Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, balon napisał:

No na VRach różnych też grałem. Machanie łapami z hełmem lub bez jest dla mnie niefajne. No nie lubię, nie tego oczekuje od tego hobby. 
 

 

Jasne - po prostu nie dla Ciebie. Tak jak liściu napisał teraz niestety w ta stronę to idzie. Na granie z padem w vr czy więcej astro bota bym nie liczył niestety 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Po paru dniach grania czas na parę wad:

 

- mocna aberracja chromatyczna, widoczna najbardziej w menu konsoli i na tekstach, podczas gry aż tak nie przeszkadza, no ale niestety jest

- podczas ruchu głową obraz mocno się rozmywa, do tego na krawędziach ekranu też obraz też jest rozmyty

- po każdej sesji mam odgniecione i czerwone czoło, chyba za mało pianki włożyli, bo nie przyciskam tych gogli nie wiadomo jak mocno, a po każdej sesji są widoczne ślady, nie kojarzę żeby w PSVR1 tak było, na szczęście nie ma uczucia uciskania i dyskomfortu podczas grania

- jednak kabel wkurza, pląta się, dziś go nadepnąłem dość niebezpiecznie, 4,5m to nie jest wcale tak dużo, zastanawiam się czy nie zakupić jakiegoś przedłużacza (widziałem w necie, że niektóre kable działają), najlepsze by było jakieś złącze magnetyczne, żeby nie pociągnąć konsoli, która stoi na rogu, a do tego dosyć wysoko u mnie, więc jak spadnie to nie będzie ciekawie

- zauważyłem problem, że gdy mam podpięty VR, konsola się uśpi i ją wybudzę to nie działają wibracje w kontrolerach, trzeba resetować konsolę

 

Mimo wszystko nie żałuję zakupu i na razie gram codziennie, natomiast racjonalniej by było zakupić gogle po jakimś czasie i w niższej cenie. Do mam nadzieję, że sprzęt będzie wspierany, ale z tym może być różnie, na razie jest to inwestycja w potencjał, oby nie skończyło jak np. PS Vita, która była super sprzętem.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupiłem Pavlov i Rock Drums, a nie zdrapałem jeszcze kodu z Horizona bo wahałem się czy nie zwracać ale jazda w GT7 sprawia mi dużo frajdy i nie mogłem przejść obok Rock Drums obojętnie. Gogle postanowiłem zostawić nawet dla GT7 i Rock Drums jakby był problem. Opaliłem Rock Drums gra się świetnie ręce pracują człowiek złapie nawet trochę ruchu na siedząco gdzie wbrew pozorom na medium idzie się zmachać. Pavlov VR pograłem może z godzinkę głownie na strzelnicy, ta gra to istne cudo dla miłośników strzelanek, mocnych efektów obocznych brak, wiadomo nigdy nie będzie to jak na żywo i zawsze odczujemy to że jest to vr, chyba że rzeczywiście idzie się przyzwyczaić. Pozostało Mi ogarnąć ochronę na soczewki z druku 3d jak w końcu znajdę konkretnego sprzedawcę na allegro i muszę kupić jakąś dobrą szmatkę do czyszczenia tych soczewek bo na razie radze sobie najdelikatniejszymi chusteczkami higienicznymi.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2023 o 10:49, dragonosi napisał:

Powiem wam pogadałem w re 8 na vr i w pewnych momentach myślałem że się obsram że strachu, tym bardziej że w wcześniej w 8 nie grałem. Polecam i kupcie pielucha w razie czego.

Podziwiam osoby grające w horrory na VR. Ja bym prawdopodobnie dostał zawału. 

Ostatnio pykałem w demo SW. Wyskoczył mi za plecami przeciwnik, a ja... podskoczyłem do góry. :)

RE8 straszny nie był, więc może za jakiś czas go spróbuję na goglach. Mroczniejsze i nieznane mi tytuły to chyba jednak odstawię na boczny tor.  Chociaż z drugiej strony chciałbym sprawdzić się w czymś przerażającym.

