Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, LeifErikson napisał:

O co chodzi z tą kolejka do battle neta? Jestem na miejscu 161 - szybko to idzie, bo nie wiem czy czekać? :yao:

W skrócie: Blizzard ulepił serwery z kału, więc cały czas padają, ale jak powiedzieli nie jest to ich wina, tylko wina graczy, bo nauczyli się grać w D2 i robią zbyt dużo gier, więc uznali że wprowadzenie kolejek to najlepsze rozwiązanie tego problemu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Żeby było ciekawiej to odpaliłem sobie mojego offline Druida żeby trochę pobiegać w międzyczasie, pograłem z pół godziny i czarny ekran z logo ładowania (więc to raczej problem gry, a nie konsoli). 

 

Dodam, że gra nie została zapisana, więc po ponownym uruchomieniu przepadło trochę fajnych rzeczy ktore wypadły w międzyczasie.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

No jak to sie dzieje w drugim akcie to leć do gniazda Żmijoszponów zrobić tam porządek. Chyba że mowisz o czarnym ekranie i niemożności włączenia gry, to wtedy leć do biura blizzardowych Żmijoszponów zrobić tam porządek :D

 

W grze coś się pojepało, nie zawsze chce mi działać castowanie spelli, najemnik wcale nie pomaga tylko chodzi jak chce. Znikły mi też czaszki z prywatnego inventory. Łodafak??

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, second napisał:

W skrócie: Blizzard ulepił serwery z kału, więc cały czas padają, ale jak powiedzieli nie jest to ich wina, tylko wina graczy, bo nauczyli się grać w D2 i robią zbyt dużo gier, więc uznali że wprowadzenie kolejek to najlepsze rozwiązanie tego problemu.

 

NIc dodać nic ująć.

 

I nie prawdą jest że nie dało się zrobić coopa , nie prawdą jest że nie dało się ogarnąć gry multi.

Prawda jest taka że im się po prostu nie chciało !!!

 

Oby tylko kasa na koncie się zgadzała.

Ciekawe będzie co powiedzą jak te serwery ogarną tak aby dało się grać bez durnych kolejek ! Jednak się dało ?

Wczoraj 152 w kolejce po 42 minutach się zalogowałem!

To rozwiązanie jest nie do zaakceptowania!

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
23 hours ago, stoodio said:

1:61640 :obama:

2kdfyOY.jpg

I cyk na allegro za 499 ;)

55 minutes ago, LeifErikson said:

A propos runów - w jaki sposób najlepiej sobie przypakować postać, żeby nabić parę poziomów (mój offline druid lvl 26 wymięka na Diablo niestety, więc chcę mu jeszcze dać szansę w taki sposób :D )?

https://youtu.be/TV4puhc-j0g

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, LeifErikson said:

A propos runów - w jaki sposób najlepiej sobie przypakować postać, żeby nabić parę poziomów (mój offline druid lvl 26 wymięka na Diablo niestety, więc chcę mu jeszcze dać szansę w taki sposób :D )?

Zbroja z dwoma socketami i Tal + Eth

Staff z dwoma socketami i Tir + Ral

te dwa itemy dla druida sa najlepsze do konca 3 aktu na nightmare, szczegolnie ten staff dajacy +3 do fire skills

Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak z tym Diablo.

Gram barbarzyńca na piekle mam 89 lvl i nie spotkałem jeszcze niewrażliwych na ataki fizyczne! Co jest ? Gdzie oni się podziali ?

 

W Sanktuarium koło Diablo magowie rzucali zawsze Żelazną Dziewice i podczas tornada czesto ginąłem teraz ani razu się to nie zdarzyło !

 

O co chodzi ? Grzebali coś w grze ?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...