Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, janol napisał:

Kayak VR i sceneria podczas burzy w Norwegii = szaleństwo. Grafika i sugestywność powodują, że serio ciało reaguje mimowolnie na fale i ja np. dosłownie bujałem się przed ekranem w rytm fal. Coś pięknego.

Skończyłeś już może? Jeśli tak, to ile czasu zajęło ci przejście? 

Odnośnik do komentarza

@marcinwks
Tego się chyba nie przechodzi, nie ma misji czy czegoś takiego. Dla mnie to jest bardziej doświadczenie niż gra. Niby są jakieś wyścigi (nawet fajne), ale Kayak VR to raczej soft do zrelaksowania się w pieknej scenerii
[mention=69813]Lukchm26[/mention]
w ustawieniach gry





Odnośnik do komentarza

Ja mam i grywam. Pavlov jest mega i na pewno zyskuje właśnie przy graniu w ekipie. Póki co grałem głównie w DM, gdzie panuje lekki chaos, bo mapy są bardzo "skondensowane" i jak się nie opanuje szybkiej zmiany magazynka, to następuje sprzężenie zwrotne w postaci równania brak amunicji = zgon w ciągu 5 sekund. Ale po opanowaniu podstaw jest spoko. Tzn nadal jestem beznadziejny, ale nie umieram od razu.
Myślalem, żeby założyć temat osobny do ustawek w multi, bo jest Pavlov, jest After The Fall, będzie Firewall. Później coś machnę, łatwiej będzie się organizować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, janol napisał:

Ja mam i grywam. Pavlov jest mega i na pewno zyskuje właśnie przy graniu w ekipie. Póki co grałem głównie w DM, gdzie panuje lekki chaos, bo mapy są bardzo "skondensowane" i jak się nie opanuje szybkiej zmiany magazynka, to następuje sprzężenie zwrotne w postaci równania brak amunicji = zgon w ciągu 5 sekund. Ale po opanowaniu podstaw jest spoko. Tzn nadal jestem beznadziejny, ale nie umieram od razu.
Myślalem, żeby założyć temat osobny do ustawek w multi, bo jest Pavlov, jest After The Fall, będzie Firewall. Później coś machnę, łatwiej będzie się organizować.

Zobacz tryb seek and destroy  z rozbrajaniem i podķladaniem bomby 5 vs 5 to jest wypas

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Logan napisał:

Kurde , chwilę pogram w Pavlov i zaraz muszę odpoczynek robić ,podczas poruszania w głowie się kręci, można przemieszczanie gdzieś może zmienić? 

Miałem tak przy vr1 i firewall nie nażarłeś się przed graniem ? Oglądałem filmik gościa na yt co gra trochę dłużej i mówił że ustawienie wentylatora na lekkich obrotach który dmucha na ciebie lekką bryzą świeżego powietrza to game changer. Zastanawiam się teraz czy przy pierwszych projektach psvr2 nie było wzmianki o jakimś chłodzeniu które miało pomóc w dyskomforcie to może i te "wiatraki na ryj" coś dadzą :D

Odnośnik do komentarza

Po jednym piwku/winku jest ok. 

 

Jak gralem po 5 piwach to w Sync Riders już na planszy startowej w głowie kołowrotek i musiałem kucnąć i zdjąć gogle. 

Po mnie żona założyła bo lubimy grać w tą grę i po 2min przewróciła sie na bok - na szczęście szafa ja zatrzymała :) A może z pół wina wypiła. 

Polewka bo musiałem pomoc jej wstać. Zawsze to ja jej google zakladam itd. 

 

Także po pijaku nichuuu :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Sorry jeśli się pojawiło już, ale są jakieś przecieki o Horizon VR na płycie? Szkoda mi trochę dopłacać 3 stówy za bundle z kodem by chwilę się pobawić grą i mieć ją na zawsze (a nigdy nie byłem fanem uniwersum). Moja pudełkowa cebula ma nadal dużo warstw :nosacz:

 

Golasa mogę mieć za 2909 zł z euro RTV z dedykowanym rabatem, najtańszy bundle to 3199 zł (można wyhaczyć z Townsmen - sensowne to czy do pogonienia? To w sumie wtedy zestaw ma jako tako sens).

 

edit:

pytanie jakby co jest o pudełko horizona, a nie doradztwo czy warto wydać kasę na digital :red:

 

Odnośnik do komentarza

Jak mi pięknie REZ siadł już 5 razy zaliczyłem a na Area X poszły aż ciary po plerach od niepamiętnych czasów chyba ostatnio Mario Odyssey dostarczył i myślę jakie wrażenia będą po klimatyzacji :yao: Testowal Ktoś po chmurze? Potęguje doznanie czy bliżej w stronę pawia ?

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Cos sie zlego dzieje... dzisiaj dalem rade pograc chwile w Tetrisa, pozniej Horizon i pierwsze wspinanie i musialem wylaczyc... chwile przerwy ide na Kajak... no piekna sprawa, muzyka, krajobraz i tez troche poplywalem... z 10-15 min... i moj mozg dalej na wodzie w kajaku XD ... sprobije imbir, tak jak koledzy radza. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, gnom napisał:

Cos sie zlego dzieje... dzisiaj dalem rade pograc chwile w Tetrisa, pozniej Horizon i pierwsze wspinanie i musialem wylaczyc... chwile przerwy ide na Kajak... no piekna sprawa, muzyka, krajobraz i tez troche poplywalem... z 10-15 min... i moj mozg dalej na wodzie w kajaku XD ... sprobije imbir, tak jak koledzy radza. 

Ja zaczynałem gdzieś od godziny dziennie, a jak grałem kilka dni temu to już spokojnie pomykałem 2h w Horizona, po czym poszedłem zjeść (te gry potrafią mocno wygłodzić :) ).

 

Synth Riders zamówione. Pudełkowa premiera niby w piątek, więc przez weekend będzie co robić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...