Skocz do zawartości

PSX Extreme 283


Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze sie okaze co przyjdzie poczta. Tez licze na papierowe rozszezone wydanie. Wszyscy prenumeratorzy mieli dostac cyfrowo z wkladka a dla patronow na papierze dodatkowo.

U mnie sie nie spieszy. Mam prenumerate roczna 3 numer dopiero.

Tam u nich wszystko wolno dziala. Komiks dopiero dostalem a na gre ciagle czekam. Jakies 3 miesiace spoznienia albo i 4. No ale dochodzi.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Jontek80 napisał:

No to jeszcze sie okaze co przyjdzie poczta. Tez licze na papierowe rozszezone wydanie. Wszyscy prenumeratorzy mieli dostac cyfrowo z wkladka a dla patronow na papierze dodatkowo.

image.png.54d211389e81b917635008d657ae911a.png

3 minuty temu, Square napisał:

Można tylko znowu pdf zajmuje 33MB i screeny są marnej jakości.

PDFy w dobrej jakości już chyba nie wrócą :frog:

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam wyboru. Bez prenumeraty w ogole bym nie czytal. Jakos na nia nie narzekam. Troche to poczta musi isc wiec rozumiem opoznienia. Poza tym nigdy nie mialem z nia zadnych problemow. 3 lata prenumeruje.

Ps po co ci prenumerata na 6 miesiecy jak masz i tak dostawac numer rozszerzony. Szyfy szybko zapelnisz.

Jeden starczy. Tak czy siak beda go wysylac w ramach patronite. Przynajmniej na to licze, a nie prosic sie przez 2 miesiace kiedy dojdzie.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Tekst A. Piechoty: "Pierwsze pół godziny The Last of Us, partyjka w NES-owego Donkey Konga,
Tetris Effect i Celeste – tyle zdążyłem zrobić, nim 15-osobowe grono [uczniów - mój dopisek] zamieniło się w pustą salę."

Jak dzieciaki ledwo kończą lekcję i idą do domu, wpatrzeni w telefony, jak ludzie w pracy na "stołówce" jedzą w ciszy wgapieni w telefony, jak ludzie w barach osiedlowych, nie grają w lotki/bilard, tylko gapią się w telefon... niefajnie się czasy zmieniły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...