Skocz do zawartości

PSX Extreme 283


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem trochę komentarzy. Te same osoby pewnie się oburzają że ktoś śmie oceniać Last of Us 2 na mniej niż 10/10 bo fabuła mu nie przypasowała. 3 rysuneczki zajmujące w sumie pół strony i komuś oczy krwawią. No i jeszcze teksty że pismo się nie zmieniło od 20 lat... Ludzie to mają problemy na tym TT

Odnośnik do komentarza

Też rzuciłem okiem i złapałem się za głowę, bo nie pojmuję jak można oceniać cokolwiek na podstawie tak drobnego wycinka całości.

 

Owszem, te rysunki moim zdaniem nie są wysokich lotów, ale myślę, że w pewnym sensie taka ich rola - żeby były po bandzie i kontrowersyjne, tak jak się to robiło w "dawnych czasach". Szczypta pieprzu do tej solidnej porcji jakościowej publicystyki. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Numer , muszę przyznać , że nawet mnie zaskoczył , Spodziewałem się , że w takim miesiącu , gdzie nie było za specjalne ciekawych  premier ( jak dla mnie) , że będzie raczej słabo wybrać recenzję jakieś giery , która był zainteresowała mnie chociaż w najmniejszym stopniu , to jednak niektóre artykuły czytało się ( jak zwykle ) z naprawdę duża uwagą i skupieniem , w szczególności artykuł o QLOC, który zaskoczył mnie wieloma szczegółami o tym , jak wygląda współpraca między nimi a ich zleceniodawcami i jak wyglądają ich relacje czysto biznesowe.  Ciekawy jestem jednak tylko jednej rzeczy , bardzo drobnej, która mnie nurtuje , po przeczytaniu artykułu o Bluepoint Games , jak ma na imię jego autor , bo podejrzewam , że znam tego gościa , który chyba jest z mojego rodzinnego miasteczka.:cool2:

Odnośnik do komentarza

Ja tak kupilem i dochodzi normalnie. Tylko ze ja mam prenuerate zagraniczna i dostaje do 2 tygodni po premierze w Polsce ale cyfrowa zawsze jest na stronie od razu do sciagniecia.

Jak zginie numer gdzies po drodze to im maila wysylam i wysylaja kolejny egzemplarz bez problemu.

Tak wiec kupuj bo nie ma żadnych problemow oprocz tego ze dostaniesz numer pare dni po premierze w kiosku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...