Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

ja graficznie nie widzę jakiś dużych różnic względem wersji konsolowej, ale tak jak mówiłem największą różnice robi klatkarz. Ciężko się przedstawić na 30 fpsów. No i bardzo lubię pecetowy format ultrawide. 

 

Co do samej gry, to wciąż ledwie liznąłem grę, ale już mam wrażenie że gra jest o wiele bardziej rozbudowana niż jedynka. Areny są większe, ciekawsze i wydają się bardziej rozbudowane, ale to może kwestia mojej pamięci bo już trochę dawno grałem w jedynkę, ale zapamiętałem ją jako dosyć prostacką skradankę. 

Odnośnik do komentarza

Ja w jedynkę grałem dość niedawno, bo z jakieś pół roku temu, ale też mi się wydaje, że dwójka jest bardziej rozbudowana gameplayowo. 

Poprzedniczki nie dałem rady skończyć, bo mnie dość wynudziła, ale w nowszej odsłonie widzę potencjał i gra mi się jakoś przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bigby napisał:

Bo jest i tym bardziej dziwiły mnie posty, że nie wiele się zmieniło. ;) 

 

 

No jak ktoś oceni ją przez pryzmat pierwszy 2-3 rozdziałów, to może być takie wrażenie. Potem faktycznie jest dużo nowości i napewno nie jest to walking sim:) 

 

W tym trybie 40ks na XSX po wyłączeniu blura i aberracji naprawdę już przyjemnie można pograć przy piknej grafice. 

Btw ktoś tu kupił czy sam GP jest grany?

Odnośnik do komentarza
No jak ktoś oceni ją przez pryzmat pierwszy 2-3 rozdziałów, to może być takie wrażenie. Potem faktycznie jest dużo nowości i napewno nie jest to walking sim:) 
 
W tym trybie 40ks na XSX po wyłączeniu blura i aberracji naprawdę już przyjemnie można pograć przy piknej grafice. 
Btw ktoś tu kupił czy sam GP jest grany?
No a co za zmiany widzisz w porównaniu do jedynki? Bo jestem w 10 rozdziale i jakoś ich nie widzę. Chyba, że o pierdołach piszesz...
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, PiPoLiNiO napisał:
1 godzinę temu, balon napisał:
No jak ktoś oceni ją przez pryzmat pierwszy 2-3 rozdziałów, to może być takie wrażenie. Potem faktycznie jest dużo nowości i napewno nie jest to walking sim:) 
 
W tym trybie 40ks na XSX po wyłączeniu blura i aberracji naprawdę już przyjemnie można pograć przy piknej grafice. 
Btw ktoś tu kupił czy sam GP jest grany?

No a co za zmiany widzisz w porównaniu do jedynki? Bo jestem w 10 rozdziale i jakoś ich nie widzę. Chyba, że o pierdołach piszesz...

 

Nie chce mi się powtarzać co stronę, ale tak, zmian jest dużo.

 

Naprawdę niektórym z was polecam wrócić teraz do Innocence i się przekonać.

 

Już sam fakt, że w niektórych rozdziałach można spędzić z pół godziny albo dłużej na samej eksploracji, odkrywaniu sekretów, wspomnień, wchodzeniu w interakcje, jest ogromną zmiana w porównaniu z liniową jedynką.

 

Identycznie jest z walką o czym pisałem stronę czy dwie temu - wcześniej proca i rzucanie dzbanem żeby rozpraszać wroga. Teraz sporo nowych możliwości.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Witam mam problem w momencie gdy Hugo po raz pierwszy uczy się kontrolować szczurki. Zdjąłem dzięki  nim wszystkich  żołnierzy ale jednego zbyt blisko drzwi prowadzących do następnego pomieszczenia. Za każdym razem próbując tam wejść zostaję zjedzony. Save już jest zablokowany na tym momencie gdzie muszę tylko się tam przedostać.

Miałby ktoś jakiś pomysł jak to popchnąć do przodu?

 

 

 

 

 

received_5327345150725490.webp

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero 2 rozdziały ale bardzo mi się podoba gra, dźwięk graficzka super, lipsync lekko odstaje. Gameplayowo to co było ale są nowości, np te dzbanki z ogniem to chyba w 1 się tak nie dało. Areny do skradania też większe się wydają a to dopiero początek gry. I spoko się wydaje system "upgrade" w zależności od naszego stylu gry. 

 

No i jednak widać że to nie jest 30 klatek. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...