Skocz do zawartości

WRC 10


Rekomendowane odpowiedzi

 

Aby uczcić 50. rocznicę mistrzostw, WRC 10 oferuje zupełnie nową edycję jubileuszową, pełną nowych treści i wrażeń.

 

Przeżyj najbardziej intensywne chwile od 1973 roku do dziś! Tryb historyczny WRC 10 wystawi na próbę nasz talent do jazdy w 19 historycznych wydarzeniach, które będą wymagały umiejętności dostosowania się do warunków wyścigów w każdym okresie.

 

Nigdy wcześniej niewidziana zawartość dla WRC:

  • 4 nowe rajdy z 2021 roku: Estonia, Chorwacja, Belgia i Hiszpania
  • 6 historycznych rajdów, w tym Akropolis, San Remo, Niemcy i Argentyna
  • 120 odcinków specjalnych
  • 52 oficjalne zespoły z sezonu 2021 (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC),
  • 20 legendarnych samochodów od Alpine, Audi, Lancii, Subaru, Forda, Mitsubishi, Toyoty i wielu innych…

 

Tryb kariery, jednogłośnie okrzyknięty jednym z najlepiej dopracowanych i najbardziej kompletnych w grach wyścigowych, został również kompleksowo zaktualizowany i zawiera teraz edytor barw, dzięki czemu będzie można stworzyć swój własny zespół i dodać swoje kolory do współczesnych samochodów!

 

Dzięki hiperrealistycznemu i ultraprecyzyjnemu silnikowi fizycznemu, WRC 10 daje jeszcze lepsze wrażenia z jazdy, z lepszym zarządzaniem siłami aerodynamicznymi, turbo i hamowaniem, na wszystkich nawierzchniach. Zmieniono także oprawę dźwiękową, aby jeszcze bardziej zwiększyć wrażenia z jazdy.

 

WRC 10 ponownie kładzie nacisk na rywalizację oraz e-sport, z codziennymi i cotygodniowymi wyzwaniami oraz klubami, dzięki którym można tworzyć własne zawody, a kierowcy mogą zmierzyć się ze społecznością na własnych poziomach.

 

Gra WRC10 będzie dostępna od 2 września 2021 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz w późniejszym terminie na Nintendo Switch.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2021 o 20:16, Colin napisał:

pierwszy raz widzisz PR-owy bełkot i słodzenie samemu sobie?

poczekam, wyjdzie, będzie ostra promka to się sprawdzi. 9 jeszcze czeka do kolekcji. zaczęli iść w bardzo dobrym kierunku i trochę szkoda że już powoli tracą prawa do IP ale miejmy nadzieję że będzie dobrze.

 

Tracą licencję, ale bierze ją EA, które przejmuje też podobno Codemasters, więc może będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zmiany w modelu jazdy w porownaniu do 9 na plus. O wiele bardziej czuc wage samochodu na dohamowaniach, przy zbieraniu zakretow czy na hoopkach. Jest bardziej technicznie trzeba odpowiednio ustawiac samochod przy wchodzeniu w zakret I aplikowac gaz. Ida w dobrym kierunku pod tym wzgledem tylko czy zdaza kiedys dojsc to juz wielki znak zapytani.

Mam watpliwosci widzac jak prezentuje sie wersja na PS5. Rzadko kiedy trzyma stale 60fps a screen tearing jest nagminny co skutecznie psuje zabawe. 

Teraz wisienka na torcie. Gra ktora stara sie promowac esport itd. w multi crashuje za kazdym jednym razem gdy wejdzie ostatnia 8 osoba do lobby. 7 jeszcze toleruje ale 8 to juz przegiecie I system pada na morde.

Tydzien od premiery kiedy jest jeszcze duzo graczy zainteresowanych gra nic z tym nie zrobiono. Przejedziesz gora 2 OS zanim sie wypelni lobby I chooj zaczynasz od nowa wyszukiwanie nowego pokoju.

Chlopaki widac odcinaja kupony od licencji poki jeszcze moga. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ja bym jednak powiedział, że jest tu znacznie więcej nowości niż w 9, w której w sumie jedyną odczuwalną zmianą był pomarańcz w menu i poprawione rzucanie samochodem przy przejeździe przez kałuże. Tu jednak samochody znacząco inaczej jeżdżą (dla mnie na plus). Tryb roczniczowy fajny, jest momentami nawet przyjemne wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pograłem kilka dni i jestem zawiedziony. O ile wyblakła i chrupiąca grafika jeszcze przejdzie, to sterowanie na padzie już nie. Utrzymać w ryzach auto, szczególnie na asfalcie to udręka. Samochody są bardzo nerwowe, tak jakby w ukl kierowniczym był spory luz, zmiana ustawień nie pomaga. Wkurza jeszcze tuning ustawień samochodów, nie wiadomo co powoduje przesuwanie suwaków, opisów brak. Grałem w Wrc 8 i takich problemów nie było. Szkoda, bo trasy są super. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

10-tka to mój pierwszy (chyba, może nie pamiętam) kontakt z serią i o matko, ależ to jest kasztan. Na padzie nie da się w to grać, nawet z włączonymi asystami. To już w Dirt Rally łatwiej utrzymać auto na trasie z mieszanymi ustawieniami wspomagania. No i te kartonowe trasy, jak jakaś makieta. Menu ładne, ale to tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, krzysiek923 napisał:

10-tka to mój pierwszy (chyba, może nie pamiętam) kontakt z serią i o matko, ależ to jest kasztan. Na padzie nie da się w to grać, nawet z włączonymi asystami. To już w Dirt Rally łatwiej utrzymać auto na trasie z mieszanymi ustawieniami wspomagania. No i te kartonowe trasy, jak jakaś makieta. Menu ładne, ale to tyle.

 

Może włączyłeś WRC 1 przez przypadek? Bo można mieć obiektywne odczucia, ale to co napisałeś to kompletne bzdury. Model i fizyka jazdy, szczególnie na asfalcie, lepsza niż w DR 2, trasy o wiele lepsze niż w DR2 (w ogóle oesy to pojawiają się w plusach chyba w każdej opinii o grze z którą się spotkałem). Kartonowe? Mówię, nie to WRC włączyłeś. Co do jazdy na padzie też gra się spoko, ale tu tylko próbowałem, bo jeżdżę na kierownicy. Twoje zniechęcenie wynika raczej z braku umiejętności niż ze złego sterowania na padzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...