Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak.

 

- rajden za mlody

- scorpion za stary

- szajsung za chinski i za pulchny

- sabzero zaje.bisty

- lukang zmarginalizowany

- nowy janek na ch.uj komu

- reptail typ w gumowym kostiumie

- sonya meh

- jax fajny origin mechanicznych rak

- milena bez maski i widzimy jak skonczy

- kung lao nie wiem co napisac, jest

 

Dziwna fabula. Sub zero nazwany uchodzca od 7 lat paleta sie po ziemi a ostatnio widzieli go brazylii? xDD Ok. Pomieszanie przeszlosci z terazniejszoscia, ale moze to tylko restrospekcja z originu Scorpiona. Mam nadzieje, ze te walki w garazach i Sub zero lazacy po ulicy to tylko 10min jak w poprzednim filmie i zaraz spier.dola na wyspe. Nie wiem kim i po co jest ten nowy janek, byla szansa zeby umar ale uratowal go Scorpion. W ogole troche wku.rwia mnie, ze zero ciagle jest tym zlym, moze w koncu rusza w fabule temat braci. Po stronie szajsunga tylko sub, milna, rep + goro? Kano tez chyba przejdzie operacje jak Jax bo po wyrwaniu serca ma zdrowe oko ale zadrapana morde, no to jeszcze nie powod do wstawiania sobie plytki z laserem ale dobra, niech bedzie.

 

Nie wyglada to zle ale oczywiscie mam dysonans z pierwszym filmem zwlaszcza jak patrze na szajsunga. No Tagawa moze nie byl idealnym odwzorowaniem ale nie byl tez wyciagniety z planu zdjeciowego do Trzech Krolestw. Szkoda ze to bedzie tylko wersja online, z checia bym sie wybral do kina z dwoma kumplami z podstawowki tak jak razem bylismy na pierwszej czesci.

 

e: kurde widze na koncu trailera ze jednak in theaters.

e2: jednak podrapana morda kano nie bedzie pretekstem do laera, ten jest w lewym oku a zadrapania na prawym

Odnośnik do komentarza

Każdy film ma swoje miejsce i swój czas. Może gdybym miał kilkanaście lat i jeszcze był w podstawówce to bym się jarał tak jak wtedy kiedy byłem na pierwszej części w kinie. W ogóle widzę, że kilka osób z wątku miało podobne doświadczenia i też w tamtych ponurych czasach odwiedziło przybytek z białą płachtą by w wraz z pojawieniem się MK3 doświadczyć też trochę fabuły na białym ekranie.. Pozdro stare byki :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ornit napisał:

W ogóle widzę, że kilka osób z wątku miało podobne doświadczenia i też w tamtych ponurych czasach odwiedziło przybytek z białą płachtą by w wraz z pojawieniem się MK3 doświadczyć też trochę fabuły na białym ekranie.. Pozdro stare byki 

Jedno z moich najlepszych doznan jesli idzie o przezywanie czegos stadnie. Nic pozniej, nawet duze koncerty, nie wygladalo tak jak mk w kinie. Cala sala z dziecmi i mlodziezom max pierwszolicealna, jak wjechalo intro ze smokiem i odpalilo sie Techno Syndrome sala eksplodowala. Kazdy wiedzial co jest grane, co sie dzieje i dlaczego. Bylismy jak jeden hivemind, moglibysmy dzialac jak te ludziki z pikmina.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mejm napisał:

No to tak.

 

- rajden za mlody

- scorpion za stary

- szajsung za chinski i za pulchny

- sabzero zaje.bisty

- lukang zmarginalizowany

- nowy janek na ch.uj komu

- reptail typ w gumowym kostiumie

- sonya meh

- jax fajny origin mechanicznych rak

- milena bez maski i widzimy jak skonczy

- kung lao nie wiem co napisac, jest

 

Dziwna fabula. Sub zero nazwany uchodzca od 7 lat paleta sie po ziemi a ostatnio widzieli go brazylii? xDD Ok. Pomieszanie przeszlosci z terazniejszoscia, ale moze to tylko restrospekcja z originu Scorpiona. Mam nadzieje, ze te walki w garazach i Sub zero lazacy po ulicy to tylko 10min jak w poprzednim filmie i zaraz spier.dola na wyspe. Nie wiem kim i po co jest ten nowy janek, byla szansa zeby umar ale uratowal go Scorpion. W ogole troche wku.rwia mnie, ze zero ciagle jest tym zlym, moze w koncu rusza w fabule temat braci. Po stronie szajsunga tylko sub, milna, rep + goro? Kano tez chyba przejdzie operacje jak Jax bo po wyrwaniu serca ma zdrowe oko ale zadrapana morde, no to jeszcze nie powod do wstawiania sobie plytki z laserem ale dobra, niech bedzie.

 

Nie wyglada to zle ale oczywiscie mam dysonans z pierwszym filmem zwlaszcza jak patrze na szajsunga. No Tagawa moze nie byl idealnym odwzorowaniem ale nie byl tez wyciagniety z planu zdjeciowego do Trzech Krolestw. Szkoda ze to bedzie tylko wersja online, z checia bym sie wybral do kina z dwoma kumplami z podstawowki tak jak razem bylismy na pierwszej czesci.

 

e: kurde widze na koncu trailera ze jednak in theaters.

e2: jednak podrapana morda kano nie bedzie pretekstem do laera, ten jest w lewym oku a zadrapania na prawym

Cieszy cię cokolwiek w życiu?

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał, aby tego początkowego pierdu pierdu było jak najmniej i szybko pobiegli na turniej, jak w oryginalnym Mortal Kombat. Serio, nikt tu dramy czy kryminału nie potrzebuje. Widzę, że idą na ostro i próbują wepchnąć z serii ile się da w jeden film i widać wiele wątków, co może się przełożyć niestety na długość walk. Mortal Kombat ma fajny lore, ale też dużo kiczu i trzeba pewnej gracji w tym by wyciągnąć zeń coś klimatycznego i bez żenady czy cringe'u.

 

Widzę w tym pewien potencjał. Nikt nie oczekuje tu głębi, chyba że głębi po wyrwanych sercach, mózgach i wątrobach.

 

Ps. Goro wygląda jak randomowy shokan, a przecież nawet wśród swojej rasy to był gigant ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...