz.dy

Budżet MK95 wynosił 18 baniek. MK21 to coś ok 100 baniek. No niewiem co tak slabo im film wyszedł. Odnośnie raidena. Moje zdanie jak ktoś twierdzi że ten nowy lepszy




Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka




  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Paul WS Anderson skończył się po pierwszym Residencie. Patrząc na to co zrobił aktualnie z Monster Hunter niech mu żadnych growych adaptacji nie dają już nigdy.

 

A wracając do filmy, ten Cole to chyba jeden z najgorzej napisanych głównych bohaterów. Melepeta któremu nawet córka musi mówić jak ma się bić :facepalm:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sep napisał:

Paul WS Anderson skończył się po pierwszym Residencie. Patrząc na to co zrobił aktualnie z Monster Hunter niech mu żadnych growych adaptacji nie dają już nigdy.

 

A wracając do filmy, ten Cole to chyba jeden z najgorzej napisanych głównych bohaterów. Melepeta któremu nawet córka musi mówić jak ma się bić :facepalm:

to chyba była jego żona xD ale ja też nie jestem pewny. To tylko świadczy o tym, że to nie była jednak najlepiej napisana postać 

Odnośnik do komentarza

Może ożenił się z córką?

 

Co do nowego Raidena to zdziwiłem się bo gra go Tadanobu Asano, człowiek charyzma i genialny aktor. A w tym filmie jakby pierwszy lepszy ziutek z ulicy.

 

Dla przypomnienia Raiden to ten sam aktor co  Kakihara w Ichi the Killer.

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Plugawy napisał:

 

Dobrze wiedzieć, bo ta walka to żenada w wykonaniu aktorki. Kano świetny, bliższy oryginałowi, szkoda tylko celofanu na ryju.

 

Raiden przypominał bardziej tego growego, to nie był milutki tatuś. Świecące oczka tylko mialy przypominać, że to istota pozaziemska przejęła tamto cialo, no ku.rva Bóg piorunów.

 

Ogólnie w starej części też walki były zbyt krótkie, walka scorp - cage pozostawia niedosyt u mnie i żałuje, że uciekli do Piekła się naparzać bo w lasku było klimatycznie. Pomijam już design bo ten stary badziej mi sie podoba u Scorpiona, jedynie Sub wypadł fajniej.

 

Walka z Reptile Liu zbyt krótka, no, ale przynajmniej Liu już umiał ciosy a nie dpiero się uczył klawiszologii XD

Mi tak po prawdzie nigdy w mortalu nie zalezalo na walkach. Tzn fajnie zobaczyc postacie z gry, ich specjale, fatale itd ale patrzec jak sie okladaja to tak srednio. Wynika to pewnie stad, ze od zawsze pierwsze 4 mortale byly dla mnie strasznie biedne pod wzgledem animacji postaci. To cale piastkowanie HP i LP jak jakies szympansy w ogole sie nie umywalo do wydanego rok wczesniej SF2, ktory w animacjach ciosow odstawial mortala na dekade. 

 

Ale w mortalu z 95 przynajmniej pokazywali dalszy kadr i widac bylo co robia postacie. W tym dzisiejszym oczywiscie typowe amerykanskie adhd z szybkimi cieciami i kamera przy mordzie. "Walka" liu z kabalem to byla meczarnia dla oczu i mozgu.

 

Raideny mi sie nie podobaly ani tu a ni tu. W sumie z plusow nie wymienilem Kabala bo stylowe mial w pytke. Jeszcze mi sie przypomniala morda Scorpiona jak grzal Suba i fajnie zmienila sie w czaszke ale tylko przy gebie.

 

W sumie spoko, ze bedzie wiecej czesci. Bedzie sie to ogladalo jak Residenty i pewnie tez odpadne w okolicy 5ki.

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem jeszcze raz te ostatnia walke na lodzie i ku.rwa Cole ma pancerz na dloniach ale przebilo sie przez niego ostrze Scorpiona xD

 

Scorpion raz gada w masce a raz zdejmuje zeby gadac xD

 

S-Z dostal dwa strzaly w serce ale nadal stoi xD

 

Dobra koniec tych rozkmin. Szkoda zycia.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sven Froost napisał:

Kurwa ale Wy macie wymagania, porownajcie ten film do tego serialu Mortal Kombat. Tak to oficjalne i jezyk niewiele zmienia:

 

 

Oglądałem serial i mam go nawet gdzieś na dvd. Jak na tamte czasy nie był zły i 

To porównaj sobie ten film do takiego, gdzie za kilka groszy zrobili coś lepszego niż wielki budżet z hollywood

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Mani napisał:

Liu to wygląda jakby z LO dopiero wyszedł. Zresztą oni wszyscy na tle Suba wyglądali jak piz.dy

Budżet MK95 wynosił 18 baniek. MK21 to coś ok 100 baniek. No niewiem co tak slabo im film wyszedł. Odnośnie raidena. Moje zdanie jak ktoś twierdzi że ten nowy lepszy
 

 

 


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka



 

 

 

 

Nowy Mortal miał budżet około 55 milionów dolców. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.