 

Godzinę temu, Chabera napisał:

Spotkał się już ktoś z martwym pixelem w goglach? U mnie w lewym ekranie, na samym środku leży martwy i czarny biedak. Jutro jadę to oddać do sklepu. 

Widziałem na jakimś forum opinię gościa, który miał martwy pixel, ale na samym krańcu i zdecydował nawet nie reklamować. Zdarza się.

PSVR2 to nie PS5 na premierze. Pewnie ci wymienią w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, marcinwks napisał:

 

 

Widziałem na jakimś forum opinię gościa, który miał martwy pixel, ale na samym krańcu i zdecydował nawet nie reklamować. Zdarza się.

PSVR2 to nie PS5 na premierze. Pewnie ci wymienią w kilka dni.

 

A nie wiecie może, jak ze zwrotami w MM? Kodu na Horizona całe szczęście nie wykorzystałem, więc wolałbym zwrócić i wziąć nowe niż bawić się w czekanie z wymianą. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, marcinwks napisał:

Podziwiam osoby grające w horrory na VR. Ja bym prawdopodobnie dostał zawału. 

Ostatnio pykałem w demo SW. Wyskoczył mi za plecami przeciwnik, a ja... podskoczyłem do góry. :)

RE8 straszny nie był, więc może za jakiś czas go spróbuję na goglach. Mroczniejsze i nieznane mi tytuły to chyba jednak odstawię na boczny tor.  Chociaż z drugiej strony chciałbym sprawdzić się w czymś przerażającym.

 

Widziałem na jakimś forum opinię gościa, który miał martwy pixel, ale na samym krańcu i zdecydował nawet nie reklamować. Zdarza się.

PSVR2 to nie PS5 na premierze. Pewnie ci wymienią w kilka dni.

Ja mam jednego ale praktycznie wogóle go nie widać chyba że jest białe tło co zdarza się bardzo rzadko ja nie reklamuje 

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałbym się, że martwy piksel zostanie uznany na gwarancji/reklamacji...
https://www.gamingdeputy.com/psvr-2-dead-pixels-will-not-be-covered-by-the-warranty/

Polska instrukcja , strona 7:
14a2babdfbc8dcedc0cbe5924e1ffeff.jpg

 

Zostawili sobie "wyjebkę" na wypalanie ekranu i uszkodzone piksele... Na szczęście w warunkach gwarancji nie ma ani słowa na ten temat więc cholera wie jak będzie z ich polityką w tej sprawie.

Edytowane przez RadkoR
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, RadkoR napisał:

Miałeś go od samego początku czy dopiero pojawił się po czasie?

Od samego początku niestety. 

 

Godzinę temu, RadkoR napisał:

Nie spodziewałbym się, że martwy piksel zostanie uznany na gwarancji/reklamacji...
https://www.gamingdeputy.com/psvr-2-dead-pixels-will-not-be-covered-by-the-warranty/

Polska instrukcja , strona 7:
14a2babdfbc8dcedc0cbe5924e1ffeff.jpg

 

Zostawili sobie "wyjebkę" na wypalanie ekranu i uszkodzone piksele... Na szczęście w warunkach gwarancji nie ma ani słowa na ten temat więc cholera wie jak będzie z ich polityką w tej sprawie.

Dlatego zwrot do sklepu będzie bezpieczniejszy niż reklamacja. Nikt nie będzie o nic pytał. 

 

Żonie w ogóle ten wypalony biedak nie przeszkadza, a ja cały czas się na niego gapię, zamiast cieszyć się grą :/

Edytowane przez Chabera
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Chabera napisał:

Od samego początku niestety. 

 

Dlatego zwrot do sklepu będzie bezpieczniejszy niż reklamacja. Nikt nie będzie o nic pytał. 

 

Żonie w ogóle ten wypalony biedak w ogóle nie przeszkadza, a ja cały czas się na niego gapię, zamiast cieszyć się grą :/

Oddaj weź nowy też by mnie to wkurzało ciągle patrzeć na pixel

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...