Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał:

Ale jakby przed premierą ktoś w temacie BG3 napisał, że ma Miecz Spierdolenia na trzecim levelu w drugim akcie to byłaby inba :nosacz3:

Co ma miecz do tutoriali? Akt 1 w BG3 to był w Early Access xD. 

 

Brak bugów, ładna grafika i tutoriale nie napisał typ nic o gameplayu, swiecie i fabule - to nie jest spoiler, po prostu niet, więc nie złamał żadnego embargo. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że spoiler na wszelki wielki i to, że dla Ciebie to nic to nie znaczy, że dla kogoś to coś :lapka: 

Spoiler

napisałem o drugim akcie, a nie o pierwszym i cały ten post jest ubrany w satyrę, a najbardziej boli mnie to, że muszę takie rzeczy tłumaczyć podczas gdy to jest oczywiste i widoczne tak na pierwsze 0,5 rzutu okiem  :sadkek:

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Chodzi o to, że spoiler na wszelki wielki i to, że dla Ciebie to nic to nie znaczy, że dla kogoś to coś :lapka: 

  Pokaż ukrytą zawartość

napisałem o drugim akcie, a nie o trzecim i cały ten post jest ubrany w satyrę, a najbardziej boli mnie to, że muszę takie rzeczy tłumaczyć podczas gdy to jest oczywiste i widoczne tak na pierwsze 0,5 rzutu okiem  :sadkek:

 

Ok, fajnie.

7 godzin temu, drozdu7 napisał:

Jak większość hitów z tego roku, ale tylko w przypadku Starfielda jest to powtarzane jak mantra

Mam wrażenie, że w tym temacie są jakieś kompleksy konsolowcow leczone?

 

Starfield to również gra tworzona głównie z myślą o mocarnych PC i modach i tam będzie ogrywana w maksymalnym klatkażu. 

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Brak bugów, ładna grafika i tutoriale nie napisał typ nic o gameplayu, swiecie i fabule - to nie jest spoiler, po prostu niet, więc nie złamał żadnego embargo. 

embargo dotyczy opisywania jakichkolwiek wrażeń z gry, nie tylko opisywania gameplayu świata i fabuły. 

 

Dlatego mądrzy recenzenci piszą o swoich wrażeniach nie wprost, tak jak tu:

A ci mniej mądrzy opisują swoje wrażenia wprost jak ten z koleś z discorda

 

Odnośnik do komentarza

Musisz xD.

 

Jeszcze next spoiler mam w takim razie, żeby nie było 

 

Spoiler

- Recenzje są też na Steam o dziwo wysłali kody nie tylko do Xboxa i gamepassa PC

 

- kilku typów pisała twitty, że grali po 15h w 24, więc tylko przerwa na sen i szamę

 

- Gra jest większa, niż oni sami myśleli 

 

- ogólnie pozytywnie i tajemniczo

 

5 minut temu, ASX napisał:

embargo dotyczy opisywania jakichkolwiek wrażeń z gry, nie tylko opisywania gameplayu świata i fabuły. 

 

Dlatego mądrzy recenzenci piszą o swoich wrażeniach nie wprost, tak jak tu:

A ci mniej mądrzy opisują swoje wrażenia wprost jak ten z koleś z discorda

 

Ok 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

- Recenzje są też na Steam o dziwo wysłali kody nie tylko do Xboxa i gamepassa PC

 

- kilku typów pisała twitty, że grali po 15h w 24, więc tylko przerwa na sen i szamę

 

- Gra jest większa, niż oni sami myśleli 

 

- ogólnie pozytywnie i tajemniczo

Krystian, zadanie domowe na dziś: rozwiń skrót NDA.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

Krystian, zadanie domowe na dziś: rozwiń skrót NDA.

Nie wiem co mają wpisane dokładnie, ale była mowa o 'strict' NDA, niemniej wątpię, by typ był takim debilem, by je złamać w 1 dzień (to nie było jakieś spamowe, tylko oficjalne konto), więc ciężko powiedzieć, czy złamał, czy nie, anyway. 

Odnośnik do komentarza

Gra podobno jakimś cudem działa w miarę spoko na steam decku na low/medium z podbitą rozdziałką dzięki FSR i trzyma stabilne 30fps ze spadkami w najwiekszych miastach i bitwach kosmicznych.
Brzmi to lepiej niz wiedzmin 3 na ps4 premierowo xD

Jakiś recenzor też gadał, że niby po 15h nie napotkał bugów...I call bullshit on that, ale przynajmniej komentarze pod tweetem byly zabawne ze ludzie canceluja pre-ordery bo bez bugow to wykastrowana gra bethesdy.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie wykupiłem ten pakiet premium za 150 zł, aż głupio taki hicior cebulić za 4 zł.

BG3 zobaczę za pół roku jak wydadzą na Xbox, niby mam PC ale testowałem tam early access z gog i trochę jak sraka to chodziło na moim gtx 1650. Zresztą jest lato i giercowanie jest gdzieś na piątym miejscu i czasu na BG3 przed Starfieldem i tak nie mam.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...