Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli faktycznie walczą z próbami duplikowania przedmiotów jestem w stanie zrozumieć te problemy. Obawiam się jednak ze oni po prostu nie ogarniają tych serwerów i to jest już jest żenujące.

W D3 latali ludzie z ruskimi mieczami i jakoś z tym nie walczyli. Nagle tak dbają o D2R ? 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ja chyba zwaliłem sobie sejwa. Dołączyłem swoim necro do ziomków, aby znaleźć mózg i serce Khalima, ale okazało się, że już to ogarnęli i szli rozwalić kule. Poszedłem za nimi do Travincal, rozwalili kule i zeszli do Kazamatów, ja nie mogłem zejść na dół, schody były nie aktywne. Kiedy wróciłem do gry solo, mam wszystkie questy zamknięte i aktywny ostatni, żeby zniszczyć kamień. Problem w tym, że Oko Khalima zniknęło mi ze skrzynki, poszedłem ponownie do Groty Pająków, ze skrzynki wypadło oko, ale nie mogę go podnieść. W Travincal, zdaje mi się, że schody do Mefista są już otwarte, ale nie mogę nadal tam zejść. WTF, nie mam pomysłu :/

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Właśnie odnośnie Palka też mam pytanko.
45 lvl, 2 akt, koszmar. Mianowicie chodzi o broń, póki co mam nadal z normala, z 2 aktu szablę ze słowem steal. Atakuje z zapału + aura święty wstrząs i święta tarcza.
Jakieś inny słowo? Może Złośliwość?
Znalazłem jeszcze klingę Griswolda, ma większą skuteczność ataku, pobiegam chwilę z nią.

Wysłane z mojego moto g pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, LeifErikson said:

Na PS5 działa po reinstalu, własnie zaliczyłem. :D korzystając z tego że działa zacząłem sobie biegać paladynem i chciałbym go sensownie rozwijać- najlepiej pchać punkty w ten młot? I co poza tym, jakąś aurę obronna? 

mlotek masz dopiero na 18lvl i ja bym proponowal gdzies na minimum 25 zrobic respec dopiero a na poczatku lataz z ta aura co daje obrazenia od ognia + 1pkt w zeal zeby miec atak

jak zrobisz respec na mlotek to pakujesz max w ten skill, jeden punkt w concentration a reszte dostepnych punktow w aure defensywna vigor i ofensywna blessed aim, jak te masz na full to dajesz wiecej w concentration a na koncu w holy shield. twoja glowna aura jest concentration a skillem mlotek. uwazaj tylko bo strasznie szybko zre mane, polecam zrobic polearm insight i dac go mercowi z aktu 2 i bedziesz mial praktycznie nieskonczona mane przy takim regenie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...