Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tam wróciłem do gierki, po jakiejś tam dwumiesięcznej przerwie, co by dokończyć zadania i przejść. Ale powiem, że sporo roboty mi jeszcze zostało. O tyle fajny pomysł zrobili z zakończeniem gry:

 

Spoiler

Robi się ostateczny skok do jedności i masz tam całe podsumowanie gry, gdzie twój bohater wszystko opowiada, a również przypomina o tym, że niekoniecznie musisz wejść do jedności, ale możesz wrócić do swojego dotychczasowego wszechświata, póki nie chcesz zostać astranem - po tym czasie masz nową grę plus. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o dodatku pewnie powiedzą w czerwcu

 

 

W dniu 11.02.2024 o 10:12, SnoD napisał:

No generalnie to wszyscy się wycofują. Kopiowali jedni po drugich.

nie wszyscy tylko jeden który pierwszy rzucił to w obieg

 

W dniu 7.02.2024 o 08:52, ASX napisał:

Jedna z niewielu gier gdzie tryb new game plus jest fajnie przemyślany i uzasadniony fabularnie

Racja, zakończenie ciekawie zazębia się z new game+ a główna fabuła i frakcje (poza jedną) dają radę, co innego średnie dialogi i archaiczna konstrukcja questów.

Odnośnik do komentarza

Po kilku godzinach odpadłem. Nie jestem wielkim fanem gier bethesdy, ale jakąś tam przyjemność ich gry mi sprawiały i je calakowałem. Mam wrażenie, że gra jest bardziej drewniana niż skyrim. To ciągłe skakanie po menu, zeby teleportowac sie na inne planety mnie pokonało i raczej nigdy nie wroce. Szkoda, bo uwielbiam sci-fi. Na szczeście "Exodus" jest gdzieś na horyzoncie i może zapełni pustkę w sercu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szybkie pytanie - misja "Przekombinowany" - Wybrać Kepler S czy Kepler R?

 

Wybrałem na razie R, ale nie wiem czy nie wczytać zapisu. Trochę nie chce mi się grindować poziomu pilotażu, mam na razie 2 rangę, do 3 brakuje mi zniszczenia 10 statków, a na 4 to pewnie będzie trzeba zniszczyć koło 30. Na razie robiłem to na symulatorze Gwardii, ale to i tak trochę nudne i żmudne i nie wiem czy w sumie warto dla tego statku, bo S też jest spoko.

 

Ruszyłem też w końcu wątek główny i o jezusie jakie to generyczne i mało ciekawe. Wysyłają nas na różne planety, gdzie niby ciężko było znaleźć położenie tych świątyń, a gdzie się nie wyląduje to w promieniu kilometra jakieś budynki. To w końcu odkrywamy coś niezbadanego i fascynującego czy może jednak każdy mógłby sobie to odkryć jakby przeszedł parę kroków w inną stronę?

 

No i misja "Wysoka cena" t i jej skutki - no emocje jak na grzybach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2024 o 02:33, A_Bogush napisał:

Szybkie pytanie - misja "Przekombinowany" - Wybrać Kepler S czy Kepler R?

najlepiej to wybrać inną grę XD

widać po temacie jak szybko wszyscy zapomnieli o tym przełomowym dziele Bethesdy, a jak to pisałem kilka miesięcy temu, to byłem zjechany, bo przecież ludzie będą wracać po każdym update, dodatkach i gra będzie żyła tak jak skyrim. no chyba nie 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

U mnie gierka już dawno skończona i gram w co innego, nie widzę sensu wracać po updejtach które naprawiają jakieś  bugi i czy dodają nowe opcje do trybu fotograficznego. Ale chętnie zagram znowu gdy pojawi się zapowiedziany dodatek do singla, zwłaszcza jeśli pójdzie w eksploracje multiwersum. 

Odnośnik do komentarza

No właściwie to nie wiem, czego chcecie? Większość pokończyła grę lub porzuciła, bo nie pasowała, a reszta i tak czeka na dodatki, a że temat na dzień dzisiejszy jest martwy? Kto ograł, ten ograł na początku premiery i tyle. Starfield nie jest wyjątkiem, że tematy ucichły. 

 

Sam czekam na nowy dodatek, gdzie niedługo powinny być informacje. Liczę na to, że chociaż dwie planety będą pełne i mocno skupione na miastach z zadaniami. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Sedrak napisał:

Dodatki do GP nie wpadają? A są w ogóle jakiekolwiek informację o ewentualnym patchu z fpsami albo o możliwości modowania jak w Skyrim?

 

Jaki patch z FPS? Mam piec, który nosem wciąga XsX i był problem żeby gra chodziła w 60 fps w 1440p :p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bielik napisał:

Temat nie żyje, bo byle quest poboczny z Banishers rozkłada na łopatki te z dzieła Bethesdy, a chyba nie muszę przypominać jakim budżetem i czasem na stworzenie swojego dzieła deweloperzy dysponowali.

 

https://www.pcgamer.com/games/rpg/starfields-lead-quest-designer-had-absolutely-no-time-and-had-to-hit-the-panic-button-so-the-game-would-have-a-satisfying-final-quest/

 

"It became very clear that we were missing the large final location that was going to tie the story together," says former lead quest designer Will Shen.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat po sekwencji finałowych questów nie poczułem by były jakieś niedorobione. Wręcz odwrotnie, dla mnie wątek główny dopiero pod koniec zrobił się interesujący i żałuje że było więcej questów w stylu Entangled. 

 

To co wypadło najgorzej to środek historii który wypełniony jest schematem badania anomalii. Których odkrywanie za każdym razem wygląda tak samo, czyli poleć na planetę, przejdź kilkaset metrów z buta w kierunku wieży, potem banalna "migierka", walka z jednym przeciwnikiem i koniec, schemat ten za każdym razem identyczny rozgrywa się kilkanaście razy albo i więcej. Aż trudno uwierzyć jak to możliwe że coś tak generycznego i powtarzalnego przeszło. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
7 minut temu, ASX napisał:

Kilka nowych informacji:

Wkrótce gra dostanie wsparcie modów na konsolach (Creation Kit)

Bedą nowe tryby graficzne na konsolach

Dodatek wyjdzie tej jesieni

 

Wiadomo coś więcej o tych trybach? Jakiś performance?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wiadomo coś więcej o tych trybach? Jakiś performance?

To z wywiadu, nic nie powiedział konkretnie, ma być info "later this week" o patchu, później o DLC. 

 

"Requested display mode coming to Xbox" brzmi jak tryb Performance.  

 

 

to ten wywiad

 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...