Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS5 przywitał mnie prawie 7,5 GB patch. Aż się boję co pozmieniali :/

 

EDIT: Jednak kosmetyka 

 

BUG FIXES

GENERAL

  • Fixed saves for offline characters that shared the same names as their online characters
  • Fixed an issue where players are now notified that their Xbox Live accounts are being linked during account linking
  • Fixed an issue preventing players from creating a game in their region after they joined a game in a different region

STABILITY AND PERFORMANCE

  • Fixed numerous related miscellaneous bugs that would cause users games to crash
Edytowane przez Sobies
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Sobies napisał:

Zrobiłem sobie druida online, wbiłem 35 level i zrobiłem respec na winda i o matko... to będzie jeszcze lepszy samograj jak nekromanta :)

 

Bardzo fajnie się nim biega. Polecam :)

Udało ci się pograć w większej paczce? Ja wczoraj kupiłem plusa i chciałem polatać, ale na HC dosłownie 0 graczy. Zacząłem palem na sofcie i przez godzinę tylko raz znalazłem 3 graczy do wspólnej sieczki. W większości po wybraniu np. Tristruna tworzylo nową grę na pusto.

Odnośnik do komentarza

@Sedrak Imo wszystkimi casterami gra się lepiej na PC, a melee na konsoli. 

Ogólnie to nie jest źle, gram czarodziejka na konsoli i z łatwością ubijam nawet bez draśnięcia andy i mepha na hell. Najtrudniejszy jest teleport do nich, bo na PC sobie mogłeś wybrać dokładnie miejsce gdzie chcesz się znaleźć, a na konsolach właściwie masz wpływ tylko na kierunek i ograniczony wpływ na odległość 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tymczasem mój zwierzakowo-ogniowy druid (wilki, serce rosomaka, szczelina/wulkan) totalnie wymięka na Diablo i mam obawy, że dziada nie przejdę. :( O ile jego hp schodzi dość sprawnie, tak jestem totalnie bezradny wobec jego ataków i jak wilki padają, to postać ginie w parę sekund, bez szans na unik czy ucieczkę. Mogłem iść w ten wind... 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, second said:

@Sedrak Imo wszystkimi casterami gra się lepiej na PC, a melee na konsoli. 

Ogólnie to nie jest źle, gram czarodziejka na konsoli i z łatwością ubijam nawet bez draśnięcia andy i mepha na hell. Najtrudniejszy jest teleport do nich, bo na PC sobie mogłeś wybrać dokładnie miejsce gdzie chcesz się znaleźć, a na konsolach właściwie masz wpływ tylko na kierunek i ograniczony wpływ na odległość 

No właśnie Paladynem na padzie mi się grało rewelacyjnie, ale grzech przyznać nigdy nie grałem czarką w diablo... I chciałem to nadrobić. No i granie na 65", a na 15" też robi różnicę...

Z tego co wiem można przenosić save z konsoli na PC? 

14 minutes ago, LeifErikson said:

Tymczasem mój zwierzakowo-ogniowy druid (wilki, serce rosomaka, szczelina/wulkan) totalnie wymięka na Diablo i mam obawy, że dziada nie przejdę. :( O ile jego hp schodzi dość sprawnie, tak jestem totalnie bezradny wobec jego ataków i jak wilki padają, to postać ginie w parę sekund, bez szans na unik czy ucieczkę. Mogłem iść w ten wind... 

Możesz respec zrobić u akary. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Sedrak napisał:

Z tego co wiem można przenosić save z konsoli na PC? 

Jest cross-progress, więc nie trzeba nawet save przenosić. Możesz grać tym samym kontem na wszystkich platformach. Ja tak gram jednocześnie na ps5 i switch.

W Diablo 2 na PC spędziłem dawniej sporo czasu i na konsoli jest to póki co nieco inne i nowe doświadczenie, którego warto spróbować. Ja jako "weteran" jestem zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, second napisał:

Jest cross-progress, więc nie trzeba nawet save przenosić. Możesz grać tym samym kontem na wszystkich platformach. Ja tak gram jednocześnie na ps5 i switch.

W Diablo 2 na PC spędziłem dawniej sporo czasu i na konsoli jest to póki co nieco inne i nowe doświadczenie, którego warto spróbować. Ja jako "weteran" jestem zadowolony.

 

A nie jest przypadkiem tak że na Konsolach gra sie tylko z konsolowcami ? I na tym ten Cross PLay polega ?

Bo jak niby mam pograć na konsoli sony z kimś kto gra na PC ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...