Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.01.2024 o 07:26, Faka napisał:

Będąc w karmazynowej flocie i mając zadanie odszukania ich pirata z celem zabicia, są jakieś konsekwencje? Nie zablokują wejścia do klucza? 

Nie wiem o jaką dokładnie chodzi misję, ale jak w przestrzeni kosmicznej zniszczy się randomowe statki Karmazynowej Floty, to przy wejściu na Klucz trzeba zapłacić tylko grzywnę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tedi007 napisał:

Nie wiem o jaką dokładnie chodzi misję, ale jak w przestrzeni kosmicznej zniszczy się randomowe statki Karmazynowej Floty, to przy wejściu na Klucz trzeba zapłacić tylko grzywnę.

 

O to mi chodziło, czyli bedąc w jakiejś frakcji można bez konsekwencji zabijać swoich, płacąc tylko grzywnę. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

O to mi chodziło, czyli bedąc w jakiejś frakcji można bez konsekwencji zabijać swoich, płacąc tylko grzywnę. 

 

Mi zdarzyło się zabijać, ale jedyne konsekwencje z jakimi się spotkałem to grzywna tak było z Karmazynową Flotą, Strażnikami Wolnych Gwiazd i Gwardią.

Spoiler

W przypadku Karmazynowej Floty czy Zjednoczone Kolonie, wybór strony następuje w przedostatnim zadaniu, z tego co pamiętam gra nas o tym informuje, że po wybraniu punktu docelowego w pewnym momencie zadania, opowiadamy się już ostatecznie po jednej ze stron konfliktu.

 

Odnośnik do komentarza

Czyli mówisz:

Spoiler

Że jak będzie punkt bez powrotu u karmazynowej floty to też dobrze jest zrobić frakcję ZK? Bo jeszcze w ZK nie zacząłem, na razie mam zadanie, żeby wstąpić do gwardii, ale jak póki co to robię zadania dla karmazynowej floty.

 

Bo te zadanie dla karmazynowej floty to też jest zadanie dla sysobu, gdzie robię po prostu inwigilację dla agencji. 

 

Odnośnik do komentarza
On 1/15/2024 at 4:48 PM, Faka said:

A z takiej paki pytanie, opłaca się w ogóle latać z towarzyszem? Z Sara sobie latałem, zrobiłem jej zadanie i tyle. Te pałętanie ich wkurwia. 

Opłaca się tylko dla achievementa za osiągnięcie maksymalnej więzi. Dostałem go po ślubie z Sarą :kaz:

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Faka napisał:

Czyli mówisz:

  Ukryj zawartość

Że jak będzie punkt bez powrotu u karmazynowej floty to też dobrze jest zrobić frakcję ZK? Bo jeszcze w ZK nie zacząłem, na razie mam zadanie, żeby wstąpić do gwardii, ale jak póki co to robię zadania dla karmazynowej floty.

 

Bo te zadanie dla karmazynowej floty to też jest zadanie dla sysobu, gdzie robię po prostu inwigilację dla agencji. 

 

Wydaje mi się że questy infiltracji Karmazynowej Floty na zlecenie przez SysOb ZK a te związane z ZK Gwardią i terrormorfami, to dwa osobne byty i nie powinny ze sobą kolidować. Ale tutaj pewności nie mam, bo najpierw zrobiłem całą linię dla Gwardii, zanim wziąłem się za skarb Kryxa.

 

14 minut temu, Czoperrr napisał:

Opłaca się tylko dla achievementa za osiągnięcie maksymalnej więzi. Dostałem go po ślubie z Sarą :kaz:

 

Nie no jeszcze opłaca się być z kimś w związku dla bonusu do exp po wyspaniu się z 10% rośnie wtedy 15%

 

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza

1 screen trochę jak Afterlife z Cyberpunka :D Mam nadzieję, że się pozbędą tych dziwnych filtrów kolorystycznych nałożonych na obraz takich jak ten paskudny zielony w Nowej Atlantydzie. Ostatnio tez wylądowałem na jakiejś planecie i się okazało, że jest tego więcej, tylko nie zielony a czerwony. 
 

A wiadomo czy (choć ro już chyba było potwierdzone) i kiedy będą dodane mody na konsolach? I jak to wyglądało na przykładzie Fallouta 4? Czy na konsolach te mody musiały być jakoś akceptowane przez twórców?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, A_Bogush napisał:

1 screen trochę jak Afterlife z Cyberpunka :D Mam nadzieję, że się pozbędą tych dziwnych filtrów kolorystycznych nałożonych na obraz takich jak ten paskudny zielony w Nowej Atlantydzie. Ostatnio tez wylądowałem na jakiejś planecie i się okazało, że jest tego więcej, tylko nie zielony a czerwony. 
 

A wiadomo czy (choć ro już chyba było potwierdzone) i kiedy będą dodane mody na konsolach? I jak to wyglądało na przykładzie Fallouta 4? Czy na konsolach te mody musiały być jakoś akceptowane przez twórców?

Tak, z reguły są to duże ograniczenia, więc np. Coś takiego jak Enderal do Skyrima, czy Fallout London do Fallouta 4 nie przejdą nigdy. Na konsolach jest też limit wielkości modów, chyba do 2GB w Fallout 4, ciężko powiedziec jeszcze jak to będzie ze Starfieldem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2024 o 11:13, iluck85 napisał:

Zamiast te pudełko wyprzedać, to znikają z półek i trafia do niszczarki.

Spoko :notbad:

no wg. tej plotki miały być właśnie wyprzedane, za 3 centy dokładnie. Ale stety/niestety plotka okazała się fałszywa bo wyprzedaż miała nastąpić 22 stycznia, minęło już 5 dni i nic na ten temat oficjalnie nie wiadomo. 

Oczywiście nie przeszkodziło to wielu portalom przepisać tę plotkę z reddita jako coś co już się dzieje. 

Odnośnik do komentarza

No i przeszedłem, spoko to gierka, ale teraz robię sobie poboczne, frakcyjne i różne pierdołowate zadania. No i bardzo fajny skafander dostałem i pewnie lepszego już nie będzie - astrański skafander gravitas, staty po 203 i po 50 ochrony przeciwko środowiskom naturalnym. No chyba, że znacie coś lepszego od tego skafandra? Bronie też spoko kompletna przemoc i brama wieczności. Chociaż latam ciągle z moim ulubionym maelstrom. Revenant też mam w zanadrzu jakby co. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...