Jump to content

Mortal Kombat

Recommended Posts

Nie myślałem, że to powiem, ale wygląda to w ciul dobrze. Pierwszy film uwielbiam, o drugim nie chcę myśleć, bo serial wspominam o wiele lepiej. Mam nadzieję, że nowa wersja nie zawiedzie i że doczekamy się kolejnej fajnej i serii. Aż mnie naszło na odpalenie gierki :-P

No to tak.

- rajden za mlody

- scorpion za stary

- szajsung za chinski i za pulchny

- sabzero zaje.bisty

- lukang zmarginalizowany

- nowy janek na ch.uj komu

- reptail typ w gumowym kostiumie

- sonya meh

- jax fajny origin mechanicznych rak

- milena bez maski i widzimy jak skonczy

- kung lao nie wiem co napisac, jest

Dziwna fabula. Sub zero nazwany uchodzca od 7 lat paleta sie po ziemi a ostatnio widzieli go brazylii? xDD Ok. Pomieszanie przeszlosci z terazniejszoscia, ale moze to tylko restrospekcja z originu Scorpiona. Mam nadzieje, ze te walki w garazach i Sub zero lazacy po ulicy to tylko 10min jak w poprzednim filmie i zaraz spier.dola na wyspe. Nie wiem kim i po co jest ten nowy janek, byla szansa zeby umar ale uratowal go Scorpion. W ogole troche wku.rwia mnie, ze zero ciagle jest tym zlym, moze w koncu rusza w fabule temat braci. Po stronie szajsunga tylko sub, milna, rep + goro? Kano tez chyba przejdzie operacje jak Jax bo po wyrwaniu serca ma zdrowe oko ale zadrapana morde, no to jeszcze nie powod do wstawiania sobie plytki z laserem ale dobra, niech bedzie.

Nie wyglada to zle ale oczywiscie mam dysonans z pierwszym filmem zwlaszcza jak patrze na szajsunga. No Tagawa moze nie byl idealnym odwzorowaniem ale nie byl tez wyciagniety z planu zdjeciowego do Trzech Krolestw. Szkoda ze to bedzie tylko wersja online, z checia bym sie wybral do kina z dwoma kumplami z podstawowki tak jak razem bylismy na pierwszej czesci.

e: kurde widze na koncu trailera ze jednak in theaters.

e2: jednak podrapana morda kano nie bedzie pretekstem do laera, ten jest w lewym oku a zadrapania na prawym

Każdy film ma swoje miejsce i swój czas. Może gdybym miał kilkanaście lat i jeszcze był w podstawówce to bym się jarał tak jak wtedy kiedy byłem na pierwszej części w kinie. W ogóle widzę, że kilka osób z wątku miało podobne doświadczenia i też w tamtych ponurych czasach odwiedziło przybytek z białą płachtą by w wraz z pojawieniem się MK3 doświadczyć też trochę fabuły na białym ekranie.. Pozdro stare byki :kaz:

• Upvote 1
3 minuty temu, ornit napisał:

W ogóle widzę, że kilka osób z wątku miało podobne doświadczenia i też w tamtych ponurych czasach odwiedziło przybytek z białą płachtą by w wraz z pojawieniem się MK3 doświadczyć też trochę fabuły na białym ekranie.. Pozdro stare byki 

Jedno z moich najlepszych doznan jesli idzie o przezywanie czegos stadnie. Nic pozniej, nawet duze koncerty, nie wygladalo tak jak mk w kinie. Cala sala z dziecmi i mlodziezom max pierwszolicealna, jak wjechalo intro ze smokiem i odpalilo sie Techno Syndrome sala eksplodowala. Kazdy wiedzial co jest grane, co sie dzieje i dlaczego. Bylismy jak jeden hivemind, moglibysmy dzialac jak te ludziki z pikmina.

• Upvote 2
  • Like 1
30 minut temu, Mejm napisał:

No to tak.

- rajden za mlody

- scorpion za stary

- szajsung za chinski i za pulchny

- sabzero zaje.bisty

- lukang zmarginalizowany

- nowy janek na ch.uj komu

- reptail typ w gumowym kostiumie

- sonya meh

- jax fajny origin mechanicznych rak

- milena bez maski i widzimy jak skonczy

- kung lao nie wiem co napisac, jest

Dziwna fabula. Sub zero nazwany uchodzca od 7 lat paleta sie po ziemi a ostatnio widzieli go brazylii? xDD Ok. Pomieszanie przeszlosci z terazniejszoscia, ale moze to tylko restrospekcja z originu Scorpiona. Mam nadzieje, ze te walki w garazach i Sub zero lazacy po ulicy to tylko 10min jak w poprzednim filmie i zaraz spier.dola na wyspe. Nie wiem kim i po co jest ten nowy janek, byla szansa zeby umar ale uratowal go Scorpion. W ogole troche wku.rwia mnie, ze zero ciagle jest tym zlym, moze w koncu rusza w fabule temat braci. Po stronie szajsunga tylko sub, milna, rep + goro? Kano tez chyba przejdzie operacje jak Jax bo po wyrwaniu serca ma zdrowe oko ale zadrapana morde, no to jeszcze nie powod do wstawiania sobie plytki z laserem ale dobra, niech bedzie.

Nie wyglada to zle ale oczywiscie mam dysonans z pierwszym filmem zwlaszcza jak patrze na szajsunga. No Tagawa moze nie byl idealnym odwzorowaniem ale nie byl tez wyciagniety z planu zdjeciowego do Trzech Krolestw. Szkoda ze to bedzie tylko wersja online, z checia bym sie wybral do kina z dwoma kumplami z podstawowki tak jak razem bylismy na pierwszej czesci.

e: kurde widze na koncu trailera ze jednak in theaters.

e2: jednak podrapana morda kano nie bedzie pretekstem do laera, ten jest w lewym oku a zadrapania na prawym

Cieszy cię cokolwiek w życiu?

• Upvote 1