Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, messer88 napisał:


no pomijając walkę i możliwości to szkielet rozgrywki jest przecież praktycznie taki sam. 

 

No i właśnie ta walka i możliwości to jest przepaść, która powinna wystarczyć, by takie porównania nie mogły rozsądnym ludziom przejść przez gardło, bo sam "szkielet" to za mało.
To tak samo, jakby porównać ostatniego God of War i Hellblade (sorry Senua, ale tutaj ma to sens), bo TPP, nordyckie klimaty i czasem machnie się żelastwem, ale jednak produkcji od Ninja Theory bliżej do demka The Matrix Awakens, jeśli chodzi o możliwości gameplayowe i ten "szkielet" ledwo jest obleczony skórą, podczas gdy w grze Santa Monica Studios to dorodny i pięknie umięśniony okaz.

Odnośnik do komentarza

Plague było dobre, bo pomimo swojej prostoty nie było na tyle długie aby męczyć bułę. Znikoma ilość potyczek uratowała ten tytuł tak naprawdę. 

Dwójeczka idzie wyraźnie bliżej takiego tlou niż jedynki plague przynajmniej oglądając trailery więc ważne aby skupili się na walce bo może być krucho.

Mimo to - czekam mocno.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Cytat

No i właśnie ta walka i możliwości to jest przepaść, która powinna wystarczyć, by takie porównania nie mogły rozsądnym ludziom przejść przez gardło, bo sam "szkielet" to za mało.
To tak samo, jakby porównać ostatniego God of War i Hellblade (sorry Senua, ale tutaj ma to sens), bo TPP, nordyckie klimaty i czasem machnie się żelastwem, ale jednak produkcji od Ninja Theory bliżej do demka The Matrix Awakens, jeśli chodzi o możliwości gameplayowe i ten "szkielet" ledwo jest obleczony skórą, podczas gdy w grze Santa Monica Studios to dorodny i pięknie umięśniony okaz.

Może problem leży w tym, że porównujecie AA do AAA xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.02.2022 o 23:15, Paolo1986 napisał:

Wiadomo już coś o dacie premiery? Do tej pory była tylko informacja, że w 2022 roku.

Marketplace pokazuje 17 czerwca

https://www.xbox.com/en-us/games/store/a-plague-tale-requiem/9pczwmbqr474

 

Jest już nawet lista dzbanków do zdobycia

https://www.powerpyx.com/a-plague-tale-requiem-trophy-list-revealed/

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje wersja na PS5 i według tego, co podałeś @Figuś, ta miałaby ukazać się 17 maja, co chyba byłoby sporym zaskoczeniem :good2:

Szczerze powiem, że jeśli to się potwierdzi, to super, bo sądziłem, że gra będzie miała premierę raczej w drugiej połowie roku, może nawet pod koniec :)

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

image.png.932fe040b3f6f99f55a37472461b4d7d.png

 

trochę są spóźnieni w takim razie

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Wredny said:

Ładna ta figurka, ciekawe ile za kolekcjonerkę :philosoraptor:

A gówniak na zdjęciach wygląda na chorego, więc jest jakaś nadzieja, że najbardziej wkurzający element pierwszej części może szybko umrze :fsg:

Dobrze powiedziane :)

Pierwsza część to w sumie do tej pory największa niespodzianka z GP, więc czekam. 

a z ciekawości audio mieliście po ang czy fra?

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Figuś said:

Ja też ang, poza tym jedynie jap i skandynawski va toleruję jeżeli mam czytać

Ja ogólnie zawsze lubiłem jap dubbing, ale od jakiegoś czasu po prostu gra mi się dużo wygodniej po ang. Więcej rozumiem. Chociaż jak porównałem głos w Persona 5 tego gościa z Velvet Room to japoński wręcz inna liga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...