Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 5 milionów odwiedzin w jedności? Jak na 13kk graczy, to naprawdę ładny wynik :D

 

Przed EDIT xD
Już miałem publikować, lecz sprawdziłem jeszcze osiągnięcia na Xboxie. Achievement za "ostatni quest"  uzyskało 9,65% graczy... Fakt, parę osób może zrobiło ng+++++(...)++, ale co - Steamowcy podbili aż tak statystykę?

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, vAHeR said:

Ponad 5 milionów odwiedzin w jedności? Jak na 13kk graczy, to naprawdę ładny wynik :D

 

Przed EDIT xD
Już miałem publikować, lecz sprawdziłem jeszcze osiągnięcia na Xboxie. Achievement za "ostatni quest"  uzyskało 9,65% graczy... Fakt, parę osób może zrobiło ng+++++(...)++, ale co - Steamowcy podbili aż tak statystykę?

Większość "graczy" nie kończy żadnej gry. Sprawdź sobie dowolną grę w apce Xbox i znikomy procent zdobywa achievementy za zakończenie.

Odnośnik do komentarza

Sam mam ponad 80 godzin i gry nie skończyłem, pewnie bym dobił koncówkę w kilka godzin, ale podejrzewam że DLC będzie gdzieś wmieszane w wątek i z premedytacją zostawiłem. Do tego wpadł CP2077.

W sumie dobrze, bo nadal mam ochotę jeszcze grać w Starfield, jakbym to dalej pociągnął to mógłby mi się przesycić.

Mimo wielu bolączek dobrze się w to gra, nie licząc Valheim, to właśnie gra bethesdy najbardziej mnie do ekranu przyciągnęła w tym roku.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem więcej czasu to znów wróciłem do Starfielda, nie jest to zła gra, ale na pewno nie gra o eksploracji chyba że kogoś jarania latanie po tych planetkach i kruszenie skał. Kończę właśnie quest Karmazynowej Floty i jest ciekawa, ogólnie na liczniku mam prawie 50 godzin.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, number_nine napisał:

ta średnia 40h dowodzi tylko jakim zawodem jest Starfield. To miała być gra na miesiące, z pierdyliardem rzeczy do robienia, a po tych 40h można się już co najwyżej zrzygać z nudy i bylejakości 

 

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Średnia 40h gry, która od 3 miesięcy jest w GP i wlicza się do liczby graczy wszystkich, którzy tylko odpalili grę (a często de facto nie grali), to jest absurdalnie wysoki wynik.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SnoD napisał:

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Średnia 40h gry, która od 3 miesięcy jest w GP i wlicza się do liczby graczy wszystkich, którzy tylko odpalili grę, to jest absurdalnie wysoki wynik.

nie w grze, w której dialogi ciągną się jak flaki z olejem, podróż do npca jest rozwleczona i jest masa innych pierdół, które sztucznie wydłużają rozgrywkę. Brak jakichkolwiek wyróżnień i nagród w podsumowaniach roku idealnie pokazuje jaka zajebista jest ta wasza ukochana giereczka 

Odnośnik do komentarza

Singlowa gra z 13 milionami graczy i średnią 40h to bardzo dobry wynik, nie zakłamujmy rzeczywistości, że nagle to zawód. 

 

W dodatku dostępna w abonamencie gdzie ten współczynnik zatrzymywania graczy przy jednej grze jest znacznie mniejszy. Bo każda gra musi  rywalizować z wieloma innymi grami o uwagę i można ją łatwo porzucić, bez presji w stylu "wydałem 350 zł więc będę grał". 

Co widać np bo danych z HLTB gdzie na 10 gier z największym współczynnikiem porzucenia, 7 to gry z abonamentu. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja też nabiłem ponad 40h w Starfieldzie i uważam, że ta gra to totalny średniak. Pewnie co drugi gracz myśli tak samo, ale dla was te 40h=gra jest zajebista i dlatego ludzie tyle w nią grają.

A Ty @ASX to japa w sumie, jesteś casualem, który przez cały rok nabił 400h z czego ponad połowa w trzech gierkach XD I kupiłeś deczka, żeby mieć kolejny sprzęt do niegrania 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SnoD napisał:

Warto przypomnieć, że w Baldurze 3 na 6 grudnia Larian podało, że wszyscy gracze spędzili w grze łącznie 452 mln godzin, natomiast w Starfield już to jest ponad 520 mln godzin

Naprawdę porównujesz Baldura do Starfielda udostępnionego dla części graczy w ramach abo, robionego ponoć od 25 lat przez jednego z największych developerów, z pomocą Microsoftu itd? ok, nie mam pytań XD

 

5 minut temu, ASX napisał:

No dobrze skoro tak stawiasz sprawę, to od ilu godzin mogę się twoim zdaniem wypowiadać? 

Wystarczy, że nie będziesz próbował zakłamywać rzeczywistości i robić z siebie rzecznika Microsoftu XD No i mógłbyś nie marnować 250h na Infinite 

  • beka z typa 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, number_nine napisał:

Wystarczy, że nie będziesz próbował zakłamywać rzeczywistości i robić z siebie rzecznika Microsoftu XD No i mógłbyś nie marnować 250h na Infinite 

W tym przypadku bronię jedynie zdrowego zdrowego rozsądku, bo nie ma to jak odbierać komuś głos w dyskusji bo zagrał 400h a nie 500h czy nazywać średnią 40h zawodem bo przecież gracze mieli grać w singlową grę przez miesiące xd

 

i nie wiem dlaczego mam uważać kilkaset godzin spędzone w grze w której dobrze się bawiłem za zmarnowane. 

 

Pozdrawiam i EOT. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SnoD napisał:

Tak, porównuję Starfielda do gry, która okazała się największym hitem tego roku i która na Steam bije sprzedażą Starfield na głowę. Czego nie rozumiesz?

nie rozumiem jak można być takim debilem, który stawia na równi gry małego i ogromnego studia, z zupełnie innymi budżetami. Nie wspomnę już nawet o tym, że gry są z zupełnie innego gatunku i typowy gracz Starfielda pewnie nigdy nie odpali takiego Baldura. Te godziny spędzone przy obu grach raczej działają na niekorzyść Starfielda biorąc pod uwagę powyższe i inne argumenty, ale zaślepionego fanboja to niczym nie da się przekonać.

16 minut temu, ASX napisał:

i nie wiem dlaczego mam uważać kilkaset godzin spędzone w grze w której dobrze się bawiłem za zmarnowane. 

trochę Cie żart ominął, zapomniałem dodać emotki, sorry 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...