Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że Phil Spencer byłby naprawdę wzruszony tym jak niektórzy szczerze martwią się Starfieldem. Że mnie ma statusu gold, żeby tylko dało się grać.

 

Trochę spokoju, na targach będzie finałowy trailer i potem już gierka.

Po tym co pokazali i tym że dla większości portali itp to jest najbardziej oczekiwana gra roku, no nie ma już miejsca na potknięcie.

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, drozdu7 napisał:

Myślę że Phil Spencer byłby naprawdę wzruszony tym jak niektórzy szczerze martwią się Starfieldem. Że mnie ma statusu gold, żeby tylko dało się grać.

 

Trochę spokoju, na targach będzie finałowy trailer i potem już gierka.

Po tym co pokazali i tym że dla większości portali itp to jest najbardziej oczekiwana gra roku, no nie ma już miejsca na potknięcie.

 

Ok, oby tak było.

Odnośnik do komentarza

Ale co poza tą w sumie jedną wpadką może wskazywać na jakąś katastrofe?

"Bo to Bethesda" i tak do zajebania.

 

Ja ufam że gra była tyle razy przekladana, po to by właśnie tej wpadki nie było. To jest prawdopodobnie najważniejsza gra w historii Xboxa, dostała własny pokaz. Sami twórcy i włodarze są raczej pewni tego tytułu.

Ja jestem pozytywnie nastawiony i wolę myśleć że dobrze spędzę czas w grze 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie napisał ani nie pierdoli ze będzie gniot.

Ale mody na PC poprawia dużo.

Dla mnie np menu w Skyrim na 360 było średnie, nowy układ po modzie zrobił robotę. 
Ja bym chętnie obczail grywalne demko żeby sprawdzić jak to ogólnie chodzi, wyglada, jak się strzela. Na fabule czy zapoznanie się głębiej z tytułem będę w domu. 

Odnośnik do komentarza

Problem został wyolbrzymiony. 

 

Wszystko zaczęło się od tego, że Microsoft ogłosił że będzie na Gamesconie i przygotuje demówki Forzy, Stalkera 2 i Towerborne żeby ludzie mogli pograć na stoiskach. Nie było na tej liście Starfielda więc ludzie celowo lub nie zaczęli podejrzewać, że coś musi być nie tak z grą skoro nie będzie dema tuż przed premierą. 

 

Co z tego że w obecnych czasach przygotowywanie takich dem na targi to rzadkość. W dodatku, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Bethesda nie robiła takich dem na targi, ani w przypadku Obliviona, ani Skyrima, ani Fallouta 3 i 4, ale dopiero teraz stało się to problemem. Tymczasem inni wydawcy, jak np. Sony w ogóle olali Gamescon i nie przygotowali żadnych dem, ale nikt z tego powodu nie robi żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nikt nie wierzy (chociaż niektórzy mają nadzieję) w powtórkę z F76. Z resztą, pomijając bugi to Cyberpunk na PC był świetną grą day1 której oberwało się głównie za skopaną wersję na past-geny.

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...