Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kufir napisał:

Coś jest nie tak z wyszukiwarką serwerów, ciężko się do kogoś połączyć.

Ja bym powiedział dosadniej, online na konsolach jest z******. Próbowałem grać przez wbudowane w xbl grupy, ustawiłem się z Ameykancem na baalruny zaprosił mnie do gry, wchodzę w zaproszenie, gra się wyczytała 0 postaci do wyboru....

Global server w wykonaniu blizza ;( 

Odnośnik do komentarza

Z tego co przeczytałem tylko w szare/białe rzeczy moge wrzucać runy żeby tworzyć runwordy. Jak rozpoznać czy dana rzecz (szara/biala) jest dobra?

 

W d3 było łatwiej bo tam przeważnie rzadkość określała przydatność, a tutaj nawet podstawowa rzecz o niskiej rzadkości (w sensie koloru) może być przydatna. Na co mam zwracać uwagę? Żeby nie wywalić czegoś dobrego.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Na normalu warto zbierac z bialych rzeczy:

 

Zbroje z 2 socketami (najlepiej wersje superior) pod stealth

Krysztalowy miecz / szeroki miecz z 4 socketami (pod spirit)

Polearmy z 4 socektami dla merca pod insight

Laski i różdżki z + do skili i 2 sokcetami

offhandy dla necro z + do skili i 2 socketami

helmy dla druta z +do skilli 2 socketami

Korbacze z 4/5 socketami

 

Na koszmarze i piekle

 

wszystkie biale/szare zbroje z niskim wymaganiem sily (pod engime i inne RW) czyli np wieczorne caluny, napiersniki, lekkie plytowki

Kolosalne spisy najlepiej erotyczne z 4 socketami

 

 

To tak z podstawowych

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, smoo napisał:

 

Kolosalne spisy najlepiej erotyczne z 4 socketami

 

W szczególności to :D

 

Ale tak na poważnie to kolega wyżej dobrze napisał.

 

Z mojej strony polecam poprostu wpisać w google D2 runewords i przeanalizować co pasuje do Twojego buildu i co najważniejsze...jaki przedmiot jest potrzebny!!

 

Edit: i zapamiętaj sobie na zawsze. NIE układaj słów runicznych w magicznych itemach. Tylko SZARE ITEMY.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Szkoda zachodu z superior items na normie pod śmieciowe runewords - byle dwie dziury w zbroi pod Stealth, tarczy pod Rhyme czy w hełmie pod Nadir/Lore :lapka:

 

@michu86- ogólnie dobre są przedmioty z jak najniższymi wymogami STR/DEX ale jako że zaczynasz dopiero grać, to bym się tym nie przejmował na razie (zwłaszcza, że można zresetować stats/skills). Ciesz się skomponowanym słówkiem, później przyjdzie czas na perfect items.

 

Tu masz fajną apkę: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.littlebluefrog.d2runewordfinderlight&hl=pl&gl=US

 

BVuMnxm.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, smoo napisał:

...

Kolosalne spisy najlepiej erotyczne z 4 socketami

Erotyczne są najlepsze :D

 

 

All on one guidance, najlepszy jaki znalazłem 

https://htmlpreview.github.io/?https://github.com/Michaelangel007/d2_cheat_sheet/blob/master/index.html

Edytowane przez KrwawaRyba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, KrwawaRyba napisał:

Erotyczne są najlepsze :D

 

 

All on one guidance, najlepszy jaki znalazłem 

https://htmlpreview.github.io/?https://github.com/Michaelangel007/d2_cheat_sheet/blob/master/index.html

 

Dobra stronka.

 

Warto jeszcze podnosić Perf. gemy (szczególnie ametysty, topazy) i niebieskie paski z rekiniej skóry - służą do crafcenia bardzo fajnych pasków dla castera (później również amulety).

 

57 minut temu, stoodio napisał:

Szkoda zachodu z superior items na normie pod śmieciowe runewords - byle dwie dziury w zbroi pod Stealth, tarczy pod Rhyme czy w hełmie pod Nadir/Lore :lapka:

 

Racja, na normalu nie warto, ale później wersje z +% do defa lub dmg są optymalne, warto mieć to zawsze z tyłu głowy (dla wszytskich itemków z wyjątkiem korbaczy i CS)

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Oj tak, istnieje masa przydatnych receptur i małych mechanik, za to ludzie kochają D2. Wciąż jest coś do zrobienia, pełno opcji na szukanie ulepszeń, kombinowanie, pogoń za idealnym buildem.

 

Do dziś zachodzę w głowę jak można było tę formułę tak spłycić do szukania jednej większej cyferki w D3, największa katastrofa w historii gamingu to mało powiedziane.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

nie no panowie badzmy powazni, o tej grze wiadomo wszystko i zostalo to dawno wyliczone przez jakichs autystycznych graczy. Tu nie ma pogoni za czymkolwiek bo buildy sa znane, itemy sa znane, mozna tylko farmic w kolko

o ile na dwoch pierwszych poziomach trudnosci mozna poimprowizowac tak na piekle, jezeli chcesz leciec solo to nie ma innej opcji niz build z neta znany od wielu lat

 

Odnośnik do komentarza

Gdy juz nadejdzie pora na odswiezenie balansu gry, to ja zyczylbym sobie znerfienia tych mocno OP itemow np Spirita (niech bedzie w nim chociaz 1 high rune), enigmy (dodac cooldown do teleportu np), rework mercow (np rozdanie aur z merca z A2 do pozostalych typow najemnikow), tego typu rzeczy ktore odswieza mete i zdywersyfikuja ekonomie.

 

No i zrobic wieksza skrytke, bo te 3 zakladki to malo wiec i tak trzeba robic postaci magazynierow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja na piekle gram powoli, jestem na quescie z countess i dzisiaj probowalem zrobic ale nawet nie dalem rady do niej dojsc bo po drodze te boss packi sa tak mocne ze mi klepia momentalnie merca i musze uciekac. chcialem poframic ja na hell ale widze ze bedzie z tym bardzo ciezko a bez countess runow nie rusze do przodu z gearem

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, stoodio napisał:

To fakt - niektóre itemy są strasznie op, dlatego swojego czasu wróciłem na classica.

U mnie też właśnie wjeżdża hell mode na classic hardcore. 60 lvl baba ze snapem.Dodam że ogrywane na ps5 i jeśli chodzi o mili class jest miodzio. No moze poza tym że na backup skokiem nie ma co liczyć jeśli w okolicy są jakiekolwiek moby.Miejmy nadzieję że takie właśnie niby drobnostki naprawia w przyszłości bo na hc jak to na hc. Jeden błąd i papa.                  Ps. Brak większej skrzyni na classic zwłaszcza jeśli chodzi o wersję na konsole gdzie ciężko w grze solo o muły to naprawdę nieporozumienie eh. 

Edytowane przez Rash
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...